Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

или европрокурора ако невярваш на Гешев

Чеверме аз ще сезирам Кьовеши че само спамиш в Калдата а Калин не взима мерки:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Въпреки че съм блокирал оФцата, чрез вашите цитати пак достигат до мен простотиите му.  

Ето колко е можел да се заобиколи Гешев:

"Маловажни случаи". Как и защо Кьовеши реши да заобиколи Гешев

Цитат

На 19 ноември правосъдното министерство съобщи, че по лично настояване на европейската главна прокурорка е нотифицирало МВР и митниците, за да могат да комуникират директно с базираната в Люксембург институция. До този момент препращането на сигнали от България ставаше единствено чрез отдел във Върховната касационна прокуратура (ВКП).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, ninov написа:

Чеверме аз ще сезирам Кьовеши че само спамиш в Калдата а Калин не взима мерки:lol6:

страх те е да сезираш прокуратурата за каквото и да е

преди 26 минути, Тoни написа:

къде го казват на регионалния прокурор или европейския - или просто се плюнчат (прах в очите на наивните)

преди 14 минути, ivottoshev написа:

Въпреки че съм блокирал оФцата, чрез вашите цитати пак достигат до мен простотиите му.  

Ето колко е можел да се заобиколи Гешев:

"Маловажни случаи". Как и защо Кьовеши реши да заобиколи Гешев

ами пишете, ето улесняват ви достъпа - какво само се правите на жертви, ето виждаш ли доказа че поста на потребителя мойра е с цел заблуда на потребителите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

ето виждаш ли доказа че поста на потребителя мойра е с цел заблуда на потребителите

Ти си си заблудена и без постове ма, оФцо!:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, karadzha написа:

Ти си си заблудена и без постове ма, оФцо!:D

то и ти си дезориентиран - но на такива се разчита

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

продължаваш целенасочено да заблуждаваш потребителите че Гешев е

Тя сляпо копипейства всички знайни и незнайни опорки и заръки на Черепа. А това е как да махнат тримата които му настъпаха интересите и му пресякога схемите

- Борисов, Горанов и Гешев

В случая пак най голямата му /им/ болка е как да махнат Гешев като последен от нарочените цели. Изцяло мафиотска вендета.

https://trud.bg/васил-божков-в-разговор-с-журналиста-/?fb_comment_id=3433407786693727_4373459706021859

Защо тук има такива които очевидно работят и се водят по тези мутренски опорки , аз идея си нямам.... но не говори добре за тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Мойра написа:

Някой пак се хили там. Дали не е същото, дето миналата година ни броеше на протестите и се хилеше. Според мен трябва дълбоко да се покрие, защото ако му назначат способен началник (не гербероид), няма начин да не обърне внимание на следния факт:

преди 4 часа, Мойра написа:

За пореден път си искал да кажеш нещо, но както винаги не си успял.

Не се ли срамуваш поне малко от прословутия си капацитет? :speak:

А що се отнася до тези, за които става въпрос в интервюто, то времето им изтича, макар доскоро единия да демонстрираше весело настроение и си чатеше по телефона със също толкова умно като него. Е, сега вече им "кроят капа" и май ще има нов костюм на райета.

Хилете се, докато можете, защото скоро, както е отбелязал @gagodrago :

на 1.12.2021 г. в 1:21, gagodrago написа:

261534247_2636977516447934_2972384961762665251_n.jpg

И смехът им е кретенски, и сълзите също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, ninov написа:

Вземи помогни на Рашков да докаже нещо за Борисов...   Нали цял живот уж бил следовател. Той и за Богомил Бонев преди 20 години нищо не доказа.  Ето, Боко се отказа да е депутат и няма да има имунитет.   Как може един човекоядец да е с недоказано нито едно обвинение!?  Смехът понякога ми идва в повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, attj написа:

Вземи помогни на Рашков да докаже нещо за Борисов...   Нали цял живот уж бил следовател. Той и за Богомил Бонев преди 20 години нищо не доказа.  Ето, Боко се отказа да е депутат и няма да има имунитет.   Как може един човекоядец да е с недоказано нито едно обвинение!?  Смехът понякога ми идва в повече.

То, ако с цитиране на опорки ставаше нещо, досега да сме цъфнали и вързали! И за Гешев ще е същото- лаене, закани, докато успеят да го махнат, че да си сложат свой човек и да се кротнат. Това, че Кирчо бил искал въобще да няма длъжност Главен прокурор, е стар соц. трик- съкращаваш длъжността, като не можеш да махнеш неудобния кадър. Тук разни чеда на прехода са се взели много насериозно и раздават акъл като едните пророци същи, без да имат представа от това, кой-какъв е бил през годините назад. И за пияндето Рашков нямат представа,но пък не искат и да се ограмотят, че да не им се срути "стройната" теория.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

И за пияндето Рашков нямат представа,но пък не искат и да се ограмотят, че да не им се срути "стройната" теория.

Разбира се и ти нямаш представа дали Рашков наистина е пиянде, но си го твърдиш наляво и надясно, че иначе може да ти се срути "стройната" представа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ivottoshev написа:

Разбира се и ти нямаш представа дали Рашков наистина е пиянде, но си го твърдиш наляво и надясно, че иначе може да ти се срути "стройната" представа

Напротив, имам представа- пиянде си е още от времето, когато беше на Г.М.  Димитров. Ама, по- късно родените, които не искат да познават миналото и участниците в него, лесно кълват, че и  като матросовци на амбразурата защитават опорките, които са им внушили

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След Цацаров - спецпрокуратурата разследва ръководството на Община Варна

Айдьее, отече работата. Усещам, че много от борците с комунизма ще получат желание да емигрират. Я към Дубай, я някъде другаде. 

Шегувам се, просто ще го сплашат малко, ще се отчете на правилните хора и дотам. Весо Концесията. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, miro20 написа:

как да махнат тримата които му настъпаха интересите и му пресякога схемите

- Борисов, Горанов и Гешев

В случая пак най голямата му /им/ болка е как да махнат Гешев като последен от нарочените цели. Изцяло мафиотска вендета.

тук има такива които очевидно работят и се водят по тези мутренски опорки

--------------------

Очевидното за всички нас е, че бившият ви вожд боко-тиквата беше спипан как някой го снима докато лежи пиян-залян чисто гол по корем, с презервативи, и с огромно количество недекларирана валута в шкафа му, за която и той самият не може да даде обяснение откъде я има...

Мирча, нали вашата Бойка Барисавич щял "да си търси някакъв стар телефон" и чрез него уж щял да ни обясни за чекмеджето с пачките...

Какво стана с телефона? Още ли го търси??

https://narod.bg/2021/11/11/потрес-три-различни-мата-хари-снимали/

ПОТРЕС: Три различни Мата Хари снимали голия Бойко до пачки с €500 евро и използван оранжев презерватив

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Напротив, имам представа- пиянде си е още от времето, когато беше на Г.М.  Димитров.

Дай доказателство, иначе т'ва долното ще важи за теб с пълна сила!

преди 1 час, absurt написа:

че и  като матросовци на амбразурата защитават опорките, които са им внушили

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има толкова нагледни доказателства в нета, но за който иска да ги види. Те са продължение на това, което правеше преди да се обърне палачинката. Ти не си от тези, които искат да видят и да съберат 2 и 2. Ако върнеш по в началото темата за назначаването на служебното правителство, ще намериш богат материал. 

Ето нещо от сега, само че, знам каква ще ти е реакцията.

https://trud.bg/бойко-рашков-запива-от-обяд-снимки-и-видео/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, absurt написа:

Има толкова нагледни доказателства в нета, но за който иска да ги види. Те са продължение на това, което правеше преди да се обърне палачинката. Ти не си от тези, които искат да видят и да съберат 2 и 2. Ако върнеш по в началото темата за назначаването на служебното правителство, ще намериш богат материал. 

Ето нещо от сега, само че, знам каква ще ти е реакцията.

https://trud.bg/бойко-рашков-запива-от-обяд-снимки-и-видео/

Седнал на обяд с чаша вино и това го прави пиянде? Че на този принцип можеш да изкараш всеки нормален човек като пиянде. Нещо друго имаш ли, или ще застанеш на амбразурата и ще ми развиваш изсмукани от пръстите опорки? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ivottoshev написа:

Седнал на обяд с чаша вино и това го прави пиянде? Че на този принцип можеш да изкараш всеки нормален човек като пиянде. Нещо друго имаш ли, или ще застанеш на амбразурата и ще ми развиваш изсмукани от пръстите опорки? 

Невероятен си, имаш закалката на комуниста от стихотворението! Правилно съм предположила в предния пост. 

А, видеото видя ли? И как стъпваше в паници, мълчейки като пукел? Ако беше трезвен, дали щеше да й мълчи и да избяга? 

И с кого пи, Рашков? Това също нищо не ти говори, разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълни глупости! Ако си спомняте всичко тръгна от простака Бойко Борисов, който се изцепи по адрес на Рашков, че бил пияница. Толкова безпомощен да направи каквото и да е, че трябваше да действа, като клюкарка от махалата. Естествено прислужващите медии веднага подхванаха това, заедно с троловете .Само вижте кой е най-активен тук по темата. Миро известният трол. 

@absurt, малко съм разочарован, че жена като теб с такива претенции, се включва в хора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, absurt написа:

А, видеото видя ли? Ако беше трезвен, дали щеше да й мълчи и да избяга? 

----------------

Всеки нормален мъж ще избяга когато го гони Баба Яга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голям компромат, нямам думи!:D

Юрист обядвал с юристи.

Реално дори и не са заснели Рашков как пие, но трябва да се доверим на Ива Николова, че е пиян!

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Тoни написа:

Пълни глупости! Ако си спомняте всичко тръгна от простака Бойко Борисов, който се изцепи по адрес на Рашков, че бил пияница. Толкова безпомощен да направи каквото и да е, че трябваше да действа, като клюкарка от махалата. Естествено прислужващите медии веднага подхванаха това, заедно с троловете .Само вижте кой е най-активен тук по темата. Миро известният трол. 

@absurt, малко съм разочарован, че жена като теб с такива претенции, се включва в хора. 

Ма може ли такива работи да се говорят за другаря дамаджанов 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, gagodrago написа:

Очевидното за всички нас е, че бившият ви вожд боко-тиквата беше спипан как някой го снима докато лежи пиян-залян чисто гол по корем, с презервативи, и с огромно количество недекларирана валута в шкафа му, за която и той самият не може да даде обяснение откъде я има...

Е тук ви е проблема. Че няма нито една снимка на Борисов с кюлчета и пачки.

Нещо повече, гледам и ти спря да цитираш видеото от резиденцията. Нали се сещаш че освен снимки имаше и видео ? Как въпросната "Мата Хари" ходи с телефона из коридора, стаите, показва гардероби, някаква спартанска обстановка и лек хаос с дрехи и закачалки , даже каса , после влиза и отваря точно определено чекмедже с кюлчетата и пачките. ?

Е, спряхте да го разпространявате защото това е огромен автогол за аранжировките и пропагандата. Показва и доказва че няма абсолютно никой в празната резиденция :)

преди 1 час, Тoни написа:

Прякора на Дамаджаната е мнооооого многооо по отдавна от когато Борисов се "изцепил" :) 

преди 2 часа, ivottoshev написа:

И какво пречеше на залитащия Чашков да се спре и да каже - имах работна среща по такива и такива въпроси, ще дам изявление по късно , и т.н.

Просто наистина си личеше че не искаше да си отвори устата за да не припадне госпожата от виненките :) 

Всъщност, з амен не това е акцента в ялата работа. Нека си залита, нека си пифтуни с който иска.

Повече ми е интересно с кои магистрати е бил , какво има в чантичката която носеше. Защото именно това показва Задкулисието което ни управлява .

И не онлайн-цирковете от МОЛа са определящите , а точно такива срещи на 4 очи са важните ,  както спипаха и кокорчовците когато по нощите ходиха при Корнела.

Както  спипаха и Узунов в оня ресторант с телефоните настрани и размяна на чантички с подаръци....

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.clubz.bg/121578-govori_strasburg_namalete_vliyanieto_na_glavniya_prokuror_varhu_vss

Комунетата от Страсбург посягат на инструмента на Бог, Иван Гешев.

Естествено под диктовката на Черепа, нали миродваесе? 

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, N1K17Y написа:

След Цацаров - спецпрокуратурата разследва ръководството на Община Варна

Айдьее, отече работата. Усещам, че много от борците с комунизма ще получат желание да емигрират. Я към Дубай, я някъде другаде. 

Шегувам се, просто ще го сплашат малко, ще се отчете на правилните хора и дотам. Весо Концесията. 

разследване - нее е доказана вина  - но като гледам доста потребители исксат да вярваш в това - така наречените тролове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване