Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 11 или Sun Valley и всичко свързано с него

Препоръчан отговор

преди 6 часа, NEVADA написа:

Благодаря, адаш, направих го, макар и с програма АОМЕИ , наложи се и на 10 да се прави. Сега всичко се вижда.

Не е ли малко срамно, след толкова години работа с Windows да повдигаш подобни въпроси за букви на дялове, че и външен софтуер да ползваш за целта ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 11 минути, Joss Bomon написа:

Не е ли малко срамно, след толкова години работа с Windows да повдигаш подобни въпроси за букви на дялове, че и външен софтуер да ползваш за целта ?!

Извинете, но форумите не са ли да си помагаме и да обменяме информация и опит, отколкото (в случая дори непровокирано) да се злепоставяме.

Не знам какво ви е озлобило така, но темата напоследък вървеше интересно и информативно, докато не стигнах до вашето непровокирано хапливо мнение. Ако всеки трябва да го е срам за нещо, то да се изтрият форумите и всеки да си гледа работата. Включително и вие, явно имате прекалено много свободно време.

Извинявам се на администраторите за спама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, но форумите не са ли да си помагаме и да обменяме информация и опит, отколкото (в случая дори непровокирано) да се злепоставяме.
Не знам какво ви е озлобило така, но темата напоследък вървеше интересно и информативно, докато не стигнах до вашето непровокирано хапливо мнение. Ако всеки трябва да го е срам за нещо, то да се изтрият форумите и всеки да си гледа работата. Включително и вие, явно имате прекалено много свободно време.
Ми в България явно не им е това предназначението. Тук можеш да видиш само заяжданици караници подигравки лични нападки обиди и какво ли още не. В чуждите не е така там има уважение и разбиране. Грубостите са голяма рядкост и не се толерират грам като веднага се вземат мерки. Не знам дали някога ще успея да видя наш форум особено технически такъв в който да се води някакъв нормален диалог. Тук положението е доста зле според наблюденията ми и за това само чета и се удивлявам на нещата който се пишат но както и да е.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, astankov написа:
преди 15 минути, basilisktower написа:

Ми в България явно не им е това предназначението. Тук можеш да видиш само заяжданици караници подигравки лични нападки обиди и какво ли още не. В чуждите не е така там има уважение и разбиране. Грубостите са голяма рядкост и не се толерират грам като веднага се вземат мерки. Не знам дали някога ще успея да видя наш форум особено технически такъв в който да се води някакъв нормален диалог. Тук положението е доста зле според наблюденията ми и за това само чета и се удивлявам на нещата който се пишат но както и да е.

Радвам се, че не съм единственият здравомислещ. И аз мисля, че в чуждестранен форум подобно изказване като горното, пак подчертавам непровокирано, ще издейства на автора си временен бан за около месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, basilisktower написа:

отколкото (в случая дори непровокирано) да се злепоставяме

Истината не е злепоставяне. Какъв е проблема, да се казват тези неща? За какво е всичкото писане и обяснения, след като не някое хлапе, а редовен потребител не се старае да запомни елементарни неща и се налагат нови обяснения за дискутирани хиляди пъти неща?

Мен би ме досрамяло и затова съм го написал. 

преди 13 минути, basilisktower написа:

Включително и вие, явно имате прекалено много свободно време.

На моето време сам съм си господар и ако някой не може да си го позволи си е негов проблем.

преди 2 минути, astankov написа:

Тук можеш да видиш само заяжданици караници подигравки лични нападки обиди и какво ли още не.

Поредното мрънкане. Горките, с крехката психика, които не понасят истината в очите, а са свикнали всичко да идва наготово с лъжичката в устата, без да направят минимално усилие да се справят сами... Аз да не съм питал по форумите да получа знанията които имам? Всичко е плод на четене, опит и практика. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредното мрънкане. Горките, с крехката психика, които не понасят истината в очите, а са свикнали всичко да идва наготово с лъжичката в устата, без да направят минимално усилие да се справят сами... Аз да не съм питал по форумите да получа знанията които имам? Всичко е плод на четене, опит и практика. 

Истината в очите не е проблем даже така е правилно. По някога всички опити четене и усилия не дават резултат и за това човек прибягва до чуждата помощ защото винаги ще има хора с повече опит от него. Проблема е съвсем различен - хората по форумите у нас и в този включително просто не знаят как да водят някаква нормална комуникация помежду си. Ако не желаете да помогнете на някого просто подминете темата или поста му а не изливайте тонове подигравки и обиди по негов адрес например. Все пак никъде не е упоменато в правилата че това е строго професионален форум и не е за начинаещи. Както и да е обръщаме го на спам и приключвам с темата. Бъдете здрави.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Joss Bomon написа:

Истината не е злепоставяне. Какъв е проблема, да се казват тези неща? За какво е всичкото писане и обяснения, след като не някое хлапе, а редовен потребител не се старае да запомни елементарни неща и се налагат нови обяснения за дискутирани хиляди пъти неща?

Мен би ме досрамяло и затова съм го написал. 

На моето време сам съм си господар и ако някой не може да си го позволи си е негов проблем.

Не можете да мерите всички според вашата мяра. Някой може да е редовен и напреднал потребител, но пак да не знае всичко за Windows. Освен това някои неща се забравят, а други решения не хрумват винаги.

Не знам от колко време сте в този форум (кога сте регистриран не е показател, може да сте по-отдавна тук), както и дали членувате в други форуми, но ви съветвам да се въздържате да "колите и бесите" кой конкретно какво може и не може да пита.

Спирам комуникацията с вас дотук, за да не ме предизвикате да вляза в същия назидателен тон като вашия. Това поведение като на член на ЦК на БКП вероятно не би ми отивало, но не ми се и експериментира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, basilisktower написа:

Някой може да е редовен и напреднал потребител, но пак да не знае всичко за Windows

Точно защото не става въпрос за някакви "велики" знания, а за А и Б в работата с Windows.

преди 8 минути, basilisktower написа:

за да не ме предизвикате

Това заплаха ли е ?! С това вече влизаш в същата точка, по която се възмущаваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Joss Bomon написа:

Не е ли малко срамно,

Прав си, малко е срамно. Но това, което ме накара да споделя, е неизвестната причина това да се получи-за това нямах отговор. До вчера всичко се виждаше, днес отварям и го няма( диска с 11). Иначе съм слагал буква на нов том много пъти, както и какви ли не други действия с дискове и пр. Предпочитам да бъдем приятели , другото е по-срамно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, basilisktower написа:

Радвам се, че не съм единственият здравомислещ. И аз мисля, че в чуждестранен форум подобно изказване като горното, пак подчертавам непровокирано, ще издейства на автора си временен бан за около месец.

Ето Ви отговора!

Ако Администрацията беше на място както през времето 2004 - 2009 година, нямаше да е това положението.  Сега на нея и трябва постове, да върви трафика и да капят финикийски знаци. Не са виновни хората от форума. Нима не се вижда? Всеки си пише, защото няма ни един модератор, който реално може да се намеси. Един решава какво може и не може в този форум.

И хората се отпускат със всеки изминат ден. Форумът се бие по гърдите със 280000 човека. А реално надали имат 50000, като се знае, че има изключително много хора с по 20 и нагоре регистрации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ляйняни пeдeрастчета, никога няма да излязат от децката градина. И няма да го разберат, и светът става техен.
Само се радвам, че няма да живея лайняния им "живот" с тях.
Ето поредното доказателство на думите ми. Не зная към кого е насочено но така се води комуникация тук. Това представлява типичен български форум.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Nagov написа:

Ляйняни пeдeрастчета, никога няма да излязат от децката градина. И няма да го разберат, и светът става техен.

Само се радвам, че няма да живея лайняния им "живот" с тях.

преди 7 минути, Joss Bomon написа:

Точно защото не става въпрос за някакви "велики" знания, а за А и Б в работата с Windows.

Това заплаха ли е ?! С това вече влизаш в същата точка, по която се възмущаваш!

Никого не заплашвам, вие възприемате грешно. А иначе квалификациите за срам, полова принадлежност и т.н. супер не допринасят към дискусията относно Windows 11. Ние сме излезли от детската градина, но вие от Страната на простащината - не. 💐

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Kolev71 написа:

Ето Ви отговора!

Ако Администрацията беше на място както през времето 2004 - 2009 година, нямаше да е това положението.  Сега на нея и трябва постове, да върви трафика и да капят финикийски знаци. Не са виновни хората от форума. Нима не се вижда? Всеки си пише, защото няма ни един модератор, който реално може да се намеси. Един решава какво може и не може в този форум.

И хората се отпускат със всеки изминат ден. Форумът се бие по гърдите със 280000 човека. А реално надали имат 50000, като се знае, че има изключително много хора с по 20 и нагоре регистрации.

и най лошото е че има няколко (професора) глупака , които пишат във всички теми - абе няма нещо от което не разбират !!!

и ако случайно им кажеш нещо - сърдят се , обиждат се ... те са винаги правите ... !

да - може и да сте разбирачи  , ама спрете се бе !   по зле сте от децата !    стига сте си ги мерили !

и няма модеротор да ги спре да не се карат и обиждат !     осират всички теми !

докога бе ???

даден човек пита нещо  -  отговори му ако можеш да помогнеш и това е !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, basilisktower написа:

Никого не заплашвам, вие възприемате грешно. А иначе квалификациите за срам, полова принадлежност и т.н. супер не допринасят към дискусията относно Windows 11. Ние сме излезли от детската градина, но вие от Страната на простащината - не. 💐

И аз в началото се опитах да пиша и да отговарям на простащината и глупостта културно като теб, но се оказа че глупака и тъпанара не може да разбере от културно писане и говорене. Така че хората са прави - на глупака и простака трябва да говориш с неговия език, за да те разбере.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mr. 5r0ff написа:

отговори му ако можеш да помогнеш

Не ще човек да е кой-знае какъв психолог, за да разбере, че момчето има проблеми от друго естество, които дават отражение в проявите му тук. Ще го изчакаме още малко, белким се осъзнае, че не ние сме виновните...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей да се дрънкате си има дрън дрън тема стига сте мазали наред :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как може въобще да обиждаш и да се присмиваш на някой, който е задал въпрос и то дори да не го познаваш.

Даже и някой да отвори тема "Колко прави 2+2?" отговори ако можеш и продължавай нататък без да се присмиваш и обиждаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, цър-вул написа:

бутон [Докладвай]

Няма какво да докладвам. Докладвал съм много пъти. Нещо да се е променило?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

следиш ли новите изяви на твоя "любимец" белгиската мида

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, petie1 написа:

Това не е за "дрън тема"  а за сериозно размишление от страна на Администрацията. Не всичко тук е за забавление млади човече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е за "дрън тема"  а за сериозно размишление от страна на Администрацията. Не всичко тук е за забавление млади човече!
Точно така това е идеята но най-вероятно всички тези наши писания ще бъдат изтрити и всичко пак ще е по старо му. Кучетата ще си лаят кервана ще си върви.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, vpvelev написа:

Как може въобще да обиждаш и да се присмиваш на някой, който е задал въпрос и то дори да не го познаваш.

Даже и някой да отвори тема "Колко прави 2+2?" отговори ако можеш и продължавай нататък без да се присмиваш и обиждаш.

Абсолютно съм съгласен! Последен офтопик, несвързан с Windows 11, смешното/тъжното в случая е, че "на бой налита" точно авторът на темата. Все си мислех, че като правиш тема, я правиш, защото искаш да има дискусия и обмяна на мнения, а не да шефстваш и да се подиграваш на хората какво питат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остана ли още някоя крехка душица, която не се е изцвъкала още по въпроса за срама?! 

Възмущенията по-подхождат на форум като бг-мама, а не като за тема за операционна система. Създал съм темата за важни въпроси, а не да се учим как се слагат букви на дялове и как се сверява часовника.

Нека наистина някой модератор да се пробва да отсее важните постове сред сополанковските душеизлеяния, ако му се занимава! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване