Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 18 часа, ninov написа:

не знаеш че на Плевналиев му викат чехълчо

И на Радев така му викат, ама по- нежно - генерал Деси каквото нареди, това става.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

И на Радев така му викат, ама по- нежно - генерал Деси каквото нареди, това става.  

Дай линк от къде ти е информацията или така ви се иска на герберските тролове да е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, absurt написа:

Ако ГЕРБ не беше го подкрепил, а примерно Дай България, можеше и да събере някой и друг процент. Но сега само негативи.

Иначе добър кандидат за президент. Хумболт е хубав университет в Берлин. За философия.

https://www.hiclub.bg/Article/6661321

Image_6661326_435_0.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, ivottoshev написа:

Какво против агентите имаш? Та нали "Агент Буда" за теб е идол?

Това би било подигравка с достойнството ти. Добре че всички знаем, че ти достойнство отдавна нямаш... 

Леле тошефффф ... пак в клозета...  30 г след прехода, тоя не знае разликата между агент на репресивната ДС , и агент на новите служби ЦСБОП, БОП и т.н... срещу престъпността :hit:

Ми то и сега си имат агенти в престъпните среди бре... сигурно даже повече. И това го има във всяка държава и всички служби по света.

Но плиткия ти мозък не прави разлика с агентите на комунистическата ДС.

Ето това сте комунетата.... класика.

Че и за достойнство ще ми говори ... смешник :)

преди 6 часа, ninov написа:

ДА не би Борисов и другите доносници от ГЕРБ да са издигнали Радев за Президент ако е така това е новината на деня .Само един Идиот и психично болен може да нарече почтени хора доносници явно ти си такъв щом ги наричаш така

И ти май не знаеш  какво е агент на комунистическата ДС . И защо навсякъде и най вече в бившите соц страни такива са лустрирани от властта. Само тук не.Че и такива като вас ги величаете.

Все повече ми приличате на един човек с ТЕЛК зад няколко ник-а.

Толкова съвпадения и еднакви глупости,еднакво незнание,  колкото и да не обръщам внимание, ама ми се набиваш на очи бре...  :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

отново провал на служебнитее

Цитат

Настояваме средствата, които бяха отклонени и пренасочени към финансови инструменти да се възстановят в пълен размер за директна подкрепа на иновациите инвестициите в предприятията. Ако това не се случи, страната ни рискува да бъдат замразени средства за създаване на финансови инструменти, чието предлагане и в момента надвишава многократно търсенето им, а в допълнение да се пилее и ресурс за такси за управление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, miro20 написа:

Все повече ми приличате на един човек с ТЕЛК зад няколко ник-а.

това че ти се привиждат разни неща не е добре признак е на психично заболяване потърси специализирана помощ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, M.Николов написа:

Професор Маринов се досеща. Ако Радев не спечели първия тур, на втория ще загуби от Герджиков,  като професорът ще стане президент с гласовете на ГЕРБ, ДА България,  националистите  и ДПС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

Ако Радев не спечели първия тур, на втория ще загуби от Герджиков,  като професорът ще стане президент с гласовете на ГЕРБ, ДА България,  националистите  и ДПС.

Ти имаш ли поне една сбъдната прогноза?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ivottoshev написа:

Ти имаш ли поне една сбъдната прогноза?

За Радев ще гласуват  социалисти, комунисти, анархисти, някои либерали и чалгаджии.  Не вярвам те да са повече от гореизброените. Очаквам партията на Петков и Василев да създаде още напрежение и конфликти между тези разнородни хора.   Е - някога все нещо няма начин да не позная.  Например  Воля пак няма да влезе в парламента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, attj написа:

Професор Маринов се досеща. Ако Радев не спечели първия тур, на втория ще загуби от Герджиков,  като професорът ще стане президент с гласовете на ГЕРБ, ДА България,  националистите  и ДПС.

глупости

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, M.Николов написа:

хаха... толкова ли ниско изпадна да цитираш агент "МАЙСТОРА" ? кукловода и шеф на  "стратегическия съвет"  на фигуранта Зелен чорап ?

:getout:

Нали знаеш как се изказваше преди време за Герджиков ? Че кандидатурата му "би била сензационна и спекулативна "

Очевидно сбъднатата кандидатура се оказа реален кошмар сега за хунтата .

Кеф !

:)

Spoiler
преди 15 часа, ninov написа:

това че ти се привиждат разни неща не е добре признак е на психично заболяване потърси специализирана помощ

Не бе, както казах, набивате ми се с абсолютно еднакивте опорки, но и с нещо повече - еднакво незнание на едни и същи неща, еднакво ай-кю , еднакво отношение и ниво по много неща .

Много хора имат еднакви симпатии и пристрастия, но всеки си има индивидуални различия. При твоите  никове няма такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, колко много коментари съм проспал, а също и едно яко зависване на фейсбука и няколко други от сайтовете на цукербърга. Чудя се какво да напиша, че да не повторя някой вече наличен коментар от друг участник. Президенството нещо много сладко станало, а уж почти никакви правомощия няма и едва ли е служба, която да привлича към себе си финансови лобита като простия депутатлък дори. Изумен съм, колко сериозни кандидатури, започнаха да се харчат в тази надпревара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Румен Христов: Коалицията ни с ГЕРБ приключва с президентските избори

Айдьее, и последната мишка напуска потъващия кораб. Моля те @miro20, ела да обясниш как Баце пак ще бие и прави Борисов - 4, с подкрепата на всички партии. :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

„Големият капацитет на Лозан Панов е в прокуратурата и смятам, че той трябва да е главен прокурор. Президентът Румен Радев също трябва да остане на поста си”, казва  Кирил  Петков.    Мандатът на главния прокурор е до 2026 година , а съдебната власт е независима.   Президента пък се избира директно от сънародниците ни.   Никой няма да пита Кирчо и Кокорчо.   Тези двамата дълго са били в чужбина и нищо не им е ясно и известно за българските действителности.   Не следва да гласуваме с напразни надежди за подобни неадекватни хора.  С подкрепата си за тяхната партия Радев прави грешен ход спрямо  БСП,  ДБ и ИТН.  Точно заради тях  формированието на Маяма и Татяна няма вероятно  да влезе в парламента.  Ще се види на 14 ноември. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

„Големият капацитет на Лозан Панов е в прокуратурата и смятам, че той трябва да е главен прокурор. Президентът Румен Радев също трябва да остане на поста си”, казва  Кирил  Петков. 

Кирил Петков е прав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

„Големият капацитет на Лозан Панов е в прокуратурата и смятам, че той трябва да е главен прокурор. Президентът Румен Радев също трябва да остане на поста си”, казва  Кирил  Петков.    Мандатът на главния прокурор е до 2026 година , а съдебната власт е независима.   Президента пък се избира директно от сънародниците ни.   Никой няма да пита Кирчо и Кокорчо.   Тези двамата дълго са били в чужбина и нищо не им е ясно и известно за българските действителности.   Не следва да гласуваме с напразни надежди за подобни неадекватни хора.  С подкрепата си за тяхната партия Радев прави грешен ход спрямо  БСП,  ДБ и ИТН.  Точно заради тях  формированието на Маяма и Татяна няма вероятно  да влезе в парламента.  Ще се види на 14 ноември. 

ДБ и Мая, Татяна, Хаджигенов, Бабикян не подкрепят Радев.
Те подкрепят Панов.

Само БСП и ИТН подкрепят засега Радев. И Кирчо мисля? Там не знам. ДПС все още не е ясно. ГЕРБ подкрепят проф. Анастас Герджиков. .

Партия Атака избра Волен Сидеров за техен кандидат, партия Възраждане също си има техен кандидат. Костадин Костадинов. 
Твоят картел също издига кандидат. Мисля, че бе Марешки.

Това засега е официално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нещо да кажеш за тая статия и ликето П.Блъсков

https://trud.bg/пеевски-имал-офшорки-без-дейност-е-и/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Президентски_избори_в_България_(2021)
Сега погледнах. 
Дано всички партии да влязат, които подкрепят Радев. Другите дано не влязат.

АБВ, БСП, ПП, Мир, Волт, Изправи се.., ИТН. Успехи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, АСПЕКТ написа:

Те подкрепят Панов.

Само БСП и ИТН подкрепят засега Радев. И Кирчо мисля? Там не знам. ДПС все още не е ясно. ГЕРБ подкрепят проф. Анастас Герджиков. .

Партия Атака избра Волен Сидеров за техен кандидат, партия Възраждане също си има техен кандидат. Костадин Костадинов. 

Това засега е официално.

Няма никакво значение кой кого подкрепя на първи тур. Интересно ще е има ако има втори тур и на него се класира Панов вместо хранимайкото. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, тука нещо става въпрос за капацитети...И понеже форумът като цяло е технически, а подсекция "Политика", е просто в  "Други", та се запитах какво се има в предвид. Значи, примерно да речем, че едно SSD има определен капацитет. Но неговият ползвател, може да запише на него както теорията за обединение на силите, математически аспекти на приложната антигравитация, така и да запълни тоз капацитет с няколко филма визуализация по Библията и да го използва да "спасява" света, или поне платено присъединилите се към неговата секта, за безплатните последователи спасение през крив макрон, пардон, макарон.. Та исках да попитам за какъв точно капацитет става на въпрос в случая?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Те подкрепят Панов.

Това засега е официално.

Валери Симеонов е кандидат от НФСБ, а Марешки и Воля още умуват.   Повече няма да правят коалиции,защото когато бяха сами,успяха да влязат в парламента. Панов няма шанс за втори тур - ДБ няма как да събере  колкото гласовете на ГЕРБ и ДПС.  На втория тур се очаква гласовете на другите кандидати да са против Радев.  Президентът губи рейтинг и за него няма да има втори мандат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, attj написа:

Валери Симеонов е кандидат от НФСБ, а Марешки и Воля още умуват.   Повече няма да правят коалиции,защото когато бяха сами,успяха да влязат в парламента. Панов няма шанс за втори тур - ДБ няма как да събере  колкото гласовете на ГЕРБ и ДПС.  На втория тур се очаква гласовете на другите кандидати да са против Радев.  Президентът губи рейтинг и за него няма да има втори мандат.

мечтите на един герберски трол

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване