Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кубрат Пулев и "Велика България"

Препоръчан отговор

Цитат

Боксьорът Кубрат Пулев обяви, че официално влиза в политиката. На 9 юли той ще учреди партия с името "Велика България". Така той няма да участва на парламентарните избори, които са два дни по-късно.

Пред БНТ Пулев уточни, че ще се включи в надпреварата за президент, която трябва да е в края на октомври или началото на ноември.

"Ако България наистина има нужда от подобен тип човек, който е независим, който никой не го ръководи, не е проект на никого - защо да не се пробвам. Виждате, че всички тези и дори нови партии и коалиции, които се случват, те са проекти на задкулисие и са проекти на хора, които дърпат конците отзад. Така че аз съм човек, който не е проект на абсолютно никой, аз съм човек от народа, който може да отиде на такова ниво, че да помага за държавата"

Източник : https://www.dnevnik.bg/izbori_2021/2021/06/01/4215804_kubrat_pulev_uchrediava_partiiata_si_na_9_juli_shte/?ref=home_NaiNovoto

Ако не друго, поне няма да се чудим падал ли си е /удрян ли е/ по главата ... 

От процентите, които ще вземе, ще проличи доколко населението ни е най-голямото проклятие за България... 

Алелуя! Венсерамос!

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, васил козарев написа:

Източник : https://www.dnevnik.bg/izbori_2021/2021/06/01/4215804_kubrat_pulev_uchrediava_partiiata_si_na_9_juli_shte/?ref=home_NaiNovoto

Ако не друго, поне няма да се чудим падал ли си е /удрян ли е/ по главата ... 

От процентите, които ще вземе, ще проличи доколко населението ни е най-голямото проклятие за България... 

Алелуя! Венсерамос!

Партии в България  само като че ли ние тримата не сме правили за сега: Аз, Вие и Миро20

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В България да се забрани всеки да си прави партия, трябва да е една и толкова....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След прецедента Плевнелиев всеки има шанс да бъде бъде избран за президент, както каза бат Бойко на времето "И едно магаре да предложим и него ще изберат". Специално за Кубрат мисля , че много са го били в главата и не може добре да мисли иначе нямаше да се навира в мръсна работа като политиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

В България да се забрани всеки да си прави партия, трябва да е една и толкова....

Политиката не бива да е поле за всеки идиот. Още не "окачил ръкавиците", а за Президент се стяга... 

И що да не ... след като Славчо е втора сила ... а Бойчето управлява 12 години ... защо и редОвите кундураджии да не решат да се занимават с управление/представителство ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

На България не са и необходими партии.  Един Президент - забранява всички партии и народа си сяда на Задника

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, васил козарев написа:

Политиката не бива да е поле за всеки идиот. Още не "окачил ръкавиците", а за Президент се стяга... 

И що да не ... след като Славчо е втора сила ... а Бойчето управлява 12 години ... защо и редОвите кундураджии да не решат да се занимават с управление/представителство ... 

Аз не мога, да повярвам как един пожарникар управляваше, 12 години дано го осъдят за всичко което е откраднал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кличко не съм запознат какви са му резултатите в Киев. Но той е доста по-умен от нашия бабаит. Пък и баш от Украйна да взимаме ноу-хау, надали е уместно ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе имали сме свинар за цар та какво лошо има да имаме и боксова круша? Ей тя и нацистката се натиска за власта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, petie1 написа:

Абе имали сме свинар за цар та какво лошо има да имаме и боксова круша? Ей тя и нацистката се натиска за власта

Тъй, тъй! Ще правим проби до 2222 -ра година. Пък от там насетне, каквото сабя покаже, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kolev71 написа:

Тъй, тъй! Ще правим проби до 2222 -ра година. Пък от там насетне, каквото сабя покаже, нали?

Ко да ти кажа няма ни уврат главите и туйто

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kolev71 написа:

А знаещ ли защо не увират?

Не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, petie1 написа:

Не

Защото сме българи. Хората по света казват така: "Тия българи, ни се водят, ни се карат" Все чакат да дойде "някой" да ги управлява. Търпят ли търпят. Искат с търпение да минат още 1300 години от създаването на България, за да разберат че и те са нация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kolev71 написа:

Защото сме българи. Хората по света казват така: "Тия българи, ни се водят, ни се карат" Все чакат да дойде "някой" да ги управлява. Търпят ли търпят. Искат с търпение да минат още 1300 години от създаването на България, за да разберат че и те са нация.

Да така е за жалост иначе щяхме да сме първа сила в света

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Да така е за жалост иначе щяхме да сме първа сила в света

Ние никога не можем да бъдем първа сила в света, защото народът ни е малко.  Няма да се бием с китайците, които са 3 милиарда, , щото ще ни се паднат по 500китаеца на българин и ще ни изядат барабар с обувките. Крайно време е да се премахне една шепа народ от България, за да тръгнем нагоре към повърхността.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, petie1 написа:

Абе имали сме свинар за цар та какво лошо има да имаме и боксова круша? 

Не сме имали свинар за цар.  Нито Св. Иван Рилски е овчарче. Това са измислици от един режим, чиито лидери бяха с по - особено образование.  

преди 1 час, васил козарев написа:

Пък и баш от Украйна да взимаме ноу-хау, надали е уместно ... 

След самурая от Банкя можем да вземаме ноу-хау от абсолютно където се сетиш.

преди 9 минути, Kolev71 написа:

Няма да се бием с китайците, които са 3 милиарда

Умножи ги двойно китайците, ама и милиард и половина пак си е бая.  Вчера слушах някъде, че вече им позволявали по 3 деца да имат в PRC,  ама ако ги нямаше безумните ограничения на другарите,  верно днес можеше и 3 милиарда да са. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нарочно ги "подсилих", но съм съгласен с Вас! Те и по двама на българин да се падат, пак ще ни бият щото владеят и боя, докато ние - като руснаците - от кръчма в кръчма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kolev71 написа:

Аз нарочно ги "подсилих", но съм съгласен с Вас! Те и по двама на българин да се падат, пак ще ни бият щото владеят и боя, докато ние - като руснаците - от кръчма в кръчма.

Освен да вземем да ги напием и тях тогава:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, grizly написа:

Освен да вземем да ги напием и тях тогава:hush:

За толкова народ можеш ли произведе и толкова алкохол бре човече?             Население: 1,398 милиарда (2019 г.) Световна банка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Kolev71 написа:

Не сме били винаги кръчмарски народ. Не сме били винаги и злобни, завистливи, апатични. Хубавите ни качества са някак си приспани, дано намерим начин да ги събудим  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване