Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 248
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Аз ще дойда голям традиционалист. От 2008 година не съм си сменяла парфюма. Дали защото трудно харесвам даден аромат или защото не понасям всякакви аромати, но факт...

Лично аз простата, обикновена, здрава миризма на чорапи я понасям по-добре от миризмата на оригнато на чесън и саздърма. Е затова и парфюмът и ми е такъв лекичък и прост...

Фен сьм на

Публикувано изображение

И изцяло на марката: Hugo Boss

Личи ти от ранга. :speak:

Salvadore Dali или Jadore на Dior:)

В момента използвам "jacomo paradox"/подариха ми го на един празник/,но горе посочените от вас много ми харесват,имах "жадор"-невероятен е/много траен аромат/, купувала съм си и на "салвадор дали"-малки/писалки/-още си спомням аромата/пазя си една от писалките/а що се отнася до "бос"-и мъжките и дамските са убийствени/поне за мен/,а от "ейвънските ми харесва"малка черна рокля"-и от нея си вземам от врема на време.Парфюмите ми са слабост-обожавам парфюми!

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МАРОКАНСКО МУШКАТО

ФОФОФО ДОБРЕ ЗВУЧИ Публикувано изображение

Щото не си помирисвал мароканското мушкато и не знайш кво е готино ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Моята мания са парфюмите , мъжът ми го знае и доста често ме радва с някой нов парфюм.Имам доста голяма колекция Доста голяма фенка съм на Dior, от мъжките аромати любими са ми на Boss

Редактирано от lady_iz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ги ползвам.Но избора ми пада предимно на универсалните аромати.Не бих се обвила в облак от мускус и тамян например.Някои парфюми са категорично мъжки.Но по - меките...те са невероятни.И ги предпочитам пред сладникавата утайка, която някои женски аромати оставят по езика ми. :)

Добър приемер е любимия ми Joop, El paso също.Те са мъжки, но са и универсални.Подходящи са и за нас.

Докато един натруфен аромат от цял букет рози, отгоре сладникава есенция и за капак малко мед...уф.Но...разбира се - вкусове.

Дискретния парфюм, така, че да го усещаш само при целувка...е най - добре, ако питаш мен.

Именно, унисекс аромат на Fendi вече пета година стана.

Трудно открих аромата който се припокрива със същността ми.

Едва ли скоро ще го сменя, това хич не е лесна работа. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Ето моите 3 абсолютни фаворити:

Публикувано изображение

И трите са класически, силни и най-важното - типично мъжки аромати. Не като повечето мъжки парфюми,

ползващи се масово, които са леки, свежи, цитрусови... Тези са аромати с изключителна уникалност, които

няма как да бъдат сбъркани - без аналози... Някои ще кажат, че са остаряли парфюми, ставащи за възрастни

чичковци, но така трябва да мирише истинския мъж според мен, за разлика от днешната метросексуална мода,

където за мъж се счита някакво епилирано, педикюрирано и гланцирано подобие на мъж с прическа на оскубана кокошка...

Тези парфюми са класики, които ще са вечни. :wors:

Редактирано от MacTukaTa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване