Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със зареждането Samsung Galaxy A71

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем със зареждането на Samsung Galaxy A71. Когато включа зарядното телефона показва, че се зарежда и след 1-2 секунди спира, след 2-3 секунди започва да зарежда и отново след няколко секунди спира и това продължава така. Някакви идеи от какво може да е и как да го оправя. Телефона и зарядното са на няколко месеца. 

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Sss написа:

Здравейте! Имам проблем със зареждането на Samsung Galaxy A71. Когато включа зарядното телефона показва, че се зарежда и след 1-2 секунди спира, след 2-3 секунди започва да зарежда и отново след няколко секунди спира и това продължава така. Някакви идеи от какво може да е и как да го оправя. Телефона и зарядното са на няколко месеца. 

Благодаря!

Възможен лош контакт между буксата и зарядното.

Щом е нов телефона, вероятно батерията е добре.

Пробвайте с друго зарядно, ако пак е така, значи буксата.

Сменя се в сервиз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Богатир написа:

Възможен лош контакт между буксата и зарядното.

Щом е нов телефона, вероятно батерията е добре.

Пробвайте с друго зарядно, ако пак е така, значи буксата.

Сменя се в сервиз.

Понякога тръгва и си зарежда без проблеми, но повечето пъти прави този проблем. Ще опитам с друго зарядно, когато мога. Благодаря много! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Богатир написа:

Възможен лош контакт между буксата и зарядното

Нов телефон не ми се вярва .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@adersa четеш ли въобще какво е написал потребителя?

преди 15 часа, Sss написа:

Телефона и зарядното са на няколко месеца. 

Телефона няма и година, все още вероятно е в гаранция.

Затова предложих да пробва с друго зарядно, и ако няма ефект - в сервиза, защото още е гаранционен. 

Там ще установят в буксата ли е проблема, или в софтуера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май няма да се оправи. Някой поръчал ли е от buybest и знае ли как стоят нещата с ремонти,  сервизи понеже съм от Пловдив и ще трябва да им го изпращам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
на 24.04.2021 г. в 11:39, adersa написа:

Нов телефон не ми се вярва .

Зависи дали го оставяш да се зареди или дърпаш като гладен рибар-въдица.

Ела да видиш мойта парлапанка-жената.

Едвам две години изтрайва телефон при нея.....със купуване на минимум три зарядни и пет кабела....И последно-кърши вътре гнездото в телефона и.....всичката Мара втасала....

на 27.04.2021 г. в 14:28, Sss написа:

Май няма да се оправи. Някой поръчал ли е от buybest и знае ли как стоят нещата с ремонти,  сервизи понеже съм от Пловдив и ще трябва да им го изпращам.

След последния ъпдейт направи ли му фактори ресет...след 11-ката...

Може и да се оправи.Лично моя няма проблеми след този ъпдейт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване