Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 11 или Sun Valley и всичко свързано с него

Препоръчан отговор

преди 22 минути, Joss Bomon написа:

Имайте предвид, че

рии надграждането се създава windows.old, от където може да направи възстановяване към предходна версия на Windows.

Над 64GB свободно място иска - аз инсталиран на чисто на дял с 50GB размер.
secure boot - в BIOS
Явно на древни машини няма да може да се инсталира - TPM 2.0 това е хардуерна компонента за сигурност(чип)- trusted platform module.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 49 минути, цър-вул написа:

рии надграждането се създава windows.old, от където може да направи възстановяване към предходна версия на Windows.

Над 64GB свободно място иска - аз инсталиран на чисто на дял с 50GB размер.
secure boot - в BIOS
Явно на древни машини няма да може да се инсталира - TPM 2.0 това е хардуерна компонента за сигурност(чип)- trusted platform module.

Какво ще рече древни? Моята хич не е древна, ама има проблем с TPM 2.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, therock81 написа:

Какво ще рече древни?

преди 1 час, цър-вул написа:

Четем ли? За какво са тия линкове?

Цитат

Note: Since July 28, 2016, all new device models

Всичко преди тази дата е древно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Joss Bomon написа:

Не виждам защо да не се пуска линк към все още бета предварителната версия, която е изтекла. Тя е за преглед и тестване и не виждам защо ще е проблем да се изтегли.

викаш да плясна един линк за тия дек не моат го намерът
https://msreview.net/windows-11/4195-skachat-windows-11-build-21996.html

страницата пренасочва към мегата
https://mega.nz/file/wXxi0aYK#URAP1qSJ-HM2A5qNQTZeyqVTEMopn-3qQycX136HW94

ако модератора реши че ней редно, дън ми крадне кебапчитата, ами само да изтрий поста

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От резюмето в една от плантациите...

Цитат

Това е изтеклият инсталационен образ на Windows 11, появил се на китайският сайт Baidu, от потребител sdra_owen. Премиерното представяне на системата е предвидено за 24-ти Юни, но по-нетърпеливите вече могат да изпитат функционалността.

Важно да се отбележи, че изтеклата компилация може да е била подправена, за да включва злонамерени програми или вируси. Ето защо, бъдете много внимателни, ако решите да инсталирате изтеклата компилация на Windows 11 и да я инсталирате само на виртуална машина или други защитени устройства.

BleepingComputer се е свързал с Microsoft, за да потвърди дали изтеклата компилация е легитимна, но до момента не е получил отговор.

CRC32: 48B651E0
MD5: 179BFE07F7050093EE595DDD85A30201
SHA-1: 3B6DA9194BA303AC7DBBF2E521716C809500919C

Относно Българския, инсталира се точно по същия начин както при 10:

QcXDXZm.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, дръндю написа:

викам да го дръпнеш, да го пробваш и дадеш някакво впечатление, щот аз съм с LTSC и не ми се мърда нит ми са шава настрани

дръпнах го, инсталирах го, 'пичитлих са 😎
Колкот' по-мърдаш, толко' по-дълбоко.

Рапурд даден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, цър-вул написа:

дръпнах го, инсталирах го, 'пичитлих са 😎
Колкот' по-мърдаш, толко' по-дълбоко.

начи да не мърдам от LTSC, дън ми го наврат повече
благодаря, че сподели впечатление от джам 11

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жам 11 си е ок. За няма 10 минути от монтиране на iso-то до десктопа на акаунта.

преди 20 минути, Joss Bomon написа:

Потвърждавам ги, но това не е гаранция...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, дръндю написа:

викаш да плясна един линк за тия дек не моат го намерът
https://msreview.net/windows-11/4195-skachat-windows-11-build-21996.html

страницата пренасочва към мегата
https://mega.nz/file/wXxi0aYK#URAP1qSJ-HM2A5qNQTZeyqVTEMopn-3qQycX136HW94

ако модератора реши че ней редно, дън ми крадне кебапчитата, ами само да изтрий поста

Дрънди!

Линкът за изтегляне от Мега е премахнат от този, който го е качил, ако не си забелязал!

ScreenShot006.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

Да

Добре ли е така; Да го кача на самостоятелно  SSD за да го разгледам по подробно. Имам свободни 3-4 диска. Стана ми и на мен интересен. Свалил съм го от руснаците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Kolev71 написа:

Дрънди!

Линкът за изтегляне от Мега е премахнат от този, който го е качил, ако не си забелязал!

аз когато го пуснах, работеше
не мога вече да редактирам поста, ама торента се тегли
тамън ся го тегля за да видя дали се тегли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, дръндю написа:

аз когато го пуснах, работеше
не мога вече да редактирам поста, ама торента се тегли
тамън ся го тегля за да видя дали се тегли

И аз го свалих и утре ще го направя на свободен компютър за експеримент

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Kolev71 написа:

Линкът за изтегляне от Мега е премахнат от този, който го е качил

Затова пък и в двата български маймунарника може да се намери...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kolev71 написа:

И аз го свалих и утре ще го направя на свободен компютър за експеримент

дръпнах торентфайла от сайта дето съм го постнал и го стартирах
изключително много участници има...много народ, много нещо
баси високата скорост с която се сваля
аз няма да правя експерименти, просто ми беше интересно да видя, колко народ тегли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, дръндю написа:

дръпнах торентфайла от сайта дето съм го постнал и го стартирах
изключително много участници има...много народ, много нещо
баси високата скорост с която се сваля
аз няма да правя експерименти, просто ми беше интересно да видя, колко народ тегли

Ру тракер имат около 20 милиона абонати. Миналия декември за месец правят 27 милиона посещения! Тоя не му обърнах внимание кой е. Наистина бяха доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам от вчера новината за теча в Bleeping....

Цитат

It is also important to note that the leaked build may have been tampered with to include malicious programs or viruses. Therefore, be very careful if you choose to install the leaked Windows 11 build and only install it on a virtual machine or other secured devices.

BleepingComputer has contacted Microsoft to confirm if the leaked build is legitimate but has not heard back at this time.

Дано мине всичко мирно и тихо.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Proshark написа:

Гледам от вчера новината за теча в Bleeping....

преди 2 часа, Joss Bomon написа:

От резюмето в една от плантациите...

Цитат

Това е изтеклият инсталационен образ на Windows 11, появил се на китайският сайт Baidu, от потребител sdra_owen. Премиерното представяне на системата е предвидено за 24-ти Юни, но по-нетърпеливите вече могат да изпитат функционалността.

Важно да се отбележи, че изтеклата компилация може да е била подправена, за да включва злонамерени програми или вируси. Ето защо, бъдете много внимателни, ако решите да инсталирате изтеклата компилация на Windows 11 и да я инсталирате само на виртуална машина или други защитени устройства.

BleepingComputer се е свързал с Microsoft, за да потвърди дали изтеклата компилация е легитимна, но до момента не е получил отговор.

Вече предупредих, че това не е финалната версия и трябва да се внимава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дръпнах го от по горния торент линк. Инсталирах го във VHD за да не цепя дялове на ssd-то ми. Намери си повечето драйвери с изключение на 1 за SMBus, но му инсталирах inf драйверите на интел и тези за звуковата ми карта - Sound Blaster Z. Има промяна във визуално отношение. Леки анимации при отваря и затваряне на прозорци. Звуците и иконите са ги сменили, както и старт менюто е променено. Инсталирах му Firefox и установих първия бъг при мен. Използвам Fido USB Key за логване в гугъл профила ми. Е не работеше. Направо win-а замръзва за 10-15сек. и почти нищо не можеш да направиш през това време. Другото което забелязах е, че не успя да инсталира Net Framework 3.5. Даваше някаква грешка 8хххх. Също и при инсталацията не успях да се логна с онлай акаунта ми и направих offline. Явно ще се чака по-нова версия, но като за някаква ранна, бива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, StefanG написа:

не успя да инсталира Net Framework 3.5. Даваше някаква грешка 8хххх

Ако с 1-2 рестарта не стане, опитай така:
монтирай iso файла (да кажем, че е на буква F). В cmd as admin изпълни:
Dism /online /enable-feature /featurename:NetFx3 /All /Source:F:\sources\sxs /LimitAccess

Редактирано от цър-вул (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартиране не помогна, но с командата която даде се инсталира веднага. Благодаря. Ще го имам в предвид за бъдещите им версии ако пак го има този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Павка!

Да докладвам и аз.

SSD - почти ново 120 гигабайта -  Silicon Power

Машина Fujitsu 720  SFF   I5 3470 процесор

Рам 6 гигабайта - двуканален режим

Бутващата флашка се разпознава, инсталацията почва и веднага след приемане на езиците на екрана ми изписва че хардуера не е приемлив за операционната система и ми дава линк за  проверка (за съжаление не го записах) в който мога да проверя след коя генерация мога да инсталирам операционната система. Това което сте посочили по горе за хардуер по стар от 2016 година е вярно. За съжаление не разполагам с по модерен хардуер и явно няма да мога да го прегледам. Постът ми е информативен за потвърждение на написаното по горе на страницата. 

Хардуера ми е около 2012 - 2013 година - фабрична машина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване