Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

AMD Radeon Software update bug.

Виж решението Разрешен от цър-вул,

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес си инсталирах драйвъра на амд на чист windows 10 и за пръв път изобщо ми се случва този бъг. 

image.png.1f49d147e2f1600b03bb55d517ffe718.png

Няма информация за драйвъра, нито опцията за check for new updates, буквално стана без да пипам нищо, просто отворих софтуера да видя средния фпс и гледам как е изчезнало тула за ъпдейт. Някой сблъсквал ли се е с този бъг? Преди да преинсталирам windows-a пак имах бъгове с амд софтуера, сега дори след чистса преинсталация пак има бъг, но за пръв път ми се случва такъв бъг. Май драйвърите на амд ме мразят, никога не са се инсталирвали без бъгове...

Допълнение: това мисля, че стана след като си актуализирах windowsa, след това изтеглих амд драйвърите и след това по-късно windowsa сам си изтегли някакъв amd display driver.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Десен клик по старт бутона, избери Run и в полето за писане впиши optionalfeatures - горните два реда (.Net Framework...) трябва да са с черни квадратчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с инструмента по-горе? Може да деинсталираш драйвъра и с DDU.

А и защо да преинсталираш като можеш да направиш ресет на системата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, цър-вул написа:

Какво стана с инструмента по-горе? Може да деинсталираш драйвъра и с DDU.

А и защо да преинсталираш като можеш да направиш ресет на системата

Мисля да ползвам на амд кленъп утулитито, за да го дейнсталирам и да инсталирам най-новата версия, понеже аз ползвам стара, която беше уж по-добре... Какъв ресет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Тъпоиме1 написа:

Мисля да ползвам на амд кленъп утулитито

Който също е интегриран в инструмента горе.
Можеш да си избереш версия на драйвъра за сваляне,  да почистиш настоящия драйвър, да направиш чиста инсталация на драйвъра, 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих го, сега съм с най-новия драйвър, който е опционален, но е най-новият, след като мине известно време ще пиша дали пак има проблеми, защото е рано за заключения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих драхвъра с ATIc Install Tool и изтеглих най-новия и всичко се оправи само с това, също така само да отбележа, че чекнах за factory reset при инсталацията на новият драйвър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване