Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На таблито ми излиза това и при включване на климатика, стига до 1/2 , след което или не се покачва, или пада. Та, някой, ако може да ми обясни какъв е проблема, защото стои само това на таблото и не ми е ясно. 

E5F2C27D-25F4-4804-AB55-21CF74FCC788.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Raze написа:

Преводача казва това:

Google Translate

Според мен пита за графиката над надписа... 

Аз мисля, че отчита повишението на разхода на гориво при натоварване на климатика, но... само гадая....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, разхода ми излиза по този начин. А в момента седи само тази графика, която при включване на климатика се “запълва” до 1/2, надписите, които се появяват под нея, са два - Sitzheizung или Klimatizierung. 

91E268B3-66CC-4C30-B3F9-1C77257E0CA7.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Pm18 написа:

Не, разхода ми излиза по този начин. А в момента седи само тази графика, която при включване на климатика се “запълва” до 1/2

Но виж, че в края на графиката ти се дава литри за час, а в началото има икона за зареждане на гориво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще свикнеш ,те новите коли са бъкани с електроника и с тези бордови компютри

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е много добре даже

преди 3 часа, Pm18 написа:

какво да ти излиза на таблото

примерно лейки, че после точно на средата между Горно и Долно Нанагорнище се чува едно трака-трак и... до там!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПИШЕ ОТОПЛЕНИЕ НА СЕДАЛКИТЕ,ИЛИ ОТНОСТНО С КЛИМАТА

За климата се отнася за втория натпис

пробвай първо с отоплението на седалките

но може и да имаш проблем с климатика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, balki65 написа:

пробвай първо с ...

но може и да имаш проблем с ...

:lol6:Тя темата приключи още с този пост:

преди 17 часа, Pm18 написа:

Оф, то имало няколко опции - какво да ти излиза на таблото. Явно съм го цъкнала без да искам и се е сменило. Благодаря Ви все пак! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от BGpower21
      Здравейте непознати приятели!  
      Със семейството ми живеем в къща 90 кв. м., тавана е гредоред, а пода редени дъски, изолация - никаква.
      Зимно време отопляваме 3 стаи с две печки на дърва и въглища. 
      Дотук добре, ама хамалогията голяма - купуване, мъкнене, цепене, зареждане, пак мъкнене, после изхвърляне и пак мъкнене...
      От край време се замисляме за промяна. Чуваме добри отзиви за пелетните камини, по-икономично било, повече топлело... 
      Имаме един климатик 12-ка в едната стая и се колебаем дали да продължим да купуваме климатици или да вземем пелетна камина на водна риза или евентуално две по-малки камини на пелети без водна риза.
      Всички знаем, че тока все поскъпва, защо поскъпва и че, Ще поскъпва!
      Давайте съвети за примерни цени за изграждане на водна риза, касае се за 3 стаи, коридор, кухня и баня! 
      Споделете вашият опит, кое според вас би било по-добре? 
    • от Zego24
      Здравейте  хора       ;

Имам въпрос към вас.
      Днес се опитаха да ме сгазят на зелено.
      Другото ще го спестя.
      Всички знаем уличния език ....
      Нямам провинения и винаги съм гледал да живея съгласно закона.
      Подадох жалба.
      Въпросът ми е докато мине въпросния един месец има ли начин как да разбера човека по регистрационния  номер за да мога   да не чакам до еньо си ден.
      Ако ме разбирате. : )
      Някакъв сайт или нещо.
      Доколкото знам има такива сайтове за проверка.
      Въпросът е до колко информацията е пълна и актуална.
      Ако включите и линкове ще съм много благодарен.

Пс на вас между другото случвало ли ви се е !? 🤔

Че ми стана интересно. 😁😁😆
    • от Pavell
      Здравейте, преди 2 седмици си купих БМВ 330 д е93 от доверен човек със сервиз и голяма история като наш рали състезател. Колата е италианка запазена е много добре на 17000 км обаче преди няколко дена скъса ангренажна верига в движение. Закарах я до сервиза и ми казаха, че се е скъсала заради това, че съм я карал на високи обороти въпроси ми е възможно ли е аз да съм виновен( според мен не) колата ми я обслужиха те напълно и казаха че няма за какво да се притеснявам. Те ли са били некопетенти че не аз сменили веригите или аз, по някакъв начин? 
      Благлдаря предварително!!
    • от Humpty Dumpty
      Здравайте!
      Някой може ли да ми даде информация оригиналното стерео на VW Golf 5, какъв аудио формат чете за дисковете, а също и самите дискове, какви трябва да са (CD, DVD, DVD-RW и т.н.)?
      Благодаря, предварително!
    • от Божидар Б.
      Здравейте,
      търся автомобил до 7500-8000. Не търся нещо икономично, нещо по-спортно без да е твърде прекалено разбира се.
      За сега карам мазда 6 2д 143кс но тъй като стила на каране ми е по-агресивен предпочитам колата да е бензин/газ.
      Изискванията са:
      - 160-70кс като минимум
      - задължително да става на газ
      - минимума като година на производство 2004г.
      - от към екстри няма голямо значение всяко нещо си е бонус (навигация,подгрев и тн.)

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване