Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 11 или Sun Valley и всичко свързано с него

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Kolev71 написа:

Това не е за "дрън тема"  а за сериозно размишление от страна на Администрацията. Не всичко тук е за забавление млади човече!

Е така е старче, ама Адмистранцията спи сън дълбок кинтите си капят а аз предложих единственото което можем да направим потребители освен да спазваме етиката на комунакация :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Остана ли още някоя крехка душица, която не се е изцвъкала още по въпроса за срама?! 
Възмущенията по-подхождат на форум като бг-мама, а не като за тема за операционна система. Създал съм темата за важни въпроси, а не да се учим как се слагат букви на дялове и как се сверява часовника.
Нека наистина някой модератор да се пробва да отсее важните постове сред сополанковските душеизлеяния, ако му се занимава! 
Ето още един пример за "прекрасна комуникация"
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Joss Bomon написа:

Остана ли още някоя крехка душица, която не се е изцвъкала още по въпроса за срама?! 

Възмущенията по-подхождат на форум като бг-мама, а не като за тема за операционна система. Създал съм темата за важни въпроси, а не да се учим как се слагат букви на дялове и как се сверява часовника.

Нека наистина някой модератор да се пробва да отсее важните постове сред сополанковските душеизлеяния, ако му се занимава! 

По-скоро вие сте крехката душа, която непредизвикана се обиди на човека какво е попитал и започна да му внушава, че трябвало да го е срам. Тоест, спамът, разводняването, започна от вас. 💐

След като държите на важните въпроси, защо отново не зададете тон - предложете важен въпрос, свързан с Windows 11, който да дискутираме?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро вие сте крехката душа, която непредизвикана се обиди на човека какво е попитал и започна да му внушава, че трябвало да го е срам. Тоест, срамът, разводняването, започна от вас.
След като държите на важните въпроси, защо отново не зададете тон - предложете важен въпрос, свързан с Windows 11, който да дискутираме?
Хора като него и още няколко други просто биха ни отказали от каквато и да е дискусия с поведението си. Те това целят конфронтация подигравки и обиди те явно така комуникират и с други хора не само тук.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, astankov написа:
преди 3 минути, basilisktower написа:
По-скоро вие сте крехката душа, която непредизвикана се обиди на човека какво е попитал и започна да му внушава, че трябвало да го е срам. Тоест, срамът, разводняването, започна от вас. emoji253.png

Хора като него и още няколко други просто биха ни отказали от каквато и да е дискусия с поведението си. Те това целят конфронтация подигравки и обиди.

Да, той хем е създал тема, което предполага насърчаване на комуникацията, хем работи против комуникацията. 😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Joss Bomon написа:

Според мен грешиш но както и да е или кат толкоз бодат тези въпроси създай тема Windows 11 тема за начинаещи и готово :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Joss Bomon написа:

Предлагам на модераторите да не трият последните постове от тая и предната страници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на модераторите да не трият последните постове от тая и предната страници.
Предлагам да бъдат отделени като тема в правилния раздел и там да си поговорим малко с участието на администрацията що е то нормално общуване и има ли то почва в този форум защото който и технически раздел да отворя от там струи едно и също за което вече писах по-горе а именно рядка помия.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, basilisktower написа:

Създай си тема и и задавай какъвто ти харесва тон! Сам решавам какво да правя и какво да говоря и пиша!

Анализаторчетата, преместете се в темите  за цветовете на дъгата, душевния мир и всемирното разбирателство!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Joss Bomon написа:

Създай си тема и и задавай какъвто ти харесва тон! Сам решавам какво да правя и какво да говоря и пиша!

Анализаторчетата, преместете се в темите  за цветовете на дъгата, душевния мир и всемирното разбирателство!

Извинявай ама не беше прав да критикуваш @NEVADA че е ползвал външна програма за смяната на буква .Всеки решава за себе си дали да ползва вградените инструменти или външни програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Joss Bomon написа:

Потвърждавате това, което написах - създали сте тази тема не от доброта към околните, да имат място къде да обсъждат, а да шефствате и да обиждате. Повечето хора си правят фирми за тази цел - да си изкарват комплексите върху подчинените си, но явно на вас не ви стига акъла дори за фирмичка от 4-5 човека.

И също - това, че сте автор на тема, не значи, че сте модератор. Всеки може да направи тема. 🙂

Иначе голямо разочарование - наистина очаквах да поставите истински сериозен въпрос...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва е темата прочетете задната й част и пак си говорете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, basilisktower написа:

Сам решавам какво да правя и какво да говоря и пиша!

Предоставете тази свобода и на околните, а не им дръжте сметка какво питат и отговорят. Радвам се, че не сте модератор и се надявам да не станете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, petie1 написа:

Ей тва е темата прочетете задната й част и пак си говорете

Не е проблем на Windows 11, че някой не знае, че дяловете трябва да имат букви.

преди 11 минути, ninov написа:

Извинявай ама не беше прав да критикуваш @NEVADA че е ползвал външна програма за смяната на буква .Всеки решава за себе си дали да ползва вградените инструменти или външни програми.

Извинявай, но мен ме досрамя за питането му, защото не веднъж и дваж съм му помагал и на лични да решава къде по-сложни проблеми.

преди 4 минути, basilisktower написа:

Предоставете тази свобода и на околните, а не им дръжте сметка какво питат и отговорят. Радвам се, че не сте модератор и се надявам да не станете.

Не ми казвай какво да правя, новобранец! Вчера се пръкна и взе да дрънкаш и да предявяваш желания! Казах ти къде да ходиш да се радваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Joss Bomon написа:

Извинявай, но мен ме досрамя за питането му, защото не веднъж и дваж съм му помагал и на лични да решава къде по-сложни проблеми.

Ако му помагате така, както "помагате" в тази тема, ясно е защо пита човекът.

И не, колкото и да ви се искате да сте ми шеф и да ме "пръждосате", не искам да ходя никъде в момента. Намеците за хомосексуалност, дъги, цветове и т.н. са част от обяснението какво потискате, но то избива. Не приписвайте собствените си проблеми на мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Joss Bomon написа:

Не е проблем на Windows 11, че някой не знае, че дяловете трябва да имат букви.

Ами те могат и без букви ама няма да са видими, например системния дял е без буква ама си бачка нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, petie1 написа:

Ами те могат и без букви ама няма да са видими, например системния дял е без буква ама си бачка нали?

Да. Браво. Отличник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.10.2021 г. в 13:52, B-boy/StyLe/ написа:

Само за теста преместих pagefila-а на друг дял и системата стана като костенурка.

Нямаш ли достатъчно рам ,за да го махнеш този фаил?Реално трябва да си запълвал цялата рам и да е опирал уиндоуса до този фаил,за да си усетил разлика от преместването му,иначе не го използва и съответно не би трябвало да си усетил разлика...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Слави Маринов написа:

Нямаш ли достатъчно рам ,за да го махнеш този фаил?Реално трябва да си запълвал цялата рам и да е опирал уиндоуса до този фаил,за да си усетил разлика от преместването му,иначе не го използва и съответно не би трябвало да си усетил разлика...

Този файл НИКОГА не трябва да се маха бе значение колко РАМ имаш. Ама никога. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Този файл НИКОГА не трябва да се маха бе значение колко РАМ имаш. Ама никога.

Аз съм без него последните 6-7 години и не знам нищо да е последвало от това,ама щом казваш-така да бъде:))За тези дето твърдят,че win 11 е по-бърз ,хората са си поиграли да тестват 10ката и 11ката и колкото и да се вглеждам аз лично ралика не виждам,та е по-скоро мит това. https://www.techspot.com/article/2278-windows-11-benchmark/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Слави Маринов написа:

Аз съм без него последните 6-7 години и не знам нищо да е последвало от това,ама щом казваш-така да бъде:))

Няма да го обяснявам пак, защото съм го споменавал преди и има информация в мрежата...но без него няма да има dmp файлове полезни за анализ на сривове и други неща. А и самия Windows е свикнал да го търси и системата е по-стабилна с него просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата най-вероятно ще се появи, когато се премине на новото ядро.
Не съм в час че ще има ново ядро може ли малко повече инфо или линк с по-сериозна информация?

Предварително благодаря!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване