Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мога ли да си продам лаптопа на части?

Препоръчан отговор

Явно много държиш на техническата грамотност всеки един който знае какво е рам едва ли ще обърне внимание на това че някой е казал на рамта чее пръчка 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, цър-вул написа:

Пръчки са се ползвали навремето в килийото училище. Пръчки няма в компютърната техника...

Странно!!! А защо фирма, като Амазон продава ... „16gb ram stick“?

stick = пръчка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега ще се занимавам с някакъв стар кошник и посерковци от продавалник и олъкс.Ако не бачка в кофата нов и точка по въпроса.Кефа цена няма, ама струва пари, а с парите се купува спокойствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега ще се занимавам с някакъв стар кошник и посерковци от продавалник и олъкс.Ако не бачка в кофата нов и точка по въпроса.Кефа цена няма, ама струва пари, а с парите се купува спокойствие.

Много обичам да се занимавам със „стари кошници”! С новото … всеки може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И с ново не всеки може. Нали първо трябва да го купиш.Като не можеш, почваш да ремонтираш старото и се успокояваш, че си голям майстор.И тоя мач съм го играл и знам къде е разликата.Сменях клавиатурата на стария кошник преди време и се успокоих, че съм майстор.После пък батерията даде фира и нерви нерви нерви.Къде няма кой да ми ги плати после.

Хвали старо гали младо викаше бащата на времето и беше много прав……..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Чингис Хан написа:

И с ново не всеки може. Нали първо трябва да го купиш.

Верно ли??? А не може ли - да си го открадна?

преди 5 минути, Чингис Хан написа:

Като не можеш, почваш да ремонтираш старото и се успокояваш, че си голям майстор. И тоя мач съм го играл и знам къде е разликата. Сменях клавиатурата на стария кошник преди време и се успокоих, че съм майстор. После пък батерията даде фира и нерви нерви нерви. Къде няма кой да ми ги плати после.

Това твоето ... е друга бира! Майстор по неволя!
Досега съм купил 5 или 6 чисто нови компютъра. Без пазарлъци. Ама - щото така трябваше!

Колкото до ремонтите на стари неща - не само електроника - това е тръпка. Не, че ще се спестят пари - друго си е, да „тръгне“?
Галиш си егото!
Сменял съм всичко (без щепсел) на компютър. Някои неща - по няколко пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, jhoro написа:

Можеш, ама и за там си трябват топки, които или ги имаш или ги нямаш.От всяко дърво свирка не става Жоре.

преди 19 минути, jhoro написа:

Това твоето ... е друга бира! Майстор по неволя!
Досега съм купил 5 или 6 чисто нови компютъра. Без пазарлъци. Ама - щото така трябваше!

Колкото до ремонтите на стари неща - не само електроника - това е тръпка. Не, че ще се спестят пари - друго си е, да „тръгне“?
Галиш си егото!
Сменял съм всичко (без щепсел) на компютър. Някои неща - по няколко пъти.

Като ти е тръпка поправяй безплатно компютрите на някой дом за сираци, хем ще си чешиш тръпката, хем ще правиш добри дела.Като физика Теодосий Теодосиев, който безплатно подгатвя бъдещи нашенски таланти. Мойта тръпка беше на времето колите и помагах безплатно на мой приятел в неговия сервиз.Вече неми е, но каквото мога по мойта барака аз си го управям, за да мога спестените пари да инвестирам в друго.Но, ако ги имах наиш кога ще лежа под тая кочина? По-добре друг да лежи под нея, а аз в същото време да лежа върху нещо с руса коса и метър и двайсе крак.Е там е тръпката Жоре:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение да ли е стара или нова кошницата щом човек е способен и може да си я поправи проблеми никакви. Имам едно старо дъно асрок с сокет 754 бях го взел от един познат, и го ползваш 3 4 години. Докато един ден единия слот за рамта ми направи номер и неиска да отчита рамта. Смених слота за рамта и се оправи след няколко месеца от токов удар дъното изгоря и си го оправих без да го карам по сервизи. До сега всичките ми дъна които съм имал съм си ги оправял сам имал съм и много хубави дъна и много гадни. Но щом човек може сам да си го оправи няма смисъл да се набутва с сервизи и разни филянкишии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Чингис Хан написа:

От всяко дърво свирка не става Жоре.

И от #каква-да-е свирка - не става дърво!

Другите ти приказки са ... колкото да не заспиш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, jhoro написа:

И от #каква-да-е свирка - не става дърво!

Това не го схванах……  Процеса е еднопосочен Жоре. Дърво-свирка.Свирка-красив танц или Свирка-избегааа дивите животни от гората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване