Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Не откривам прилика със зодията си


Препоръчан отговор

Здравейте, аз съм зодия Скорпион, обаче имам чувството, че не приличам на зодията си. Наскоро установих, че доста черти от характера ми са като на зодия Рак, не само добрите, но и лошите. Дори по външен вид, описанието което бе дадено за тази зодия, съвпада с моята външност. Когато разбрах това, се изумих как е възможно да нямам почти никаква прилика със зодията си, но явно е възможно. 

Може би това, че асцендента ми е Везни, а луната в Близнаци, с времето са променили характера ми и сега приличам повече на раците, отколкото на Скорпион, така си обяснявам нещата. Извинете ако звуча объркано, ще се радвам ако някой ме е разбрал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много важен е и изгряващият знак, т.е. часът на раждане! Освен това, ако раждането не е по естествен начин, а оперативно (със секцио) също оказва сълно влияние.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

Много важен е и изгряващият знак, т.е. часът на раждане!

Точно така - Асцендента.

Майка ми по зодия иначе е Стрелец ама минала и заминала покрай нас Стрелците.

Та и при нея е същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е все едно да ходиш на врачка и да се чудиш защо не се е случило това, което ти е предсказала. Спри да се занимаваш с глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям. Смяташ ли че родените през един месец (условно) са еднакви на някакво описание? Примерно 1/12 от всички хора (родени в този период) да сте по еди калъп? Давай по-сериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Филипов написа:

Примерно 1/12 от всички хора

от които 1/30, от които 1/24, от които 1/360 (меридианите на Земята). Колко човека се разждат в даден момент на един меридиан?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто исках да споделя това, което ми е направило впечатление. Не съм казал, че всички хора са еднакви ако са от една и съща зодия. Върху характера на човек, оказват влияние и други неща като например семейната среда, родителите и възпитанието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Mystery__22 написа:

Здравейте, аз съм зодия Скорпион, обаче имам чувството, че не приличам на зодията си. Наскоро установих, че доста черти от характера ми са като на зодия Рак, не само добрите, но и лошите. Дори по външен вид, описанието което бе дадено за тази зодия, съвпада с моята външност. Когато разбрах това, се изумих как е възможно да нямам почти никаква прилика със зодията си, но явно е възможно. 

Може би това, че асцендента ми е Везни, а луната в Близнаци, с времето са променили характера ми и сега приличам повече на раците, отколкото на Скорпион, така си обяснявам нещата. Извинете ако звуча объркано, ще се радвам ако някой ме е разбрал.

Струва ми се, че това разминаване е повече от обичайно, защото първо наистина асцендентът отговаря за външните черти и явните проявления на характера, и второ има значение (така си мисля аз) дали в някой от знаците има струпване на планети. Иначе чертите на слънчевия знак може да са скрити даже за самия човек, през него се проявява повече същността на характера и то не винаги, не открито, повече в мотивацията зад действията и реакциите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Mystery__22 написа:

Здравейте, аз съм зодия Скорпион, обаче имам чувството, че не приличам на зодията си.

А споко - баш същия си. Издава те не това, че отказваш да гласуваш, а типичното скорпионско прехвърляне на топката в/у "другите". 

Инак за да си правиш такива астрологични самоанализи, то баят ще трябва да поровиш из астрологията - за цял живот на практика съм срещал само двама вещи по темата, тъй че напразно се кахъриш за неща, за които знанията ти са около ниво вестникарски хороскопи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...