Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Стоп на рекламите във вайбър десктоп - как?

Препоръчан отговор

Настана момента в който тотално ми писна от скапаните реклами във вайбър за десктоп.

На мен лично ми се появяват долу в списъка с абонати и ме побъркват просто:mad:

Бих бил благодарен на всякакви съвети как да се оттърва един път завинаги от тях.

Windows 7 Ultimate 64.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше моменти, които и при мен изкачаха, но от доста време ги няма, а не съм правил нещо специално. С Windows 10 Pro x64 (20H2) и най-новата версия на Viber съм ако има значение.

EDIT: Забравих да спомена, че също така имаше период когато като инсталирам по-нова версия анти-вирусната блокираше разни неща (предполагам рекламите), но това също го няма от доста време. Анти-вирусната ми е ESET NOD32 Antivirus (14.0.22.0) ако има значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, grizly написа:

Настана момента в който тотално ми писна от скапаните реклами във вайбър за десктоп.

Бих бил на всякакви съвети как да се оттърва един път завинаги от тях.

Сигурно го знаеш, но все пак да споделя. Аз използвам портативната им версия и нямам до сега реклами. Ползвам Cent и Edge. Ако искаш, ще ти я пратя през облак, за да не си губиш времето. Версията ми е 9.8.0 от около половин година, защото бях със стара и отказа да работи.

Линкът е проверен и работи:

https://dox.abv.bg/download?id=b28d25f0d1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен онзи ден се появиха на лаптопа и това свърши работа:

windows - Disable ads in Viber - Super User

На десктопа засега нямам реклами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с тази портативка и няма реклами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имайте на предвид че премахването на рекламите от вайбър винаги е ВРЕМЕННО, можеби с портативките да не е така, но инсталирана версия след обновяване трябва пак да се правят гимнастиките а и не е гаранция ще сработят понеже често се сменят източниците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

127.0.0.1 ads.viber.com ads.aws.viber.com ads-d.viber.com api.mixpanel.com s-imp.rmp.rakuten.com s-bid.rmp.rakuten.com api.taboola.com ads.cdn.viber.com locp-ir.viber.com

Спри viber.
Добави този ред в C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
Стартирай command prompt и в него напиши 
ipconfig /flushdns
exit
и натисни [Enter]
Стартирай viber.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спри viber.
Стартирай notepad с администраторски права и отвори C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts 

Добави реда от горния пост на последна позиция. Запази промените.
Стартирай command prompt и в него напиши 
ipconfig /flushdns
exit

и натисни [Enter]
Стартирай viber.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли прикачения файл на десктопа, клкни с десен бутон по него и избери Run as administrator.
Като завъерши стартирай вайбър.

no.viber.ads.bat

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване