Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 13 часа, gagodrago написа:

Взеха на снахите златото и парите за ремонта ни

Ами той таРашков като види някъде в циганските махали да се прави ремонт, арестува наред :)  Разбира се че е  намери пари  там  :)

преди 12 часа, Без умствен капацитет написа:

правиш ли разлика между заподозрян и виновен - разликата е от теб до небето

Разбира се че всеки по заможен циганин има за какво да бъде арестуван. Ако не от работа в чужбина, парите им обикновенно са от далавери, кражби и т.н.

НО Всичко в момента е предизборна парлама. Толкова е очевидно че чак смешно вече.

:getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

В момента, шубето прави обръщение към нацията предизборно. Обръщение- както винаги. Нито да дойде в телевизията смее, нито да се срещне очи в очи с някой претендент му стиска. И това е генерал, дето чакате да решава някакви наболели въпроси, свързани със сигурността ни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, M.Николов написа:

Кой тук твърдеше, че кабинета се е отказал да подпомага бизнеса за скъпия ток?

Напротив, просто се чакаше разрешение от Брюксел!

Брюксел каза "да" на 110 лв. за бизнеса за скъпия ток. Не били държавна помощ

аз го твърдях, и незнам какво е това още преди повече от месец излязаха мерките

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, absurt написа:

В момента, шубето прави обръщение към нацията предизборно. Обръщение- както винаги. Нито да дойде в телевизията смее, нито да се срещне очи в очи с някой претендент му стиска. И това е генерал, дето чакате да решава някакви наболели въпроси, свързани със сигурността ни.

..........................................,

а камо ли да чакаш да дойде да ти нареже лука за манджата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, dedidi написа:

лягай на масата да ти запоя зъби от въглеродна стомана, че да се фукаш пред 75 годишните младежи:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освободиха верния на Борисов Станимир Пеев от поста шеф на Държавна агенция „Държавен резерв”

Цитат
Правителството освободи Станимир Пеев от поста председател на Държавна агенция „Държавен резерв и военновременни запаси“ и определи длъжността да изпълнява Николай Василев.

Това съобщиха от правителствената информационна служба. Решението на Министерския съвет е взето неприсъствено. Ексшефът на Държавния резерв Станимир Пеев бе назначен от Бойко Борисов и верен на Делян Пеевски. Новоназначеният Николай Василев е дългогодишен служител в системата на МВР, включително в периода от март 2015 г. до февруари 2020 г. е началник на Пето районно управление при Столична дирекция на вътрешните работи.

Интересно, дали все още има нещо в държавния резерв?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Мойра написа:

аз все още не съм видял документ - но това че не виждаш да ти потърсим офталмолог

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, dedidi написа:

Аз без него се оправям, добре че мъжът ми не е такъв поплювко и чехльо. Вие, дето сте му фенове, какво чакате да ви нареже? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, absurt написа:

Аз без него се оправям, добре че мъжът ми не е такъв поплювко и чехльо. Вие, дето сте му фенове, какво чакате да ви нареже? 

Печена тиква :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, absurt написа:

И това е генерал, дето чакате да решава някакви наболели въпроси, свързани със сигурността ни.

Наболелите въпроси свързани със сигурността ни ги решава министерството! Радев само е главнокомандващ на Българската Армия. Ма ти от къде да ги знаеш тези работи:getout:

То и колегата ти Мирко се опита да хвърли на Радев вината за шпионите -полковници, ама като разбра, че въпреки че са военни те са служители на министерството, стигна до там да твърди че думи написани в негов пост, всъщност не са негови думи. И ти вървиш по този път!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivottoshev написа:

Наболелите въпроси свързани със сигурността ни ги решава министерството! Радев само е главнокомандващ на Българската Армия. Ма ти от къде да ги знаеш тези работи:getout:

То и колегата ти Мирко

това същото го казвах като управляваше ГЕРБ но - то и колегата ти Мойра -  кой е избрал министъра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Халал да ти е такъв главнокомандващ, който го е страх да отиде в телевизията и да застане лице в лице с опонентите си. Ама, аз откъде да знам, че сега това е модата- президентът да се крие като мишка под полата на жена си?! Вярно, че всичко се изроди в тая държава. И голяма част от мъжете омекнахте до там, че да харесвате един страхливец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, absurt написа:

Халал да ти е такъв главнокомандващ, който го е страх да отиде в телевизията и да застане лице в лице с опонентите си. Ама, аз откъде да знам, че сега това е модата- президентът да се крие като мишка под полата на жена си?! Вярно, че всичко се изроди в тая държава. И голяма част от мъжете омекнахте до там, че да харесвате един страхливец.

Страхливец?!? Само за това, че не е решил да обърне внимание на Хранимайкото? Че утре може оня психопат - Йоло Денев или Луна също да го извикат на дебат. Трябва ли да обръща внимание на всеки невзрачен човечец, който е решил да си прави реклама на негов гръб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ivottoshev написа:

Страхливец?!? Само за това, че не е решил да обърне внимание на Хранимайкото? Че утре може оня психопат - Йоло Денев или Луна също да го извикат на дебат. Трябва ли да обръща внимание на всеки невзрачен човечец, който е решил да си прави реклама на негов гръб?

а Борисов като откаже срвеща дори с някой от протеста - знаеш ли какви обиди ръси потребителя Мойра, направо понякога е мисля за чубанина който пасе добитака

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, ivottoshev написа:

Ти, сериозно ли? Че, в сравнение с Луна и Йоло Денев, Радев е никой- измъкнаха го Борисов и Нинова, и го сложиха президент. Някой да беше чувал името му преди това? А, ония двамата са в общественото пространство от 20-30 години. Колкото и пъти да си пейстнеш поста, истината си остава- страх го е, че не може дума да обели, ако не му е написана и наизустена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Севде, не усещаш ли, че ставаш за смях на целия форум?

Радев бил страхлив!:shock11:

Пилот на изтребител бил страхлив?!!

Това може да го твърди единствено човек, който си няма и понятие от елементарни понятия в този живот.:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, M.Николов написа:

Пилот на изтребител бил страхлив?

да страхливец, защо не се отрече от БСП - страх, страх

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Пилот на изтребител бил страхлив?!!

Това може да го твърди единствено човек, който си няма и понятие от елементарни понятия в този живот.:hush:

Ти си бетер Севда! Бива преданост и облъчено обожествяване, ама чак толкова, не бива!

И сто снимки до самолета да му сложиш, истината си остава- шубе го е да се изправи срещу хора, защото не го бива в мисленето. Може да умее да лети, ама за комуникация не става. То, не е като да ти заповядват и да козируваш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

Ставаш все по-жалка.

:giggle1:

както и ти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не съм голословен!

http://epicenter.bg/article/Voennovazdushniyat-kolezh--Maksuel--v-SASht--Rumen-Radev-e-badesht-strategicheski-lider/112086/2/48

Ама наистина ли не го бива в мисленето?

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

Офца, освен да трупаш офтопик нещо имаш ли да кажеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

За да не съм голословен!

http://epicenter.bg/article/Voennovazdushniyat-kolezh--Maksuel--v-SASht--Rumen-Radev-e-badesht-strategicheski-lider/112086/2/48

а според теб сега в война ли сме:laughing4:

Офца, освен да трупаш офтопик нещо имаш ли да кажеш?

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

а според теб сега в война ли сме:laughing4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

За да не съм голословен!

Ами, да беше го показал, не да се свира като съсел! Кога и с кого застана лице в лице, за да отговори на един въпрос дори? 5 години го гледаме и слушаме само иззад катедрата или като произнася някоя написана предварително реч на честване. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно е преценил, че в момента няма смисъл от подобни дебати.

Реално всеки по-запознат е наясно, че Президента е с ограничени пълномощия в нашата парламентарна република и повечето от гръмките предизборни обещания на разни нови кандидати за този пост са неизпълними!

преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

а според теб сега в война ли сме

Който има стратегическо мислене, го има по всяко време, не само по време на война.

Разбира се, по време на война то е най-необходимо, ако държиш на добър изход от войната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно е преценил, че в момента няма смисъл от подобни дебати.

Реално всеки по-запознат е наясно, че Президента е с ограничени пълномощия в нашата парламентарна република и повечето от гръмките предизборни обещания на разни нови кандидати за този пост са неизпълними!

а защо не пожела да се кандидатира за премиер, а избра за президент - нали все пак са на една дата изборите, май му утърва да е с ограничени права

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване