Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за ваксините

Препоръчан отговор

Здравейте. Вярно ли е ,че преди да се ваксинираш подписваш , че няма да съдиш производителя ако ти стане нещо от ваксината за ковид ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох го, но не разбирам какво пише точно :Д Доста е объркано. Какво значи да уведомя. Никъде не пише, че нямам право да ги съдя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Joss Bomon написа:

Забелязва се малко противоречие в точка едно:

Цитат

1. съм запознат с ползите от ваксината срещу COVID-19 …………………………… (вписва се търговското име на ваксината), рисковете от заболяването и неговите усложнения; показанията, начина на приложение, противопоказанията, взаимодействието с други лекарствени продукти и очакваните нежелани лекарствени реакции на прилагания биопродукт;

Последно това ваксина или недоказан биопродукт е? Бихте ли си го сложили изобщо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_lion__01 написа:

Забелязва се малко противоречие в точка едно:

Последно това ваксина или недоказан биопродукт е? Бихте ли си го сложили изобщо?

Не, защото няма смисъл. Мога да изброя доста причини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Bubbles написа:

Не бих, благодаря.

Проблемът е, че полека го правят да е задължително. В един момент ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак не ми стана ясно, може или не може да ги съдиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, dream3dprint написа:

За кое? Че си се съгласил доброволно да се ваксинираш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dream3dprint написа:

И как ще се върнеш от "царството" на Свети Петър да го направиш ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Проблемът е, че полека го правят да е задължително. В един момент ще стане.

Така е, но нали казват че е достатъчно да имаш антитела, тоест да си прекарал вируса, в този смисъл предпочитам да прекарам вируса отколкото да ме бодат нещо което дори не знам какво е, мисля организма ми е достатъчно здрав за да устои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Bubbles написа:

Така е, но нали казват че е достатъчно да имаш антитела, тоест да си прекарал вируса, в този смисъл предпочитам да прекарам вируса отколкото да ме бодат нещо което дори не знам какво е, мисля организма ми е достатъчно здрав за да устои.

Дори и да нямаш антитела пак няма смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти 20 ФАКТА за "ваксините" направи си сам Изборът !

Знанието е СИЛА !

Невежеството е Робство ! 

https://thebulgariantimes.com/20-факта-за-ковидваксините-които-тряб/?fbclid=IwAR1mR_A115JtVBPkRpqujwYPhQuFx_zd7i96c-tZuCt_w19jFXKFOoNWQZM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми сложиха и втората доза. На първо четене хващах перфектно 4G, сега експериментално ловя и 6G, но още е бета та има бъгове. За мен си е някаква предпазване - ваксината не е панацея, но ако ме тръшне ковида, поне шансовете ми да се размина с еднопосочен билет за оня свят се повишават. И да - оставам си преносител. Извън това, ще мога поне да пътувам някъде (стига в съответната държава да има възможност, разбира се).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре да се изчака. Трябва да минат няколко години, да се види накъде отиват нещата. Тези ваксини не са изпитани както трябва. Примера с астрата е достатъчно показателен. В доста страни има смъртни случай от нея. Дори и сега се доказа, че има пряка връзка на тромбозата с ваксината на астра. За другите те първа ще се чува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ваксината е експеримент и не трябва да се тества в/у хора нито животни.

Това е с цел да е края на човечеството лека по-лека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ваксините са хубаво нещо и са ни отървали от доста болести, които в миналото са взели хиляди, дори милионни животи, но аз не мисля да си слагам такава за Covid-19, защото дори да е направена с най-добри намерения (в което аз лично се съмнявам), е невъзможно за мен за толкова кратко време да се тества за странични ефекти. Нормално една ваксина се тества в продължение на 5-10 години докато стигне до крайния потребител, а тази беше готова за няма 5-6 месеца (ако е почната да се прави към март-април когато станаха локдауните по света). Ваксините по принцип са едни от най-строго контролираните по простата причина, че за разлика от разни лекарства те се слагат и на здрави хора. Сами разбирате едно е да експериментираш с човек, който така или иначе ще умре ако не се лекува, съвсем друго е напълно здрав човек да умре.
Иначе аз също мисля, че рано или късно ще станат задължителни, дори да не е в пряка форма - пример ако искаш да влезеш в този магазин - ваксина, ако искаш да се качиш на самолета - ваксина, ако искаш да работиш тук - ваксина. Никой не те кара на сила да влизаш точно в този магазин или да пътуваш с този самолет...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, JKirilov написа:

Аз имам личен списък - Спутник, Йенсен, Модерна, която първа се появи, че нещата са като едно време - само за наште хора! :mad:

не гледай марки, а технологията;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм интелЕгентен и знам какво да гледам. От такава гледна точка най-добра е Спутник, а другите две са с най-малко странични ефекти и уж достъпни (ама друг път)...

Не разбирам защо не се пуснат срещу заплащане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно ваксините, които се поставят против КОВИД 19

Горещо препоръчвам да изгледате това видео, със субтитри е и ако този доктор се окаже прав в прогнозите си наистина ще настане Апокалипсис

https://www.otizvora.com/2021/04/13339/preduprezhdenie-na-d-r-vernon-kolman-za-sveta/ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване