Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, в RollerCoin можете да копаети виртуално BTC & ETH и да увеличавате своя hashrate като играете аркадни игри и купувате миньори, които ще копаят 24/7. Сайтът не натоварва вашият компютър и НЕ го използва, за да добива криптовалута. Това е виртуален симулатор, от който можете пасивно да получавате криптовалута, в зависимост от времето, което отделяте за да играете. Използвайте линка по-долу, за да се геристрирате и да получите начален бонус от 1000 satoshi

https://rollercoin.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ролера е стабилен за сега, но игрите дават свръх малко, а инвеста в миньорите се избива с години - гледайте поне да ги купувате на промоция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но все пак изплащат изкараното и поне до момента не изглежда като поредната измама. Независио от това, трябва да се въоръжите с търпение докато съберете достатъчно за първите миньори и стане възможно да изкарвате нещо "пасивно". И понеже си трябва доста фармене, ако решите да пробвате проекта, ще съм благодарен ако ударите едно рамо и използвате моя линк да се регистрирате, 10х

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ролера е от доста години - не ми се проверява сега, колко точно бяха, но по спомен петилетка мисля, че я надскочиха. А преди 2- 3 години даже бяха хакнати жестоко, смятай, че пичовете нито си спряха проекта, нито потребителите бяха ощетени. Те тия са манияци- сектанти, та поне в обозримото бъдеще не се очертава да скамнат.

Обаче, стратегията със фарм да купуваш миньори си е ходене по мъките. Свободната заработка тука е наистина отчайващо слаба,  бъди коректен и сам кажи на месец колко правиш: без миньорите, ако вече имаш такива. Не казвам въобще да се избягват игрите, но ако ще се инвестира, инвестирайте директно - само дебнете промоция, когато пуснат, едни поне 20% ги спестявате, понякога и 50% намаление пускат. И ги купувайте с тяхната валута RLT, така излиза най- изгодно. Още една подробност е, че на две- три седмици трябва да влезете в сайта, инак миньорите спират да работят, което принципно не е трагедия, защото трябва да изиграете Х игри (колко точно ще ви изпише) и пак ще се активират. Готино е, че миньорите никога не се изчерпват, нямат тайминг, ресурс или някакъв друг лимит т.е. купени един път си остават ваши и ще ви носят доходи, докато сайта съществува.

п.п. аз реф. сещаш се защо няма да ти стана, но проекта го препоръчвам.

Успех!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Donchevv
      Здравейте може ли да ми обясните как се работи с тази програма , как се кешаутва и какво трябва да знам ..
    • от Elenko Stoyanov
      Здравейте,
      ще ви запозная с една сравнително нова крипто валута.
      Pi network  или само " Pi '' е една от първите криптовалути, които потребителите могат да добиват на своите мобилни устройства. Стартирана през 2019 г. от трима завършили Станфорд, PI криптовалутата бързо спечели популярност сред потребителите.
      Това е нова цифрова валута, която се опитва да нарасне или да спечели стойност за момента, който не струва сравнително нищо, но кой знае след няколко години може да струва повече или може би дори повече от биткойн.
      Копаенето , ако може да се нарече така е много лесно.
      Нужно е само, да си инсталирате приложението Pi network от app store или googleplay магазина. Инсталирате я и накрая ви иска invitation code,  там пишете - '' elenkostoyanov ''  и така ще ви се увеличи скороста за копаене с  20 процента.
      Мога да дам повече инфо за желаещите .
    • от Marhov
      Здравейте, силно заинтересуван съм от тази крипто валута. Може ли някой, който е по-наясно да ми обясни как точно се копае този Litecoin и каква конфигурация трябва да се купи, от къде. Как следва връзването на майнинг машината към блокчейна и тн. Моля за подробен отговор по темата.
    • от IvoB
      Здравейте,
      Имам домашно сървърче с инсталиран bitcoind (full node), работещ непрекъснато. Има ли начин, да ползвам портфейл на лаптопа си, без да се налага да дублирам цялата база данни (към 150 ГБ в момента)?
      Имам две домашни мрежи, жична и безжична, има ли начин за моунтване на цялата база данни към лаптопа, и използването и от локално (на лаптопа) приложение.

Идеята е да ползвам биткойн портфейл, с удобен графичен интерфейс без да се използват външни сървъри/доставчици
      Борих се с Armory.... не ми хареса, прави собствена база данни, тежко и тромаво... пренасянето на ГУИ от сървъра към лаптопа също не върши работа, сървъра е безглав, без ГУИ.

Сега се чудя ако инсталирам bitcoin-qt на лаптопа, мога ли да му укажа дистанционна база данни... нещо което да работи паралелно с bitcoind-а?
    • от Yvan Sergeev
      въпросната валута няма бъдеще  след като се стигне максимума и повече не може да се добива
       ще се появят нови   валути биткойн 1, биткойн 2, бинкойн бета 6.0 
      ще стане 1 биткойн 10000 долара  след това или ще се срине до 0 или ще падне по средата или ще си остане на толкова
       и ще се ползва само от определен кръг хора вложили  средствата си в него
       защото
       когато има  лимит  на валута и търсене, купуват само богатите и само каквото си искат 
      примерно кутийка бира  ще струва  1 биткойн  което ще е  на определения курс срещу държавните валути, и тогава  човек ще се замисли дали му е изгодно
      да работи в реалния свят и да изкара парички 2-3 долара за биричка ,
      или да си я плати с биткойн  равен на определения курс биткойн-долар
      ако 1 биткойн е 10к долара дали ще си заслужава да си купи биричка за 10к долара >.....
       струва ли си да бъдеш независим от банките ...
       капитализмът не  може да работи в условия на лимити на валути и суровини
      тогава настъпва депресия.
       пп биткойнът може да бъде финасово изгоден само за избягване на данъци .  когато  падне  под критичните 50%  покупателна способност   над останалите валути ще е излишен.
      друг сценарии
       сащ си напечават 100 милиарда без покритие
      и изкупуват всички биткойни
       и след това обявяват инфлация по 10 % на година
       ....  на доляра и се тая все едно  биткойна никога не е съществувал>......
       с елементарни  банкерски хватки.....
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване