Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , от вчера като се опитвам да си вляза в Paypal профила ми изисква 6 цифрен код , а никъде не ми праща такъв до колкото разбрах трябва да ми го даде в някакво приложение , но в момента 2 те ми устройства на който съм имал Paypal не ги пуска в акаунта ми ! Някой може ли да ми помогне или да ме насочи какво да правя ! 

съобщението е - Enter the 6-digit security code from your authenticator app.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждението става с въпросния 6 цифрен код който се получава на телефонния номер който си задал на профила.
Другия вариант е да изтеглиш приложението за андоид или iOS и да потвърдиш с него.

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paypal.android.p2pmobile

iOS : https://apps.apple.com/us/app/paypal-mobile-cash/id283646709

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Bubbles написа:

Потвърждението става с въпросния 6 цифрен код който се получава на телефонния номер който си задал на профила.
Другия вариант е да изтеглиш приложението за андоид или iOS и да потвърдиш с него.

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paypal.android.p2pmobile

iOS : https://apps.apple.com/us/app/paypal-mobile-cash/id283646709

приложението го имам на телефона но и там го иска този код , а на номера не идва нищо , пробвах със смяна на парола да видя дали ще дойде код на номера и дойде 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти това: Google Authenticator - Apps on Google Play

Инсталирай го и следвай инструкциите за paypal, не помня точно какво се правеше.

Виж това: PayPal adds authenticator app as 2-step verification option - gHacks Tech News

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Raze написа:

Трябва ти това: Google Authenticator - Apps on Google Play

Инсталирай го и следвай инструкциите за paypal, не помня точно какво се правеше.

Виж това: PayPal adds authenticator app as 2-step verification option - gHacks Tech News

Благодаря сега ще опитам , втория линк е когато имаш достъп до акаунта а в моят случей аз нямам достъп 

А paypal имат ли нещо като live support , писах им в facebook Страницата но там са автоматични съобщения , пуснал съм и съобщение на имейла за проблеми , пишеше че до 24 часа ще ми върнат отговор , но още не са

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте днес една седмица по късно , все още нямам достъп до акаунта и не съм получил съобщение от paypal  някой знае ли имейл на който мога да им пиша защото като пиша в сайта им , пише че до 24 часа връщат отговор но стана седмица вече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Raze написа:

Провери ли в папка "спам" да не би мейл клиента ти да е преместил там писмото?

Няма никъде , сега видях че ми звъннаха от ирландски номер но не можем да се разберем , май ще пускам заявление за деактивиране и ще направя нов 

Но ми звъннаха след изпращането на още 2 имейла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Kraken5 написа:

Няма никъде , сега видях че ми звъннаха от ирландски номер но не можем да се разберем , май ще пускам заявление за деактивиране и ще направя нов 

Но ми звъннаха след изпращането на още 2 имейла

Имаш ли добавени платежни средства(Кредитни/дебитни карти/банкови сметки) в този акаунт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Bubbles написа:

Имаш ли добавени платежни средства(Кредитни/дебитни карти/банкови сметки) в този акаунт?

Имам iban , сега намерих приятел който може да говори добре английски и се разбра с човека по телефона и го оправиха благодаря ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване