Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Машинка за подстригване - самобръсначка (цяло тяло)

Препоръчан отговор

Здравейте. Търсих, но понеже не искам да попадна на нещо лошо или некачествено, искам да си закупя споменатото в заглавието. Аз по принцип си имам и двете, но едната машинка трябва да стои на кабел, защото е стара и батерията и не държи повече от минута, също така като се бръсна скубе и после щипе, че и порязва, а си има предпазител и не ми е ясно как порязва в такъв случай. А другата по принцип си работи, но много къс косъм оставя с приставка, 1.2см или 12 мм, както и захапват тук там някои от зъбите и ми прави ранички. А аз имам нужда да има по-голяма приставка. Има и такива 3 в 1, 4/5/6/7 в 1, не ги знам и аз ефективни ли са и струват ли си парите. Разглеждах и аз, но не искам да дам пари и накрая да излезе, че напразно съм ги дал. Като цяло не ми се дават много пари, но нещо от сорта на 30-50 лева.. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи цяло тяло ве човек? Бог е създал мъжа космат да се различава от жената.Да не те е комплексирана някоя кифла и заради нея да правиш тия простотии? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Чингис Хан написа:

...Бог е създал мъжа космат да се различава от жената....

В някои случай малко в повече. Тримерите само скъсяват и пак си имаш косми и пак се различаваш от жената. Просто тези косми не са по над сантиметър, а доста по-къси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, ice_lion__01 написа:

В някои случай малко в повече. Тримерите само скъсяват и пак си имаш косми и пак се различаваш от жената. Просто тези косми не са по над сантиметър, а доста по-къси.

Едва ли е някой ексклузивен случей, да има кичури по ръцете.Преди време в Биг Брадъра ги гледах разни тиквеници , които се тупат в гърдите, че са мъжкари как до един се епилирваха  цялото тяло.Скубеха си космите по краката с пинсета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма лошо - щом е решил човека. Аз примерно съм много космат, но единствените места където епилирам са околокурие и Входа (по хигиенни причини, не за друго).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Чингис Хан написа:

....които се тупат в гърдите, че са мъжкари....Скубеха си космите по краката с пинсета.

Еми мъжкари са си били. Доста болка си е да дърпаш стотици дебели косми един по един.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип имам малко комплекси за едни места, но главно по лицето, щото и аз наближих фазата с бради и мустаци, но не са ми удобни тези машинки, които имам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 12.04.2021 г. в 19:18, Чингис Хан написа:

Бог е създал мъжа космат да се различава от жената.

То има жени по-космати от мъжете, ама това е друга тема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И така,аз си взех тримера за тяло PANASONIC ER-GK80-S503,и четейки упътването за ползване се обърках за някои неща.

Пише,че на острието се слага от олиото в комплекта преди и след ползване,но аз примерно го ползвам,измивам го,мажа го и при следващото ползване той вече има олио на острието,тук малко се получава тъпо 😁 

А също така пише,че е препоръчително да ползвам олиото на PANASONIC,което пък го няма в България 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 12.04.2021 г. в 21:06, Чингис Хан написа:

Едва ли е някой ексклузивен случей, да има кичури по ръцете.Преди време в Биг Брадъра ги гледах разни тиквеници , които се тупат в гърдите, че са мъжкари как до един се епилирваха  цялото тяло.Скубеха си космите по краката с пинсета.

Знаеш, че у нас е пълно със джендъри, но просто не ти се искаше да повярваш, нали!  Та и по телевизията ги дават.  Отдавна минахме американците бате в тази насока!

преди 4 часа, Fashion Lover написа:

И така,аз си взех тримера за тяло PANASONIC ER-GK80-S503,и четейки упътването за ползване се обърках за някои неща.

Пише,че на острието се слага от олиото в комплекта преди и след ползване,но аз примерно го ползвам,измивам го,мажа го и при следващото ползване той вече има олио на острието,тук малко се получава тъпо 😁 

А също така пише,че е препоръчително да ползвам олиото на PANASONIC,което пък го няма в България 😁

Защо не си купиш и фирмата PANASONIC та да ти е мирна главата за "маслото". Я опитай със обикновено слънчогледово олио. Все е масло! Последното става и за обувките, за да не ти убиват на краката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако исках да се режа по тялото просто щях да използвам храсторез,затова не си взех най-евтиният тример.

Слънчогледово олио не бих сложил,това не е салата.Трябва минерално масло,но се чудех дали в това на Панасоник има нещо по-специално..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fashion Lover написа:

Ако исках да се режа по тялото просто щях да използвам храсторез,затова не си взех най-евтиният тример.

Слънчогледово олио не бих сложил,това не е салата.Трябва минерално масло,но се чудех дали в това на Панасоник има нещо по-специално..

При всички положения има, да! Особено от минералите във млечен цвят.

"...не бих сложил"

Мислех си....че сте жена , а то какво се указа? Брей! Все на такива ми върви с отговорите по темите им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Kolev71 написа:

Мислех си....че сте жена

Всъщност голяма част от тях го правят заради жените да ги впечетлят..... На времето са ги впечатлявали да преборат мечка или да победят ламят,  днес бръснат крака и ръце, скубат вежди. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не,аз поне лично-не.Ако само с това може да впечатлите една жена,eew :D

Просто от хигиенна гледна точка,но всеки е свободен да избуява и ухае както му харесва :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Чингис Хан написа:

Всъщност голяма част от тях го правят заради жените да ги впечетлят..... На времето са ги впечатлявали да преборат мечка или да победят ламят,  днес бръснат крака и ръце, скубат вежди. 

Не мисля да е тъй.

Те вече са си самодостатъчни и го правят повече за себе си – да се фръцкат пред огледалото и да се надъхват, че са големи красиви мъжленца.

Оженчиха се, казано накратко. Виж тоя че си е снимал крака в женска обувка...

Пъпъ: Са ше ме докладва, че съм "токсичен" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Fashion Lover написа:

Ми не,аз поне лично-не.Ако само с това може да впечатлите една жена,eew :D

Просто от хигиенна гледна точка,но всеки е свободен да избуява и ухае както му харесва :D

Хигиената няма нищо общо с избуяването.Жените се обескосмяват от естетическа гледна точка, а не хигиенна.Културистите също.Всичко друго е лъжа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Fashion Lover написа:

всеки е свободен да избуява и ухае както му харесва :D

Какви висини си достигнал в уханието си?

Жасмин? Зюмбюл? Розичка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството че тук коментира същият контингент като от Вести.бг :D

Не,няма да докладвам,не ми пука чак толкова,както на някои интернет нинджи :D

И да,космите задържат бактерии,пот,мъртви кожни клетки и се вмирисваш много по-бързо...

Но какво да обяснявам на хора с външна тоалетна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fashion Lover написа:

Имам чувството че тук коментира същият контингент като от Вести.бг :D

Не,няма да докладвам,не ми пука чак толкова,както на някои интернет нинджи :D

И да,космите задържат бактерии,пот,мъртви кожни клетки и се вмирисваш много по-бързо...

Но какво да обяснявам на хора с външна тоалетна.

Стой си тама в розавите форуми, за да не се оплакваш. А тук са нормални хора.

Гушкайте се там, гукайте си.

Много са ти шарени обувките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Марчо Пирчов написа:

Какви висини си достигнал в уханието си?

Жасмин? Зюмбюл? Розичка?

Това не се знае, но със сигурност с космати мишници миризмата е на млад трудовак в домашен отпуск.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване