Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не е вярно!
Кое не е вярно?
Четеш ли изобщо?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 69
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Специално за Емо... Списък с адаптерите поддържащи импулсно набиране... Слагаш си такъв адаптер и всякаква IP телефония става достъпна и за най-допотопният телефон с шайба... Подобни адаптъри има и за

Като ти гледам името - това ще е нещо, от ... Монголската империя! С „пет крака“ е само мъжкото магаре! Телефонните линии са „чифт“ - два проводника! Пп. Разбирам, че говориш за „телефонна р

Какво значи локална АТЦ, как ще се пусне сигнал от ператор и как ще се менажира като клиент. Единствените АТЦ централи и услуги се предлагаха от БТК. Другите оператори като А1 и Теленор предлагат само

Публикувани изображения

Това не е вярно, но с вас трябва май само от позиция на силата да се действа? Залагайте си апартаментите, хванете по един стар талафон и идвайте да видим може ли, не може ли. Въпреки вируса ще ви пусна, два апартамента са това...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално за Емо... Списък с адаптерите поддържащи импулсно набиране... Слагаш си такъв адаптер и всякаква IP телефония става достъпна и за най-допотопният телефон с шайба... Подобни адаптъри има и за приспособяване на импулсни апарати към линии с тонално избиране... Остава само желание да има и умение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

Остава само желание да има и умение...

Като гледам схемата на свързване на Motorola VT1005
Diagram of voip and a wireless setup.
няма нужда от особени умения - за са „мушнеш“ 2-3 конектора.

Но Емо е прав ца едно

преди 13 часа, Емил Костов написа:

Няма как да стане без линия, дори и преносът да е през мобилната мрежа.

От терминала до телефона е кабелна линия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, darkterminal написа:

Специално за Емо... Списък с адаптерите поддържащи импулсно набиране... Слагаш си такъв адаптер и всякаква IP телефония става достъпна и за най-допотопният телефон с шайба... Подобни адаптъри има и за приспособяване на импулсни апарати към линии с тонално избиране... Остава само желание да има и умение...

Аз съм го написал по-горе, че има такъв начин (даже и примерно клипче дадон), но трябва да има абонамент и съответно линия или пренос от даден провайдър на мястото, където ще се използва този телефон. Цената обаче не си заслужава, а и трябва да намери човек, който да му го направи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Емил Костов написа:

... а и трябва да намери човек, който да му го направи.

Това - само в случай, че ръцете на питащия са „в място тъмно, в място топло“. Малко под кръста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Емил Костов написа:

Аз съм го написал по-горе, че има такъв начин (даже и примерно клипче дадон), но трябва да има абонамент и съответно линия или пренос от даден провайдър на мястото, където ще се използва този телефон. Цената обаче не си заслужава, а и трябва да намери човек, който да му го направи.

SIP провайдъри безплатни, колкото искаш... Платени още повече... Или просто си слагаш един asterisk и също, като Кумчо Вълчо, почваш да си вършиш работата сам... Отделно, че телефонната компания в квартала, с тези адаптери, които съм показал не е никакъв проблем да ти осигури линия... При това без да се налага изменение на вътрешностите на телефона (ако са работещи де)... Пък 50 кинта не е кой знае каква цена, ако човек особено държи да има нещо по-джиджано за телефонен апарат у дома... Желание трябва да има само и умение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, darkterminal написа:

SIP провайдъри безплатни, колкото искаш... Платени още повече... Или просто си слагаш един asterisk и също, като Кумчо Вълчо, почваш да си вършиш работата сам... Отделно, че телефонната компания в квартала, с тези адаптери, които съм показал не е никакъв проблем да ти осигури линия... При това без да се налага изменение на вътрешностите на телефона (ако са работещи де)... Пък 50 кинта не е кой знае каква цена, ако човек особено държи да има нещо по-джиджано за телефонен апарат у дома... Желание трябва да има само и умение...

Е при зададеният въпрос от постващия смяташ ли, че ще го направи сам? ( нищо лично към него).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е при зададеният въпрос от постващия смяташ ли, че ще го направи сам? ( нищо лично към него).
А ти - като отидеш „на пицария” - сам ли си печеш пицата?

Нищо лично, само ... питам.
Ал Капоне
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ме съм го купил.Играя на търг за него.Както и за този.

66D7A042-1146-4D62-A63F-5525F9B1D575.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, jhoro написа:

А ти - като отидеш „на пицария” - сам ли си печеш пицата?

Нищо лично, само ... питам.
Ал Капоне

Между другото в Европа има и такива заведения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Чингис Хан написа:

Още ме съм го купил.Играя на търг за него.Както и за този.

66D7A042-1146-4D62-A63F-5525F9B1D575.png

Чак търг?! Ако преди време знаех, че ще се търсят такива телефони щях да запазя. Можех да те замерям с тях преди 20 години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Между другото в Европа има и такива заведения.
Знам, но не са за мен.
Ще остана … гладен.
Чак търг?! Ако преди време знаех, че ще се търсят такива телефони щях да запазя. Можех да те замерям с тях преди 20 години.
Ако знаеш, къде ще паднеш - ще си постелиш!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Емил Костов написа:

Тези неща са красиви и истински.Ако нещо не радва окото, колкото и да е практично и многофукционално заеви........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Чингис Хан написа:

Тези неща са красиви и истински.Ако нещо не радва окото, колкото и да е практично и многофукционално заеви........

Не знам да сме били на различно мнение с теб по този въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди тоя мраморния, изпуснах един много як, пак от бял мрамор, обаче с портрет на Мона Лиза в средата на шайбата.Единична бройка.Обаче търга вече беше приключил, иначе щях да ги закова с много сериозно предложение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, JKirilov написа:

А бяхме млади...

Говори само за себе си!
Аз още съм млад!!! Почти!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, JKirilov написа:

А бяхме млади...

А някои бяхме деца....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване