Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди няколко дни си закупих електронна книга - PocketBook Touch Lux 5. Тук съм за помощ и съвети.
1. Бихте ли могли да ми дадете линк за да си поръчам калъф. Намерих модел (на калъф), но в единия сай е споменат, че е съвместим с Lux 5, а в останалите не...
2. Книгата ми е черна, но по гърба остават следи от пръстите и могат ли да се почистят някак с мокра кърпичка или ще се съсипе? Дисплея също може ли да се почиства периодично или би било фатално?! 
3. Как бих могъл да си оправя текст... има голямо растояние между редовете и се образуват празни пространства между тях. Не е като в истинските книги, предполагам, че трябва да се оправи чрез настройките?! 
4. Там откъдето си го купих получих единствено кабел, но не и глава.. би ли могла да се поръча допълнително или мога да ползвам и тази на телефона?!

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Martin Dinev написа:

но не и глава

4. Подозирам че говориш за зарядно, не знам откъде идва "глава" - можеш да си ползваш зарядното на телефона, можеш да го зареждаш в USB на компютъра

3. В настройките

2. Телефона как си го чистиш? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Martin Dinev написа:

Как бих могъл да си оправя текст... има голямо растояние между редовете и се образуват празни пространства между тях

Това е нормално, защото едва ли има ЕК с вградено сричкопренасяне на кирилица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, rostislaf написа:

4. Подозирам че говориш за зарядно, не знам откъде идва "глава" - можеш да си ползваш зарядното на телефона, можеш да го

Като му гледам въпросите май точно от глава има нужда

Вече ги мързи и да мислят и е по-лесно да пуснеш теми из форумите някой да ти го каже наготово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това наричам глава - https://bazar.bg/obiava-24375394/zariadno-glava На доста места съм го срещал по този начин. Зарядното за мен се състои от 2 части - кабел и глава (адаптер). 
За първи път съм с подобно устройство и реших да попитам тук за по-сигурно, но то стана на проблем. Извинявам се за скандалните и неуместни въпроси на господата от калдата! Нека темата се изтрие! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване