Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Препоръчан отговор

преди 8 минути, N1K17Y написа:

Мислиш, че всяка доставка на ваксини ще я пускат по новините ли ? :giggle1: 

2025-та ще искаш ли да ти покажат снимка на сертификата, че да си сигурна, че ваксината не е с изтекъл срок ?  

Нескопосан опит за замитане, но не ти се получава. 

Доставките се обявяват по новините- справка в съществуващите съобщения и видеа дори. Нали от там разбрах кога са докарани тези 17 750 бройки. И не, както досега не само аз, а никой не е искал да види сертификата, защото не е имало причина, така сега го искам. Защото твърденията на едната страна са верни, а другата лъже. Наложително е моментално да се изясни, защото обстановката е критична. Не от политическа, а от здравословна гледна точка.

Дали ще искам сертификат за ваксината през 2025 г., нека сме живи и здрави, и да се надяваме да няма необходимост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 9 минути, absurt написа:

Нескопосан опит за замитане, но не ти се получава. 

Доставките се обявяват по новините- справка в съществуващите съобщения и видеа дори. Нали от там разбрах кога са докарани тези 17 750 бройки. И не, както досега не само аз, а никой не е искал да види сертификата, защото не е имало причина, така сега го искам. Защото твърденията на едната страна са верни, а другата лъже. Наложително е моментално да се изясни, защото обстановката е критична. Не от политическа, а от здравословна гледна точка.

Дали ще искам сертификат за ваксината през 2025 г., нека сме живи и здрави, и да се надяваме да няма необходимост.

Изтекъл е на 30-ти септември, да. 6 месечният срок. Което означава, че с удължението от 3 месеца, ги прави валидни до декември. Да нямаш фетиш да се излагаш публично ? :) 

И айде ето ти още информация, че ми стана скучно да ми демострираш невероятните ти умения за търсене на информация сама и да плещиш едни и същи глупости.

Цитат

България ще получи над 750 000 допълнителни дози от ваксината на Pfizer, благодарение на европейската солидарност. Това заяви министър-председателят в оставка Бойко Борисов в рамките на извънредното правителствено заседание.

Той подчерта, че допълнителните количества ще пристигнат още през настоящия и идния месец, за да може да приключи процесът по ваксинацията у нас.

https://nova.bg/news/view/2021/04/15/323284/българия-получава-над-750-000-допълнителни-дози-от-ваксината-на-pfizer/

Февруари, март, толкова за откривателските ти умения. Айде замитай се и ти, че се осра до ушите, като всеки гербер мъчещ се да брани Оня от Банкя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

А, ти защо не ме опровергаеш с аргументи и факти, вместо да каканижеш едни и същи простотии?  Да ти обяснявам ли, че "мамймуната- терорист" е определение, което би могло да подхожда на хлапе от забавачката, след гледането на някоя анимаци, ама на жена с претен;ции за средна интелигентност, не върви?

Хайде пак по същество.

Баце твърди, че срока на ваксините е изтекъл на 30.09. Аз открих, че последно сме получавали ваксина от Пфайзер в началото на месец февруари. При удължен срок с 3 месеца, прави 30.09. Ваксинирането се извършва в края на месец октомври.

Не твърдя, че Борисов говори истината, а питам защо властимащите не публикуват информация- придружаващия сертификат, за да докажат правотата си и да успокоят хората. И да натрият носа на врага?

И ти скачаш като влюбена пантерка да защитаваш Радев и подопечните му, едва ли не лично засегната защо не вярвам на ничии думи без доказателства? Ми, не съм влюбена десетокласничка, че да вярвам на всичко, което ми се снесе, изключвайки логика и житейски опит.

пак с лекота ще разбия поредната ти опорка и очаквам да измислиш нови обиди

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31528385.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Изтекъл е на 30-ти септември, да. 6 месечният срок. Което означава, че с удължението от 3 месеца, ги прави валидни до декември. Да нямаш фетиш да се излагаш публично ? :) 

И айде ето ти още информация, че ми стана скучно да ми демострираш невероятните ти умения за търсене на информация сама и да плещиш едни и същи глупости.

https://nova.bg/news/view/2021/04/15/323284/българия-получава-над-750-000-допълнителни-дози-от-ваксината-на-pfizer/

Февруари, март, толкова за откривателските ти умения. Айде замитай се и ти, че се осра до ушите, като всеки гербер мъчещ се да брани Оня от Банкя. 

Не се газирай толкова, де! 

Казал бил Борисов на дата 15 април. Чакали са ги до края на месеца или в другия- май. Дали сме ги получили? И дали за тях иде реч, след като 6 месеца покриват "късия" срок? Какъв е смисъла да се говори, че срокът е бил до 30.09, ако удължението му е за партида отпреди 6 месеца?  Освен това, пак в същото изказване обявява, че през месец май всяка седмица се очакват по над 270 000 дози ваксини на "Пфайзер", а през юни – по 410 000 дози седмично. Едни милиони се получават, като ги сборуваме, ум да ти зайде. Нещо не ми се вярва да е така, още повече- твоите хора също заявиха, че не знам колко си ваксини и те ще вкарат. 

Та, затова искам да видя с кои от тия стотици хиляди ваксини на Пфайзер са ваксинирали в края на октомври. 

И защо не смеят твоите хора да публикуват сертификата със срока на годност на ваксината? Аз това питам само, защото не съм шаран, кълвящ на "казал- рекъл". 

А, ти много се изнерви, нещо. Защо ли? 

преди 1 час, ninov написа:

пак с лекота ще разбия поредната ти опорка и очаквам да измислиш нови обиди

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31528385.html

Оф, ти ли ще я разбиеш? Чу ли какво каза медицинската сестра- няма в България ваксини на Пфайзер в срок на годност. Това значи, че или не са получавани никакви ваксини след месец февруари, или че са продадени на който плати по- добре, а за нас са останали тия. Дори и дата няма на опаковката, както е задължително и за най- простия салам в магазина. Да не говорим как са наредили на ваксиниращите да казват, че както било при лекарствата- 6 месеца нямало проблем да се ползват след изтичането на срока. 

Така че, нищо не разбиваш, а вярваш на бившия министър Костадин Ангелов, когото с пяна на уста громеше, само защото думите му съвпадат с твърденията на любимите ти радеви калинки. Утре ако Баце потвърди нещо казано от твоите, ще го заобичаш наравно с Радев. Лесен си ти за манипулиране, но с неграмотните е така. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, absurt написа:

Казал бил Борисов на дата 15 април. Чакали са ги до края на месеца или в другия- май. Дали сме ги получили? И дали за тях иде реч, след като 6 месеца покриват "късия" срок? Какъв е смисъла да се говори, че срокът е бил до 30.09, ако удължението му е за партида отпреди 6 месеца? 

Смисъла е, че вожда ти Борисов е тъпа маймуна, готов да разпространява лъжи за ваксините, за да се откажат хората да се ваксинират и тъпата маймуна да плещи всеки ден глупости, че Радев се провалил с ваксинацията, затова :) 

И точно за тях иде реч, защото "историята" тръгна от жена във Варна, която снима ваксината с принтиран срок от септември, тоест е валидна до декември. Подкрепяш човек извършващ геноцид на собсвения си народ, за да може да управлява. Това е шайката ГЕРБ. 

Че нали ти и твоето проучване стигна до извода, че последната доставка била от февруари. 

преди 3 часа, absurt написа:

Баце твърди, че срока на ваксините е изтекъл на 30.09. Аз открих, че последно сме получавали ваксина от Пфайзер в началото на месец февруари. При удължен срок с 3 месеца, прави 30.09. Ваксинирането се извършва в края на месец октомври.

С удължен срок означава, че ваксините от февруари са годни до ноември. Напъна се замажеш нещо, ама като всички гърбави, не си способна на елементарни сметки и  от много напън се замаза единствено в лайната си. Сега разбрах, защо си ядосана, че не можеш си купиш гащи. А аз няма как да съм изнервен, когато сама се правиш на посмешище. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

С удължен срок означава, че ваксините от февруари са годни до ноември. Напъна се замажеш нещо, ама като всички гърбави, не си способна на елементарни сметки и  от много напън се замаза единствено в лайната си. Сега разбрах, защо си ядосана, че не можеш си купиш гащи. А аз няма как да съм изнервен, когато сама се правиш на посмешище. 

Не се напъвам да замазвам, Аглая, а искам изясняване на нещата. Ако сме получили ваксини в началото на февруари, то те са произведени през януари. Броих ги месеците- началото на февруари, март, април, май, юни, юли- това са 6 месеца. Началото на юли месец изтича срока. Прибавяме още 3- началото на август, началото на септември, началото на октомври. Тогава изтича новия срок. Ваксинирането се прави в края на октомври. 

Ако някъде бъркам, поправи ме, вместо да истерясваш.

Питам се, дали не си си дала ника под наем срещу заплащане? Толкова фекални изблици и нови за теб, но добре познати от други никове просташки изцепки едва ли са случайни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, absurt написа:

Не се напъвам да замазвам, Аглая, а искам изясняване на нещата. Ако сме получили ваксини в началото на февруари, то те са произведени през януари. Броих ги месеците- началото на февруари, март, април, май, юни, юли- това са 6 месеца. Началото на юли месец изтича срока. Прибавяме още 3- началото на август, началото на септември, началото на октомври. Тогава изтича новия срок. Ваксинирането се прави в края на октомври. 

Ако някъде бъркам, поправи ме, вместо да истерясваш.

Питам се, дали не си си дала ника под наем срещу заплащане? Толкова фекални изблици и нови за теб, но добре познати от други никове просташки изцепки едва ли са случайни. 

Интересно как не се притенсяваше за ваксини с изтекъл срок преди Баце да излъже за това. А щом вярваш, че последно ваксини сме получили февруари, това означава че срокът им е изтекъл през юли. Как така никой не разбра за това досега? Дали не е, защото февруарксите ваксини отдавна са поставени и след това сме получили нови ? 

Колкото и да искаш да ти се изяснят нещата, няма да стане. Когато вяврваш на патологичен лъжец (при това осъден 2-3 пъти) означава, че просто си неспособна на подобни постижения.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

Казал бил Борисов на дата 15 април. Чакали са ги до края на месеца или в другия- май. Дали сме ги получили? И дали за тях иде реч, след като 6 месеца покриват "късия" срок? Какъв е смисъла да се говори, че срокът е бил до 30.09, ако удължението му е за партида отпреди 6 месеца?  Освен това, пак в същото изказване обявява, че през месец май всяка седмица се очакват по над 270 000 дози ваксини на "Пфайзер", а през юни – по 410 000 дози седмично. Едни милиони се получават, като ги сборуваме, ум да ти зайде. Нещо не ми се вярва да е така, още повече- твоите хора също заявиха, че не знам колко си ваксини и те ще вкарат. 

Та, затова искам да видя с кои от тия стотици хиляди ваксини на Пфайзер са ваксинирали в края на октомври. 

И защо не смеят твоите хора да публикуват сертификата със срока на годност на ваксината? Аз това питам само, защото не съм шаран, кълвящ на "казал- рекъл". 

А, ти много се изнерви, нещо. Защо ли? 

Оф, ти ли ще я разбиеш? Чу ли какво каза медицинската сестра- няма в България ваксини на Пфайзер в срок на годност. Това значи, че или не са получавани никакви ваксини след месец февруари, или че са продадени на който плати по- добре, а за нас са останали тия. Дори и дата няма на опаковката, както е задължително и за най- простия салам в магазина. Да не говорим как са наредили на ваксиниращите да казват, че както било при лекарствата- 6 месеца нямало проблем да се ползват след изтичането на срока. 

Така че, нищо не разбиваш, а вярваш на бившия министър Костадин Ангелов, когото с пяна на уста громеше, само защото думите му съвпадат с твърденията на любимите ти радеви калинки. Утре ако Баце потвърди нещо казано от твоите, ще го заобичаш наравно с Радев. Лесен си ти за манипулиране, но с неграмотните е така. 

Да разбита ти е опорката защото има снимка на която е показано че без удължението срока на годност е 30:09 което знаяи че след удължаването е в срок на годност до нова година то това беше написано и от журналиста на свободна европа 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване