Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 9 минути, miro20 написа:

Да,Плевню получил повече гласове отколкото сегашния Зелен Чорап. :giggle1:

Благодаря за припомнянето :)

Ами не е само у мен. Все пак се оказа че където са гласували с хартиени бюлетини, пропорциите и разпределението през деня  в гласуването са странно защо почти както при социолозите.

При машините обаче, след 16ч следобед в иборния ден , с убедителна преднина и НАВСЯКЪДЕ започва да печели Маду..... падон... Зеления Чорап и проектчето му 4П  :giggle1:

Нали си знаете че тези съмнения ми  се породиха още от момента когато хунтата направи законите на кайма и направи задължително  гласуване с машини само , и станахме в графа Венецуела, Бутан, Индия.....

Но , какво да се прави ...  държава от третия свят сме и там ще си останем. :getout:

Странно как през последните 12 години не бяхме държава от третия свят, само от април месец насам сме такава :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 4,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 28 минути, miro20 написа:

Кога през тези 12 години сме имали венецуелски тип избори ??

Немахме, имахме само тулупски тип избори, където лелките мацат с химикала на "неправилните" бюлетини ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, M.Николов написа:

Истината, Севде, е , че Радев е единствения български президент до сега, който печели втори мандат с такава огромна разлика на балотажа!

:hush:

Тролченце елементарно. Дадох и проценти, и числа, ама де толкова сиви клетки у теб, че да зацепиш? На теб ти е възложено облизването на задни атрибути, с което се справяш също по елементарному.1314341397_download(16).gif.91b6bbf686c507448644ddf53c287810.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докладвах те, ще изчакам да видя модераторите дали ще се задействат, ако не, ще ти обясня кой какви атрибути облизва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, M.Николов написа:

Истината, Севде, е , че Радев е единствения български президент до сега, който печели втори мандат с такава огромна разлика на балотажа!

:hush:

а също е факт, че е с рекордно ниска избирателна активност

преди 18 часа, Мойра написа:

Първо в Narod.bg: Предсрочни избори в София! Фандъкова да хвърля оставка!

Всичко е точно така, както го описва г-н Василев.

Ако уважава поне малко себе си, Фандъкова трябва сама да подаде оставка, а не да чака да ѝ я поискат.

Ако уважава поне малко себе си медията която вечно казваш че ти смърди ще си изчака изборите, а не да пуска безпредметни линкове, да си прави трафик за да проси от интернет лумпени (както ги нарече психолога от БСП)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, M.Николов написа:

Докладвах те, ще изчакам да видя модераторите дали ще се задействат, ако не, ще ти обясня кой какви атрибути облизва!

А, крехкото мъжле се засегна? А, като ме кръщаваш и олайваш- може. Само че, за разлика от теб, аз имам гръбнак и не тичам да клепам пред модераторите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, miro20 написа:

тричленки

верни комунета

нагли озверели и безмозъчни

тупана в затвора

твоята тъпотия

фейкомет 

припиквате от нетърпение

Тричленки форева !

комунето Чашков 

комунетата в сталинските времена  

тулупа

ваши верни комунета

омразните гербаджии

Боко тиквата

фигуранта

Мунчо

-----------------------------

Потребителят Троло220 от Русе е нелечимо болен от Обсесивно-компулсивно разстройство, и съвременната медицина е неспособна да му помогне.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Обсесивно-компулсивно_разстройство

Ако някои от съседите му четат форума, нека да звъннат в полицията за да го приберат принудително в психиатрията докато не е станало късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Мойра написа:

толкова ли обедняхте, че нямате пари за собствен хост, че почнахте да качвате в фейса пропагандата си - явно им правиш малко трафик към сайтчетата им:laughing4:ще те уволнят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, Без умствен капацитет написа:

например, дай една от критиките, но не от тези какво написало някое си журналисче

Простьо, пише се журналист/че!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, dedidi написа:

ти поне веднъж ще напишеш ли нещо по темата

преди 32 минути, Мойра написа:

твои мисли пак няма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dedidi написа:

преди 35 минути, Без умствен капацитет написа:

ти поне веднъж ще напишеш ли нещо по темата

комунетата са като чукчите... чукча писатель чукча не читатель.

Дори не знае че има т.2.9 от правилата. Колко спам щеше да си спести ако бе спазвал ...

ама комуне и спазване не се връзват. Него тояга и Белене му требе . Иначе не разбира. :hit:

преди 1 час, Мойра написа:

Огнян Стефанов, слугата на Черепа без топки  пак се е напил.

Малко цитати от този пасквил

Цитат

Рашков би могъл да ползва назаем от казаците: „Свинска мутра, конски гъз, месарско псе, непокръстена тиква, да ти ебем мамата“...

:giggle1:

Цитат

Купуваният вот през годините на неговото управление варира между 13-17%. Има статистика.

Така ли ??? Не знаех . Къде е тази статистика ?

Много са се охарчили бре. Само че кой се е охарчил ? аз например подозирам че това са комунетата ? Опровергай ме.

Цитат

На последните избори избирателната активност е малко над 30 на сто. Прибавете тези проценти и ще получите някъде около 50% и дори малко отгоре.

50% купен вот... Е тук ме разби !  При условие че се гласува с контролирани от Чашков , машини !

ти да видиш ! Значи почти всички гласували за ГЕРБ са се облажили с едни допълнителни пари от изборите. Айде бе ??? :) :)  

:) :) :)

Цитат

Рашков отговаря кратко на обвиненията. „Борисов е пропаднал политик. Срещу него вече има много сериозни доказателства“.

Борисов е единствения мое биполитик с толкова масирана капания срещу него , и.... няма имунитет.

Хайде, къде са обвиненията, как така не е тикнат вече в затвора  ??? Втори избори вече минаха... няма НИЩО .

Много просто .. щото Чашков като евнуха Огнян Стефанов от фрог,  слугите на Черепа, само плямпат глупости без доказателства.

Цитат

Освен това Борисов знае, че през последните 10 месеца на управлението му в посока „Хемус“ са заминали над 4 млрд лева. Път обаче няма, няма ги и парите. Преминали са през двайсетина фирми, а от там са поели към няколко лица. Казват, че едното било „Боса“, но това е работа на други органи. Не знае обаче, че счетоводителите му са я карали през просото от бързане и са оставили следи.

Ами то излезе  вече проверка... Казаха "перфектни сделки и договори" за тези 4-5 млрд

https://www.mediapool.bg/spored-vtora-proverka-na-mf-shemata-avtomagistrali-za-5-mlrd-lv-e-perfektna-news327307.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, miro20 написа:

Рекордьор. Избран с най малко гласове от всички досегашни президентски избори от новта ни история. :yanim:

Рекордьор. Избран с най-голямата разлика пред втория кандидат в историята на Президентските избори в България. Само Волен Сидеров е бил по-унижен от Хранимайко Герпджиков  :giggle1:

2021 - Радев 66.72%

- Хранимайкото 31.80% разлика - 34.92%

2016 - Радев 59.37%

- Леля Цецка 36.16% разлика 23.21

2011 - Плевню 52.18%

- Калфин 47.42% разлика - 4,76

2006 - Първанов 75.98%

- Воленчо 24.05% разлика - 51.93

2001 - Първанов 54.13%

- П. Стоянов 45.87% разлика - 8.26

1996 - П. Стоянов 59.73%

- И. Маразов 40.27% разлика - 19.46

1992 - Желю Желев 52.85%

- Велко Вълканов 47.15% разлика - 5.70   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ivottoshev написа:

Рекордьор. Избран с най-голямата разлика пред втория кандидат в историята на Президентските избори в България.

да прав си рекорд по ниска избираемост за президент имаме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

да прав си рекорд по ниска избираемост за президент имаме

не чеверме има ме президент избран с двойния резултат на противника и колкото и да се опитваш да лъжеш че това не е рекорд е рекорд

Чеверме чакам да ми покажеш дупките на Струма заради която е станала катастрофата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ninov написа:

не чеверме има ме президент избран с двойния резултат на противника и колкото и да се опитваш да лъжеш че това не е рекорд е рекорд

Чеверме чакам да ми покажеш дупките на Струма заради която е станала катастрофата

аз не отричам победата, само твърдя че мн. малко хора гласуваха на тези избори

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написах числа и проценти, ама двата трола нямат капацитет да вденат. Единият се засегна и изтича да поплаче на рамото на модератора и да поиска да ме отстранят, защото не може да извади аргумент срещу фактите, които давам. Кара на принципа на Сталин- има човек, има проблем. Жалка работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

2011 - Плевню 52.18%

- Калфин 47.42% разлика - 4,76

2006 - Първанов 75.98%

- Воленчо 24.05% разлика - 51.93

Добре че ми припомни ... Освен по малко гласове от Плевню, мухьото Зелен Чорап  е избран и с по малко гласове от агент Гоце дори  ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, miro20 написа:

Добре че ми припомни ... Освен по малко гласове от Плевню, мухьото Зелен Чорап  е избран и с по малко гласове от агент Гоце дори  ....

Хранимайко Герджиков е пребит с по-голяма разлика дори и от разликата при загубата на леля Цецка, за която дори и ти твърдиш че беше провалена кандидатура.

Само за справка: провалената кандидатура на леля Цецка събра 1 256 485 гласа, а супер-дупер честният и почтен Хранимайко Герпджиков - 733 791 гласа. Ми че той е почти два пъти по-голям провал и от лелката бре :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Тoни написа:

Не моЗе да бъде ! Направо съм шокиран. 

КПКОНПИ проверява Община Стара Загора за нарушения при две обществени поръчки

А Цацата много почна да му се работи от няколко дни насам. Защо ли :) 

Ама Гешев си е прост Каскет и няма да се усети. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване