Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Мога ли да взема някой лев на Media Converter ?


Препоръчан отговор


10/100Base-Tx to 100Base-Fx Bridging converter

P/N 9001091225

10/100M Single mode SC External power 25km 1310nm

Не го знам дали бачка но 5в адаптри имам и поне мога да видя дали ще светне

благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Daylight Dancer написа:

10/100Base-Tx to 100Base-Fx Bridging converter

P/N 9001091225

10/100M Single mode SC External power 25km 1310nm

Не го знам дали бачка но 5в адаптри имам и поне мога да видя дали ще светне

благодаря :)

За светването, може и да светне, но какво искаш да правиш със него? Аз мога да ти дам и без пари, щом си мераклия. Ей така, не можеш да ползваш медиа конвертор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Daylight Dancer написа:

10/100Base-Tx to 100Base-Fx Bridging converter

P/N 9001091225

10/100M Single mode SC External power 25km 1310nm

Не го знам дали бачка но 5в адаптри имам и поне мога да видя дали ще светне

благодаря :)

Не.


Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не го гледай дали ще светне - тези лазери не са като ония с които си играеш вечерта с другите деца, не се виждат но за сметка на това увреждат окото. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване