Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

Препоръчан отговор

преди 13 часа, ivottoshev написа:

Отиде броени минути СЛЕД като санкциите бяха оповестени, за да им се моли да се смилят и да се спрат до Шиши и Черепа, а да не разгласяват и неговите кирливи ризи.

Пак ти казвам нещо толкова простичко - АКО хАмериканците имаха каквито и да е претенции към ББ, те ДИРЕКТНО ЩЯХА да го включат в санкциите. Не преди, не СЛЕД.

ОСОБЕННО  в неговата позиция на първи политик .

Това че не е включен в санкциите показва пряко че именно  ББ им е враг на тези санкционирани олигарси, а глупостите за "плащани подкупи" , за това че Пеевски е толериран или зависим / или ББ е зависим/  са пълни глупости :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Пак ти казвам нещо толкова простичко - АКО хАмериканците имаха каквито и да е претенции към ББ, те ДИРЕКТНО ЩЯХА да го включат в санкциите. Не преди, не СЛЕД.

Мдаааа, ти знаеш за политиката на Хамериканците повече от самите тях :giggle1:

преди 1 час, miro20 написа:

за това че Пеевски е толериран или зависим / или ББ е зависим/  са пълни глупости :) 

И аз пак ти казвам, че американците погнаха Шиши и Черепа, а бай Каскет е погнал само Черепа. Защо ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, miro20 написа:

ОСОБЕННО  в неговата позиция на първи политик .

Това че не е включен в санкциите показва пряко че именно  ББ им е враг на тези санкционирани олигарси, а глупостите за "плащани подкупи" , за това че Пеевски е толериран или зависим / или ББ е зависим/  са пълни глупости :) 

Всички световни медии го казаха защо не са написали че е Борисов  ама ти или по точно опорките ти са да казвате че те лъжат и едва ли не ALF е посоченият лидер в доклада МАГНИТСКИ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радев се представя пред Трифонов -в очакване на гласовете на ИТН на президентските избори    https://presstv.bg/from-the-country/радев-назначи-в-сем-соня-момчилова-авт/?fbclid=IwAR1AxWQ6uQmSEZlxe1djnI2EaFdJFKpFQKQWH3l-0GTG4xvhzuLDqP5isrw

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, attj написа:

Радев се представя пред Трифонов -в очакване на гласовете на ИТН на президентските избори  

Това важи за електората на БСП-то и най-вече за този на ГРОП -  каквото им каже вождът, това да се прави пред урните.

Мислиш ли че и при ИТН ще е така - да излезе Слави и да каже "гласувайте за Едикойси" и всички негови подръжници да го послушат? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Соня Момчилова е известна също така като автор на текстовете на много песни на Слави Трифонов. Сред тях са „Ръгай чушки в боба“, „Шат на патката главата“, нецензурната „Ще ти скъсам г*за” и др.  Тя ли ще въвежда ред?   Изглежда се очаква пълен хаос с  новата партия  "И Тъй Нататък"  и от  съдружието  Трифонов-Радев.    

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ninov написа:

Всички световни медии го казаха защо не са написали че е Борисов  ама ти или по точно опорките ти са да казвате че те лъжат и едва ли не ALF е посоченият лидер в доклада МАГНИТСКИ

Това е интересно. Би ли дал линк към поне 2 от тези световни медии, които са обяснили, че е Борисов и са обяснили защо хамериканците не са посмели да напишат че е той?  Никъде не срещнах сериозна медия, твърдяща това, което ти тук пишеш. 

преди 28 минути, ivottoshev написа:

Мислиш ли че и при ИТН ще е така - да излезе Слави и да каже "гласувайте за Едикойси" и всички негови подръжници да го послушат? 

Славчо вече го направи с кандидатите си за НС- забрани им преференциите. Освен това, нареди на избираеми места в листите си парашутисти, така че, работилите на права вяра цели 2 години за партията му, бяха игнорирани. Това го споделиха хора, възмутени от действията на пажа му Тошко и напуснали отвратени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, absurt написа:

Това е интересно. Би ли дал линк към поне 2 от тези световни медии, които са обяснили, че е Борисов и са обяснили защо хамериканците не са посмели да напишат че е той?  Никъде не срещнах сериозна медия, твърдяща това, което ти тук пишеш. 

Ха-ха-ха,  още една която си мисли че разбира политиката на американците по-добре от самите тях и ще им дава съвети кога и как и кого да посочват с имена :yanim: 

Айде дай смислен отговор кой е този, който е имал възможността да пази Шиши от разследване и кои са висшите политици, подкупвани от Черепа. Ще дадеш ма друг път... За пореден път с колегата ти Тролололо20 ще се направите че не виждате този въпрос.

преди 1 час, absurt написа:

Славчо вече го направи с кандидатите си за НС- забрани им преференциите. Освен това, нареди на избираеми места в листите си парашутисти, така че, работилите на права вяра цели 2 години за партията му, бяха игнорирани. Това го споделиха хора, възмутени от действията на пажа му Тошко и напуснали отвратени.

Тази пробита опорка какво общо има с дискусията която водехме?!? В единия случай става дума за кандидати на партията, а другото е ако нямаш кандидат да кажеш "гласувайте за Едикойси щото аз така ви казвам"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ivottoshev написа:

Ха-ха-ха,  още една която си мисли че разбира политиката на американците по-добре от самите тях и ще им дава съвети кога и как и кого да посочват с имена :yanim: 

Айде дай смислен отговор кой е този, който е имал възможността да пази Шиши от разследване и кои са висшите политици, подкупвани от Черепа. Ще дадеш ма друг път... За пореден път с колегата ти Тролололо20 ще се направите че не виждате този въпрос.

Винаги виждам въпросите и реагирам. Дори на тъпите се опитвам да отговоря. Та, за разлика от теб, който не само си мислиш, ами си твърдо убеден, че разбираш кристално американците и затова се явяваш техен говорител- преводач, аз нямам такива претенции. Затова не интерпретирам изявлението им. Приемам фактите и имената, които са дали и чакам да продължат нататък. 

И не, не аз съм в позиция да давам какъвто и да било отговор кой е защитавал Пеевски, тъй като нямам никакъв достъп до информацията. Ти, явно искаш да вярвам че я имаш тази информация, само дето, като Рашков преди малко, не можеш да дадеш доказателства, щото са държавна тайна и ще нарушиш закона.1892253858_download(16).gif.e39ef783a92ddaf7e7204e3c409e6953.gif

така се получава ЕЖК, ама нали трябва да имаш някаква опорка, която да защитаваш с нокти и зъби, пък и да се почувстваш някак по- значим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, absurt написа:

И не, не аз съм в позиция да давам какъвто и да било отговор кой е защитавал Пеевски, тъй като нямам никакъв достъп до информацията. 

Ми много ясно че не си в позиция да дадеш отговор, но не защото нямаш достъп до информацията (по други въпроси това не ти пречи), а защото по пътя на логиката и по метода на изключването отговорът може да е само един, обаче той не ти харесва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не свършиха,  никой не подведоха под наказателна отговорност, говориха няколко месеца всякакви глупости без да доказват нищо и накрая като за последно ще си раздават бонуси в пари   https://pik.bg/разкритие-на-пик-хората-на-румен-радев-си-отиват-с-по-6-заплати-накуп-кабинетът-му-раздава-news1042958.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, ivottoshev написа:

Ми много ясно че не си в позиция да дадеш отговор, но не защото нямаш достъп до информацията (по други въпроси това не ти пречи), а защото по пътя на логиката и по метода на изключването отговорът може да е само един, обаче той не ти харесва. 

Бъркаш ме със себе си. Ти си емоционално ангажиран с Борисов, не аз. На мен не ми пука кой точно е пазил Пеевски, а ми е важно да няма чадъри над никого. Ти хем изпълняваш опорките, хем искрено го мразиш, като че ли ти е откраднал жената. Това е силно натоварващо и не бих си го причинила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, absurt написа:

Бъркаш ме със себе си. Ти си емоционално ангажиран с Борисов, не аз. На мен не ми пука кой точно е пазил Пеевски, а ми е важно да няма чадъри над никого. Ти хем изпълняваш опорките, хем искрено го мразиш, като че ли ти е откраднал жената. Това е силно натоварващо и не бих си го причинила.

Ама аз не казвам че си емоционално ангажирана, твърдя че си финансово ангажирана с тролската централа и за това хем ти пука за всички чадъри по принцип, хем твърдиш че "не ти пука" за чадъра над Шиши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли поне един гърбав, достатъчно интелигентен (тоест малко над маймуна), да не твърди две противоречащи си твърдения в едно изречение. Не съм срещал досега :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ivottoshev написа:

Ама аз не казвам че си емоционално ангажирана, твърдя че си финансово ангажирана с тролската централа и за това хем ти пука за всички чадъри по принцип, хем твърдиш че "не ти пука" за чадъра над Шиши.

Както винаги- твърдиш нещо, защото така ти отърва, пък и ако нямаш враг насреща, ставаш съвсем безпомощен в комуникацията. Като не можеш да представиш факти, ръсиш фантасмагории на кило. Не ми пречиш. 

Няколко пъти те посъветвах да се ограмотиш относно значението на думата "трол" в нета, ама не става. Тя ти е първа в арсенала на обидите.

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Има ли поне един гърбав, достатъчно интелигентен (тоест малко над маймуна), да не твърди две противоречащи си твърдения в едно изречение. Не съм срещал досега :lol6:

И аз не бях срещала досега джендър в акция, дето до обед е жена, а след обед- мъж, ама на- срещнах те, Аглая Епанчина. 

download (16).gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, absurt написа:

Както винаги- твърдиш нещо, защото така ти отърва, пък и ако нямаш враг насреща, ставаш съвсем безпомощен в комуникацията. Като не можеш да представиш факти, ръсиш фантасмагории на кило. Не ми пречиш. 

Няколко пъти те посъветвах да се ограмотиш относно значението на думата "трол" в нета, ама не става. Тя ти е първа в арсенала на обидите.

И аз не бях срещала досега джендър в акция, дето до обед е жена, а след обед- мъж, ама на- срещнах те, Аглая Епанчина. 

download (16).gif

Грешно се изказах явно, и ти си от тия дето сами си противоречат. По това те познават, че си от герб ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ivottoshev написа:

кои са висшите политици, подкупвани от Черепа

Хм, чак пък подкупвани...Нещо не ми се струва правилен терминът, когато си едва ли не длъжен да кихаш някакви проценти на някого, за да се мижи и да не те "пипат" яко институциите с проверки на място дали си редовен към тях, а не само по документи...Щото ако не кихаш, дори в реалността да си редовен, все ще се намери нещо за което да се заядат. Като катаджия, който като няма за какво, ти рита и чупи мигача и пак ти написва глоба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sliderum2 написа:

Хм, чак пък подкупвани...Нещо не ми се струва правилен терминът, когато си едва ли не длъжен да кихаш някакви проценти на някого, за да се мижи и да не те "пипат" яко институциите с проверки на място дали си редовен към тях, а не само по документи...Щото ако не кихаш, дори в реалността да си редовен, все ще се намери нещо за което да се заядат. Като катаджия, който като няма за какво, ти рита и чупи мигача и пак ти написва глоба.

Чак пък ... Корупцията не е само даване на пари!

Цитат

От латински: corrumpo – покварявам, развращавам, развалям -  в най-общ смисъл е злоупотребата с обществена служба за лично облагодетелстване или, по-конкретно – поведение на длъжностни лица, чрез което те или техни близки се облагодетелстват неправомерно и незаконно, като злоупотребяват с поверената им власт. 

А въпросния служител на КАТ - може да получи внезапно удар!
Дали сърдечен (инфаркт на миокарда), дали - безсърдечен ...
Ще се оваканти едно място!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, N1K17Y написа:

Грешно се изказах явно, и ти си от тия дето сами си противоречат. По това те познават, че си от герб ;) 

Не и като теб- сутрин жена, след обяд- мъж. По- голяма противоречие, здраве му кажи! По това те познавам, че хем не знаеш каква си и коя си, хем два пъти едно и също не казваш. И по това те познавам, че си джендър- либерастка.KC9uW.gif.798e3878b110f91cb21782ee1f084795.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

И по това те познавам, че си джендър- либерастка.KC9uW.gif.798e3878b110f91cb21782ee1f084795.gif

А ти ...   image.png.de76c5954b231dbafecea47f2ee8aacb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, jhoro написа:

А ти ...   image.png.de76c5954b231dbafecea47f2ee8aacb.png

Да, за доста народ, ти си ярък пример и надежда. KC9uW.gif.3a3e12e9fb3c42b6ccc757025dc4ff9e.gif

Все пак, имаш още малко да се усъвършенстваш, че да им стигнеш нивото- те не говорят и така си тежат на мястото.111276494_download(16).gif.40745469c6c364e56fb1d80d7a22b6d5.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ръся "фантасмагории"... които ти не можеш да обориш и за това извърташ и разводняваш темата на разговора :giggle1: 

Хайде кажи кой СПОРЕД ТЕБ може да е политикът, пазил Шиши? Кой е бил в състояние да разпъне политически чадър над него? Знам, че нямаш инфо, но дай да поразсъждаваме и по метода на изключването да видим кой освен Боко може да е този политик. 

Иначе много обичаш да разсъждаваш по дадени въпроси и без да имаш факти (и по някаква странна случайност в 99% от случаите, разсъжденията ти винаги изкарват "черни" политическите противници на Боко), но по този казус не искаш да говориш, щото "нямаш информация".

Тази странна метаморфоза се забелязва у теб, само когато има вероятност разсъжденията ти да излязат противоречащи на опорките спускани от тролската централа. За това считам че си трол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, за доста народ, ти си ярък пример и надежда. KC9uW.gif.3a3e12e9fb3c42b6ccc757025dc4ff9e.gif

Все пак, имаш още малко да се усъвършенстваш, че да им стигнеш нивото- те не говорят и така си тежат на мястото.111276494_download(16).gif.40745469c6c364e56fb1d80d7a22b6d5.gif

Требе си ниво, че да ни тежи приказката по форумите Все едно някой му пука от това и нещо би променило. Иди дойди Боко четеше и понякога се влияеше от силно подкрепен във фейса негативизъм спрямо дадено действие и връщаше назад...Ама то това действие затова се предприемаше по тоя начин, да отвлича вниманието на тълпата от наистина важни и наистина кофти промени. Засега не си личи много служебният кабинет да чака нечие одобрение, за да бие гадовете през пръстите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ivottoshev написа:

Ръся "фантасмагории"... които ти не можеш да обориш и за това извърташ и разводняваш темата на разговора :giggle1: 

Хайде кажи кой СПОРЕД ТЕБ може да е политикът, пазил Шиши? Кой е бил в състояние да разпъне политически чадър над него? Знам, че нямаш инфо, но дай да поразсъждаваме и по метода на изключването да видим кой освен Боко може да е този политик. 

Иначе много обичаш да разсъждаваш по дадени въпроси и без да имаш факти (и по някаква странна случайност в 99% от случаите, разсъжденията ти винаги изкарват "черни" политическите противници на Боко), но по този казус не искаш да говориш, щото "нямаш информация".

Тази странна метаморфоза се забелязва у теб, само когато има вероятност разсъжденията ти да излязат противоречащи на опорките спускани от тролската централа. За това считам че си трол.

Хайде, пак да ти напиша, въпреки че няма да се спреш- нали като нямаш факти за твърденията си, трябва да вървиш подир някого и да го ръчкаш да ти опонира, че да има какво да пишеш.

Не, за разлика от теб, не се занимавам с догадки. Който е защитавал и пазил Пеевски, да си понесе отговорността, а ако се промени системата, че да не позволява такива неща да се случват, ще е чудесно. Съжалявам, че не мога да обслужа обсесията ти, но това е от мен. Ако дадеш линк от 2 официални източника с факти, уличаващи някого, както направиха хамериканците, например, веднага ще те поздравя и подкрепя във възмущението от съответната личност. 

И пак ще те приканя да се осведомиш за значението на думата "трол" в нета. Несериозно е да я размахваш като боздуган за щяло и не щяло, а и допълнително олекваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване