Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

Препоръчан отговор

По-скоро народът ни е страхлив, а този страх е насаден в последните 12 години.
Страхът е причината ГЕРБ да се задържи на власт толкова време.
По-скоро - последните 77 години.
Страх - от другите, от властта, много неща ...
И като добавим българското - "Абе аз да се оправя, пък другите - кучета ги яли"!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, jhoro написа:

По-скоро - последните 77 години.
Страх - от другите, от властта, много неща ...
И като добавим българското - "Абе аз да се оправя, пък другите - кучета ги яли"!

Не знам ти как си се чувствал по соца, но аз се чувствах свободна и не се страхувах въпреки репресиите, на които беше подложен мой близък роднина генерал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аугусто радевед....

Както кафявата чума е превзела Европа навремето,така сега фатмашката чума превзема държавата....Цените на храните?....Народа кучета го яли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Мойра написа:

Не знам ти как си се чувствал по соца, но аз се чувствах свободна и не се страхувах въпреки репресиите, на които беше подложен мой роднина генерал.

Ако соца/комунизма беше хубаво нещо, сега в света щеше да има много държави с такова управление, а те се броят на пръстите на едната ръка!

"От всекиго според възможностите, на всекиго според потребностите"- мен не ме кефи!Не съм работил по време на соца, само съм учил тогава, ама имам доста впечатления!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, _nib_ написа:

аугусто радевед....

Както кафявата чума е превзела Европа навремето,така сега фатмашката чума превзема държавата....Цените на храните?....Народа кучета го яли...

Според теб какви са причинита за ежедневното повишаване на цените на храните?

преди 4 минути, ivan_pop написа:

Ако соца/комунизма беше хубаво нещо, сега в света щеше да има много държави с такова управление, а те се броят на пръстите на едната ръка!

"От всекиго според възможностите, на всекиго според потребностите"- мен не ме кефи!Не съм работил по време на соца, само съм учил тогава, ама имам доста впечатления!

Соца не ни харесваше по много причини, но след него стана още по-лошо, най-вече за обикновените хора.

Ако беше по-хубаво, едва ли толкова хора щяха да напуснат България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Мойра написа:

Според теб какви е причинита за ежедневното повишаване на цените на храните?

Едната версия-покачването на цената на газа....Ама няма проблеми....

Новата смяна продажници застъпаха на смяна пред херо мустафа.

Обещаха да продължат линията начертана от вече 32 години-да обгрижват нелицеприятните,седалищни американски части....с език.

Ако трябва ,,новите братя" ще ни доставят втечнен....както заробиха с двадесет годишни договори тъпия поляк...

Блазе им на унгарците.

преди 15 минути, ivan_pop написа:

не е задължително....

американосите ,,изнасят демокрация" отдавна...

къде явно...къде цру-то...

унищожаваха в зародиш наченките на революции

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

Мислех, че вече са го сменили.

Аз пък мислех че си мислела че са го разстреляли ....

Само че задаваш ли си въпроса  " защо " , след като това е един от успешните глав.секретари ?

Не ти стига капацитета да осмислиш от ежедневната ти промивка с фрогнюз . :getout:

По-скоро народът ни е страхлив, а този страх е насаден в последните 12 години.

Страхът е причината ГЕРБ да се задържи на власт толкова време.

Не си видяла страх.

последните години са пример на тотална сЛободия.  Всякакви фейкомети си плямпат каквото си искат и никой не ги ограничава.

Всякакви служби и фейк опозиционери правят компромати на властта  и това няма абсолютно никакви последствия.

Не само че няма, ами и се издигат във властта.  С позволени и непозволени методи, от които ти аплодираш странно защо  все непозволените и аморалните.

Нямаше чак такова разединение на народа, както я нямаше и тази силна омраза между хората, която я има сега.

И кой налага тази омраза ???  Я си виж твоите писаници с патологичната ти омраза и призиви тия да се уволнят ония да се уволнят... ?

Не виждаш ли че тези екстремисти с патологичните си комплекси  спрямо дадени политици сте само вие ?

Цитати трябват ли ти ?

Отделно .. да коментираш времената преди 10 ноември  в аспекта че ... защо преди е нямало такова разединение и такива партии...  ами много просто ... защото и да искаш НЯМАШЕ как да има преди 10 ноември други партии и друго мислене. Толкова си свикнала със сегашната сЛободия , че дори не можеш да осмислиш какво беше преди .

Явно си била прекалено малка и разглезена.Затова в момента бай ти Боко Тиквата ти се струва най голямото зло .

Ами не , не е той най голямото зло .. най голямото зло е тези които не познаваш и за които наивно пропагандираш в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

Аз пък мислех че си мислела че са го разстреляли ....

Само че задаваш ли си въпроса  " защо " , след като това е един от успешните глав.секретари ?

Не ти стига капацитета да осмислиш от ежедневната ти промивка с фрогнюз . :getout:

Не си видяла страх.

последните години са пример на тотална сЛободия.  Всякакви фейкомети си плямпат каквото си искат и никой не ги ограничава.

Всякакви служби и фейк опозиционери правят компромати на властта  и това няма абсолютно никакви последствия.

Не само че няма, ами и се издигат във властта.  С позволени и непозволени методи, от които ти аплодираш странно защо  все непозволените и аморалните.

И кой налага тази омраза ???  Я си виж твоите писаници с патологичната ти омраза и призиви тия да се уволнят ония да се уволнят... ?

Не виждаш ли че тези екстремисти с патологичните си комплекси  спрямо дадени политици сте само вие ?

Цитати трябват ли ти ?

Отделно .. да коментираш времената преди 10 ноември  в аспекта че ... защо преди е нямало такова разединение и такива партии...  ами много просто ... защото и да искаш НЯМАШЕ как да има преди 10 ноември други партии и друго мислене. Толкова си свикнала със сегашната сЛободия , че дори не можеш да осмислиш какво беше преди .

Явно си била прекалено малка и разглезена.Затова в момента бай ти Боко Тиквата ти се струва най голямото зло .

Ами не , не е той най голямото зло .. най голямото зло е тези които не познаваш и за които наивно пропагандираш в момента.

Бесней, троле, бесней, само това ти остана! :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Мойра написа:
Цитат

Вносител на наредбата е ръководството на МВР в оставка.

:)

току-що, Мойра написа:

Бесней, троле, бесней, само това ти остана! :yanim:

То се вижда кой бесней ...

Пила си пила.. оди си лягай... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, miro20 написа:

Аз пък мислех ...

Не ти личи!!!

Според теб какви са причинита за ежедневното повишаване на цените на храните?

Какви ли? Например - нормалната инфлация.
Работниците искат по-големи заплати, фирмата им ти дава и вдига цените (друга пазарна логика няма).

Другите фактори - на първо място „търсене и предлагане“!

Соца не ни харесваше по много причини, но след него стана още по-лошо, най-вече за обикновените хора.
Ако беше по-хубаво, едва ли толкова хора щяха да напуснат България.

Соца не харесваше на мислещите хора! „Обикновените“ хора (че кои са НЕобикновени) са „като на хранилка“ – харесват това, което им пуснат. И чакат някой да мисли вместо тях - така ги научиха!

Тези - които напуснаха - търсят нещо различно. Повечето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Мойра написа:

Прав си, беснее ТОЙ

Няма какво да кажеш а ? Кой  предлага за наркотестове ?

Виждам че за останалите неща преди и след 10 ноември си тотална боза... хайде не се излагай ... че пак ще станеш  за смях :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Мойра написа:

spacer.png

преди 1 минута, miro20 написа:

Виждам че за останалите неща преди и след 10 ноември си тотална боза... хайде не се излагай ... че пак ще станеш  за смях :)  

Е, не е като теб!

Ти ... за нищо не ставаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Тези - които напуснаха - търсят нещо различно. Повечето.

Търсят, но не всички намират това, което очакват да намерят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що спряхте да цитирате любимия ви Дачков бре :) 

https://glasove.com/categories/komentari/news/izbori-2

Радев удряше ГЕРБ, но мълчи за Слави. Нима целта му е едни мутри да сменят други?

Две са основните нововъведения в Изборния кодекс - улеснява се гласуването под строй за ДПС в Турция и гласуването с машини остава единствено, което е предпоставка за касиране на изборите, ако блокират, както се случи в някои райони на последните избори на 4 април. Президентът Радев винаги е бил много критичен към калпавото и лобистко законодателство на ГЕРБ (почти цялото минаваше през юридическото оформяне и правна експертиза на Ива Митева, сегашният председател на парламента от партията на Слави Трифонов).
Радев удряше ГЕРБ, но мълчи за Слави. Нима целта му е едни мутри да сменят други?

Спомням си, че една от основните задачи на първото служебно правителство на сегашния президент бе да неутрализира опитите на Турция да влияе върху изборния процес. Радев бе привикал всички служби на спешно заседание. Беше направил и остро изявление срещу Турция и май бе изгонен турски дипломат. Днес под одобрителния му поглед вратите за такава намеса се отварят широко и с размах на глупостта в небивал размер.

За да бъде справедлив президентът Радев, ще трябва публично да се противопостави на безобразията и на това Народно събрание, което ударно променя Изборния кодекс в навечерието на нови избори и в услуга на две политически сили - ДПС и ИТН - без никакви скрупули. Да не говоря за останалите им законодателни безумия в залата и по комисии.

Румен Радев мълчи, въпреки че тези безобразия се случват вече втора седмица. Както удряше ГЕРБ, така ще трябва да удря и сегашното мнозинство около партията на Трифонов. Не искам да повярвам, че Румен Радев работи в синхрон с патерицата на Пеевски и Доган - Слави Трифонов-, или поне одобрява това, което се случва в момента. Малко преди да разпусне сегашното Народно събрание президентът трябва да наложи вето на преправения Изборен кодекс и да даде знак, че призивът му "Мутри, вън!" не е бил отправен с идеята едни мутри да сменят други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Мойра написа:

Търсят, но не всички намират това, което очакват да намерят.

Много вярно и ... не съвсем!

Казано е - „Който търси - намира!“
Въпросите са - „Какво търсиш, къде го търсиш, как го търсиш и най-вече - ще го познаеш ли, ако го намериш?“

Казвам тези неща от личен опит - не, преразказ по картинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако тая гнус в следващия линк е вярна, мисля и Радев и Слави вече са си свалили гащите : https://fakti.bg/bulgaria/579216-gen-atanasov-mnogo-e-stranno-che-bojkov-vliza-v-mvr

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че е вярно . Назначенията са ясни и видими.

И още една смехория . Представяте ли си например шефа на КАТ да е с отнета книжка :) 

nap-shef-696x522.jpg "Калинката" Спецов не си е плащал осигуровките 4 години.

Калинката“ Спецов е със спрени здравноосигурителни права

Може да бъде изображение с 6 души и ягода

https://www.facebook.com/evgeny.mihaylov/posts/10227209010197499

Новини от НАП и МВР:
Културист от Дубай ще събира данъците на беглеца в Дубай.
МВР ще се управлява чрез представителката на дубайската партия на Божков.
Румен Радев слуша и изпълнява.
Честито ви(ни) "Българско лято"!
....

Великият сценарист Тошко изля легена с мръсната вода, заедно с бебето ИТН.
Кой каквото сам си направи... никой друг не може да му го направи!
Сценаристите на Слави объркали жанра - писали трилър и без да го редактират се получило... пародия!
Справка - "Панорама" по БНТ 1.
Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да бъде изображение с 1 човек и текстово съобщение

За рубриката "мутри вън а ? "

Цитат

Истината лъсна! Спомняте ли си, че преди месец Ви казах, че Системата ни убива не са това, за което се представят, а шпицкоманда за мокри поръчки на задкулисието и истинските мутри? Истината лъсна! Преди около час човекът с микрофона, Тодор Стоянов, участвал с мафиотските опити за сплашване на семейството на лидера на ГЕРБ Boyko Borissov, вече е заместник-министър на регионалното развитие.

Назначен е лично от служебния премиер Стефан Янев. Който пък беше назначен лично от преЦедента-превратаджия Румен Радев. А мафиотските сценки се излъчваха на живо от фейсбука на “Системата”, които според редица публикации са кукли на конци на най-голямата боркиня с мутрите Мая Манолова. Демек – всички заслужили артисти са наградени за мръсната работа, която свършиха! Толкова Ви е елементарна картинката, “лица нови”!

https://breaking.bg/politika/todor-stoyanov-kojto-zaplashvashe-borisov-i-vnucite-mu-v-bankya-veche-e-zam-ministar/

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

През април 2016 г. Румен Пенков Спецов от Добрич продава на Данаил Иванов Николов от драгоманското село Яблотина 50% от фирмата “Гранекс Трейдър” ООД. Той е придобил дял в компанията година по-рано от бургазлията Мартин Илиев. Само година след като Спецов се освобождава от собствеността си, фирмата “Гранекс” влиза в списъците на големите длъжници на НАП и към момента дължи на фиска цели 1 105 482,76 лв.

https://glasove.com/categories/skandalyt/news/noviyat-shef-na-nap-prodal-na-slameno-litse-dyal-vv-firma-s-1-mln-dlg-km-nap

Освен че си живеел в Дубай, освен че е без осигуровки, пича е и спец по далавери с кухи фирми и хора длъжници .

Сега е шеф на НАП и ще следи изкъсо задълженията и на тези фирми и на оня другия от Дубай  :yanim:

Все едно Владо Кузов да стане шеф на някоя агенция за развитие на  деца и младежи  :giggle1:

А в хАмерика Ал Капоне да е министър на финансите .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Мойра написа:

Нямаше чак такова разединение на народа, както я нямаше и тази силна омраза между хората, която я има сега.

Грешиш.  Шумкари и горяни са били упорито преследвани с цел да бъдат избити до крак.  В предния век си е било като реален тероризъм. Полицаи да убиват хора и да  опожаряват села какво е?    Омраза с антагонизъм е имало и през соца с диктатурата на пролетариата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

миро основател на вис 2 и вис 1 е Васил Илиев спри с лъжите ама да като гледам и другите ти постове само това можеш да лъжеш не случайно прозвището ти е миро 20 лъжеца

какво общо има с работата на един човек дали си е плащал здравните вноски или не 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, miro20 написа:

Ние знаем, че си глупав, ама пък чак толкова ...

Щом е живял в Дубай (ОАЕ) - което е извън ЕС - няма да плаща! Справка от НАП- Българи в чужбина

Цитат

Ако сте български гражданин и пребивавате в чужбина повече от 183 дни през една календарна година, можете да не внасяте здравноосигурителни вноски в България. Освобождаването влиза в сила от датата на напускане на страната и важи до края на съответната календарна година, в случай, че пребивавате в чужбина повече от 183 дни през тази календарна година, както и за всяка следваща календарна година, , в която отговаряте на условията за освобождаване по този ред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване