Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 3 часа, absurt написа:

Аз едно съм разбрала през годините- комунист срама няма, но наглостта му е безпределна. Там повредата е на генетична основа- всичко им се полага по право. 

Ама ти за комунист ли се самоопределяш ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 6 часа, absurt написа:

Така сте свикнали вие, за които страната ни е Ганьоленд. А, най- обичате да говорите от името на народа- "ние", че да се почувствате значими. 

Според твоята- "вашата" логика, е по- унизително да те похвали Папата, отколкото хамериканският президент да ти начука канчето? Защо ли не се учудвам? 

Защото ти липсва логиката.

преди 6 часа, miro20 написа:

Да де.. Тези и аз ги изброих. Това "ВСИЧКИ" ли са ? :giggle1:

Още по зле.

Освен че мухльото клекна и веднага "уточни" позицията си за Крим, тукашните трочленца  "забравят" че докато  Папата/ите/  хвали Борисов , при срещата със зеления Чорап му намеква за "дявола и джоба" . Какво по  голямо унижение за Зеления чорап и феновете му...  :) 

Знаеш ли, че ти наистина си много тъп.

Чудя се, за какво толкова ти плащат!

преди 6 часа, absurt написа:

Аз едно съм разбрала през годините- комунист срама няма, но наглостта му е безпределна. Там повредата е на генетична основа- всичко им се полага по право. 

Е, друго си е да си гербераст, или поне малко фашист!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, dedidi написа:

Чудя се, за какво толкова ти плащат!

На такива никой нищо не плаща.  Ама и Радев с неговия анархичен соцутопизъм ще ни докара до нова крива круша.  После негласувалите две трети ще скочат на протести и ще ги изметат всичките нови промени и стари статуква...  Много скоро го очаквам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, miro20 написа:

Да де.. Тези и аз ги изброих. Това "ВСИЧКИ" ли са ? :giggle1:

Нали бил предизвикал дипломатически скандал с Турция заради въпроса си за родината-майка? Е щом дори турският външен министър го е поздравил, що си мислиш че другите държави не са изпълнили СТАНДАРТНИЯТ ДИПЛОМАТИЧЕСКИ ПРОТОКОЛ и не са го поздравили?!?

Наакан си Мирко. Това че се опитваш да се овъртолиш още повече, може да предизвика само още повече усмивки сред аудиторията. После да не се чудиш защо всички те смятат за шута на форума?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ivottoshev написа:

Нали бил предизвикал дипломатически скандал с Турция заради въпроса си за родината-майка? Е щом дори турският външен министър го е поздравил, що си мислиш че другите държави не са изпълнили СТАНДАРТНИЯТ ДИПЛОМАТИЧЕСКИ ПРОТОКОЛ и не са го поздравили?!?

Наакан си Мирко. Това че се опитваш да се овъртолиш още повече, може да предизвика само още повече усмивки сред аудиторията. После да не се чудиш защо всички те смятат за шута на форума?  

Така.... Ако избистря малко полезно инфо от гърчовете ти и осирането , освен изброените 4-ма, някой друг поздравил ли е мухльото ?

:) 

То се вижда кой е шут :) 

преди 2 часа, dedidi написа:
преди 8 часа, absurt написа:

Е, друго си е да си гербераст, или поне малко фашист!

Как реши че между нас, или в ГЕРБ или като цяло в България, има фашисти ???

Иначе гербист аз подразбирам като истински демократи. Не тези псевдо-проектчета и чада на коминтерна от ДееееБъ, които именно сега им се видя истинското личице. По комунета от БСП се оказаха.

Всичко заради власт и постове.

Аз се гордея ако някой ме нарича демократ.  Само дето вие гузно се цупите ако ви наричат  червени комунета :) 

То и има защо де... ама сами сте си избрали да сте лузъри и овце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, miro20 написа:

Така.... Ако избистря малко полезно инфо от гърчовете ти и осирането , освен изброените 4-ма, някой друг поздравил ли е мухльото ?

:) 

То се вижда кой е шут :)  я истинското личице. По комунета от БСП се оказаха.

Не бре. Ти ми кажи щом като дори Турция (с която според теб Радев е предизвикал дипломатически скандал) е спазила дипломатическият протокол и е поздравила Президента за назначаването му, защо останалите държави биха нарушили този протокол?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, ivottoshev написа:

Не бре. Ти ми кажи щом като дори Турция (с която според теб Радев е предизвикал дипломатически скандал) е спазила дипломатическият протокол и е поздравила Президента за назначаването му, защо останалите държави биха нарушили този протокол?

Ахааа.. сега залитна че над 190 държави "биха нарушили" протокола ??? :giggle1:

Гърчове тошееееффф гърчове.... Казах ти че ще ти е много по лесно да изброиш колко са поздравили отколкото колко не са.

Не стигат за пръстите на едната ръка. Това е. Пролича си "реномето" в международен аспект на Зеления Чорап :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя как опорната точка , че Радев ни е изпокарал с Турция кореспондира с факта, че го поздравява турският представител в случая.

Много са объркани герберските опорки след погрома. Трябва да се постегнат малко. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, стига де! Радев ни обтегна отношенията, не ги скъса. Така че, поздравлението си беше задължително- имаме обща граница, все пак. Друг разказ е, че с дърводелското си държание не спомага за добрите ни отношения, които са ни нужни с оглед на новата мигрантска вълна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тoни написа:

Хайде, хайде знаем си ги турците. Ако Ердоган се беше засегнал толкова, щеше да се разбере. 

Е, да продължава с изцепките Радев, та да се засегне Ердоган ли е целта? Затова не бива военен да става политик- малко му е сивото вещество.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, моля ти се сега! Не се излагай...

Румен Радев е роден на 18 юни 1963 г. в град Димитровград.

Образование:
1982 г. – Математическа гимназия – гр. Хасково
1982 – 1987 г. – Висше военновъздушно училище – Долна Митрополия
1992 г. – Ескадрилен офицерски курс, „Максуел“, САЩ
1994 – 1996 г. – Командно-щабна академия – ВА – „Г. С. Раковски“
2000 г. – Доктор на военните науки, област – усъвършенстване на тактическата подготовка на летателния състав и симулиране на въздушния бой
2002 – 2003 г. – Военновъздушен колеж „Максуел“, САЩ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Тoни написа:

Образование:
2000 г. – Доктор на военните науки, област – усъвършенстване на тактическата подготовка на летателния състав и симулиране на въздушния бой

И това с какво оборва твърдението ми, че няма акъл за политик?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Тoни написа:

И аз се чудя как опорната точка , че Радев ни е изпокарал с Турция кореспондира с факта, че го поздравява турският представител в случая.

Много са объркани герберските опорки след погрома. Трябва да се постегнат малко. :D 

Знам че комунетата закони и документи не признавате, но турската дипломатическа нота  си е факт.

преди 53 минути, Тoни написа:

Образование:

То тези сухи анонси всеки ги знае. Да, знаем и стандартните хвалби от американците за обучението му.

А това пише ли го в уикипедията

https://zonanews.bg/mnenia-i-analizi/edin-ot-nay-nakazvanite-voenni-piloti-rumen-radev-govori-za-aviatsiya-i-dalg-kam-natsiyata-?fbclid=IwAR3lcE6tML0Rj0BsAy2E2idyBtVLfnTb6CM3ZoTKU7gkE1htN05nkCxhUq0

Тоя мухльо на селскостопански самолет не трябва да се качва, камо ли да отговаря за хора... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама какъв рев и писъци само след тоталната загуба на Герб на всички избори!

Тоя "глупав" военен да ви бие толкова много и да ви вземе всичко!!!

:giggle1:

Ред сополи, ред подсмърчания и безкрайни оправдания.

Толкова от смешните герберски тролове.

:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, M.Николов написа:

Ама какъв рев и писъци само след тоталната загуба на Герб на всички избори!

Къде видя рев ? Гледам ви сеира как се излагате  и пляскате на ПОДМЯната. :)

И не знам къде видя тотална загуба, че и на ВСИЧКИ избори.

ГЕРБ се оказа единствената най стабилна партия през ВСИЧКИ от последните избори. Не знам колко умен трябва да си, за да наричаш тотална загуба на партия което е първа или втора .

Много от вашите предишни и настоящи червени любимци-проектченца  могат само да мечтаят за "такава загуба"  :giggle1: Това чалгари, това псевдодемократи, това комунета бесепари, тва маями и бабикянци.. и кой ли не... :getout:

Някакви въздушни кули си творите от еуфорията че преизбрахте мухльото , и че ви излъгаха с "изпраните същи" пРезилдентски проектченца. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Троло20, преди малко звънна по телефона вашта шефка - Деса Дуловската, и каза двамата с Овчия мозък по най-бързия начин да се обличате, и незабавно да заминавате да чистите офиса на герп, щото е мръсен.

Vidimi rezultati_cr.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, gagodrago написа:

Троло20, преди малко звънна по телефона вашта шефка - Деса Дуловската, и каза двамата с Овчия мозък по най-бързия начин да се обличате, и незабавно да заминавате да чистите офиса на герп, щото е мръсен.

Vidimi rezultati_cr.jpg

Видима простащина, ама това е "матряла" на новите умнокрасиви. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Тoни написа:

И аз съм възмутен, че това е гордост на форума, но нека не падаме на нивото му.

и аз съм възмутен, че онази която прави копи пейст има титла с чужди мисли - като плагиата на Славчо, поне на него може би ще му отнемат титлата "професор"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, miro20 написа:

Знам че комунетата закони и документи не признавате, но турската дипломатическа нота  си е факт.

Да тя може и да е факт. Как ще обясниш обаче фактът, че въпреки това са поздравили Радев за победата на изборите? 

Външният министър на Турция е отправил поздравления към Румен Радев

Дори турците, които са пратили протестна нота, въпреки това са спазили СТАНДАРТНИЯТ ЗА ВСИЧКИ ДЪРЖАВИ ПРОТОКОЛ и са го поздравили за победата, но според теб останалите държави не са спазили този протокол и не са го поздравили :laughing5:

Миркооо, миналият път успя да ме изненадаш с неистовото си желание отново, и отново, и отново да бъдеш  посмешището на форума... в резултат на което пуканките ми бяха свършили. Този път съм се подготвил по-добре. Чакам да ме забавляваш с нифелните си опити да не се окажеш паднал по гръб.

Танцувай, шуте:popcorn2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

но според теб останалите държави не са спазили този протокол и не са го поздравили 

Ами не знам, аз питам.  ти отговор нямаш. :hit:

единствените поздравили са по малко от пръстите на едната ти ръка. Можеш ли да броиш ?

преди 2 минути, ivottoshev написа:

:laughing5:

Миркооо, миналият път успя да ме изненадаш с неистовото си желание отново, и отново, и отново да бъдеш  посмешището на форума... в резултат на което пуканките ми бяха свършили. Този път съм се подготвил по-добре. Чакам да ме забавляваш с нифелните си опити да не се окажеш паднал по гръб.

Танцувай, шуте:popcorn2:

Не знам какво пак си фантазираш,но шута отново си ти :) 

Както преди, както сега, и подозирам, и за в бъдеще . :lol6:

Отново и винаги насран и унижен. Не можа да изброиш нито една държава в повече от споменатите. :)

Абе аз ли съм ви виновен че сте избрали да си защитавате оакани политици , дето никой  не смята за фактор ? Дето сами се излагат, унижават и стават за посмешище ? ? 

Наистина не ви разбирам ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Абе аз ли съм ви виновен че сте избрали да си защитавате оакани политици , дето никой  не смята за фактор

то политика който никой не смята за жив е шефа ти Борисов 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

то политика който никой не смята за жив е шефа ти Борисов 

Напротив. Сещам се, не толкова отдавна, политици от Европа преди официалните си посещения тук, се срещат от летището с Борисов :)  :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване