Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Върви ли светът към въвеждане на задължителна ваксинация, и бихте ли приели това?

Препоръчан отговор

току-що, Aumii написа:

Значи от ваксините се страхувате, но от заразяване с коронавируса и с последствията от заразата - не?

Ами май не е за страх, след като 70% го изкарват безсимптомно. Това, че 20% го прекарват за няколко дена, а 10% по-тежко, достатъчно основание ли е за страх?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Aumii написа:

Ако се заразиш с ковид, може да имаш много по-тежки последствия.

И значи лекарите, които се ваксинират са по-тъпи от вас ...

Бих предпочел да не ме агитираш. Грижи се за себе си. А че 90% от лекарите са тъпи и неграмотни, е факт!

Мога да напиша епопея на забравените от некадърни и тъпи лекари. Майка,татко и брат ми си отидоха от лекари за затвора!

току-що, Joss Bomon написа:

Ами май не е за страх, след като 70% го изкарват безсимптомно. Това, че 20% го прекарват за няколко дена, а 10% по-тежко, достатъчно основание ли е за страх?!

От грип А и Б хващаш пневмония и си заминаваш. Има много случай такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Joss Bomon написа:

За ваксините може да се каже същото. Повечето нямат никакви последствия от тях, а починалите, са единици ...ако изобщо са починали в следствие на ваксината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Aumii написа:

За ваксините може да се каже същото. Повечето нямат никакви последствия от тях, а починалите, са единици ...ако изобщо са починали в следствие на ваксината.

Спокойно милейди. Септември месец ще се ваксинирате отново срещу идващият щам и ще докажете твърдението си. (Постът ми да не се въприема като заяждане)

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Филипов написа:

Почнаха да ме плакнат че трябвало да се бода по няколко пъти на година.

Така ще е по-голяма възможноста да убиват хората,защото някои не умират от една или две ваксини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е жена, и вероятно с претенции...другата крайност....

Цитат

Жена от фейса!

Умрелите са от вирусна плевмония, с която ни пръскаха от самолетите, за да ни принудят да се ваксинираме, а самите ваксини са с наночастици за контрол и за промяна на ДНК-то ни, ставаме зомбита.

Ха де...дядо казваше: "Виж му акъла и му скрой шапка"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Димитър 59 написа:

Така ще е по-голяма възможноста да убиват хората,защото някои не умират от една или две ваксини.

Ако този абсурд е истина, следва, че всички лекари и политици от високите етажи, които са ваксинирани - се убиват, самоубиват ваксинирайки се... а кой и защо иска да убива хората, така и не стана ясно! И какво ще прави светът без лекари и медицински персонал, също не е ясно и нямате отговор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Aumii написа:

Ама добре бе, ваксинирайте се колкото си искате, ако ще и всеки месец, щом такива са убежденията ви. До сега не съм имал нужда и продължавам да нямам такава, някой да се мъчи да ми натрапва с всякакви методи и по всякакви начини нещо, за което съм взел решение, че за мен не е ОК. С тези ваксини работата стана като гей парад - звъниш без да те натискат... или като продавач на прахосмукачки по домовете... или като конската муха, която колкото и да я пъдиш, пак залепва отгоре ти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо: тия ваксини са нови, не е минало време (години)за тестване, та да са види къде са проблемите от самата васкина(сиреч страничните ефекти, а такива винаги има).

Второ: в магазините с маски, в ресторанти, кафенете и чалготеките без маски. Каква е тая логика бе, господа - олигофрени?!

Трето: тия маски от по 1-2 лева нишо и никой не пазят. Факта, че бай Ху# е пръднал и ти усещаш последствията през маската, показва що за ташак е целата система.

Четвърто: нема земна сила да ме накара да се ваксинирам с нещо, което трае 180 дена и после к'во? Пак ли да се боцкам?(тука се връщам към т.1)

Накратко: Наврете си ги задника. Нема начин да ме накрая некой да се ваксинирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На една позната приеха брат и и баща и в болница щото били болни от кови. Минава 1 седмица и ги изписват и двамата братът на познатата ми оздравял и му няма нищо а баща и който е на 65 години не се излекувал даже и се влошил, човека си имал заболяване от диабет и други болести. И в болницата вместо да го лекуват от неговите си му болести взели да го лекуват от кови и от неговите заболявания не му давали никакви лекарства 1 седица се мъчил човека в къщи неможел и да яде и починал. А кажи ми ти според теб от кови ли е бил болен човека?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо на нас ни смъкват по 120 - де гьострица де.

Защото сме „баровци”!
Спокойно! Аз се ваксинирах и все още съм жива... 

Това е поправимо!
Значи от ваксините се страхувате, но от заразяване с коронавируса и от последствията от заразата - не?

Не съм чувал, за принудително заразяване със SARS Cov-2!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забравихте ли за 19 годишния младеж от Търново? Беше го прекарал и самоизлекувал, но разни за да си докажат теориите го наблъскаха с препарати и му сринаха имунната система. Момчето почина, не знам баща му докъде стигна с делата. А ужким някои се кълнат поне да не пречат като не могат да помагат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, _nib_ написа:

Ако се докаже че алкохолът убива коронавируса, на кръчми по здравната каса ли ще се ходи...

Тихо, че да не вземат да вдигнат и цените на цигарите, защото те също бяха цитирани като "превенция"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Joss Bomon написа:

Тихо, че да не вземат да вдигнат и цените на цигарите, защото те също бяха цитирани като "превенция"...

цигарите са отрова за всичко живо дори и вирус - нали знаеш, дозата прави лекарството - иначе коронката ако ти хлопа сърцето, го вади от ритъм и послее - инсулт или инфаркт

преди 1 час, Hristo52 написа:

На мой познат почина майка му на 92 години, просто от старост, предлагали са му пари за да пишат Ковид!

факт е че 2020 година имаме най много умрели

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Joss Bomon написа:

ши ма прощаати....

станА малко грешка с темата за вицовете....

ама и за тук се оказа подходящо....

иначе аз съм на принципа на спартанците.....естествено-изкуствен подбор.....

човек или ,,ще го бъде"....или ,,няма да го бъде"....

специално за таа ваксина....ще се дърпам до последно ,,като магаре на мост"....

не съм антиваксър

при първия локдаун ходих да ми изпраскат един тетанус....имах неблагоразумието кракът ми да попадне на пътя между едно куче и храната му....

последва перфорация естествено....

обаче процедурата за противобясната се оказа сложна---,,отиваш при личната....от там с рецептата ми я дават....от там пак при личната или спешния"....

викам си - Гошо....те таа гимнастика ней за нас....не сме млади векье....

.....и минах без нея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Aumii написа:

Ако този абсурд е истина, следва, че всички лекари и политици от високите етажи, които са ваксинирани - се убиват, самоубиват ваксинирайки се...

На такива като тях,с връзки, им бият витамини,вместо ваксина.Лекарите,които са се нагледали на страничните реакции на тази отрова,едва ли биха си я поставили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Aumii написа:

е това вече много се изтърка ...

Виж какво, то те помолих един път да се грижиш за себе си, и върви да ги говориш тези неща на друго място. Аман от всезнайковци бе. Тръгнала да ме агитира...Втори път те моля културно. Третия път ще ти тегла една ,даже и да ме накажат, защото явно с добро и кротко с някой от вас не става. Възпитанието ви е такова. Демек никакво!

преди 13 минути, Димитър 59 написа:

На такива като тях,с връзки, им бият витамини,вместо ваксина.

Точно. Ботокса си я сложи по телевизията. А какво е имало в спринцовката? Кой знае?

преди 13 минути, Димитър 59 написа:

Лекарите,които са се нагледали на страничните реакции на тази отрова,едва ли биха си я поставили.

Ето. Накарай Мангъров да си сложи или Чобанов, въпреки, че той го изкара. А те са вещи в материята, а не някакъв коремен хирург!

Но на знаещите им се запушва устата. Мангъров даже се страхуваше да не му се случи нещо. А и не са само те!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Aumii написа:

Значи от ваксините се страхувате, но от заразяване с коронавируса и от последствията от заразата - не?

Коронавирусът,това си е старият познат грип,с който сме живели цял живот.Него си го знаем и не ни плаши.Но отровните им коктейли,наречени ваксини,предназначени да набоцкат целия свят,то те са си страшни.Друг е въпроса,че са направени да подействат със закъснение,което може да бъде повече години.А не е изключено,чрез тези ваксини,да си заразяват бъдещите болни за следващата пландемия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

А не е изключено,чрез тези ваксини,да си заразяват бъдещите болни за следващата пландемия.

А има и теория, че трябва да станем по-малко...светът се задъхва вече, планетата, климат, ресурси и т.н. Защо да не е вярно? Особено ако се е родил някой нов Хитлер, държи парите и се опитва да командва...На нищо няма да се учудя вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

А има и теория, че трябва да станем по-малко...

Това е план за намаляване на населението на земята от поне 30 години назад,който го изпълняват до ден днешен.Тровят ни с храни,лекарства и всичко,което ни обкръжава,но хората оцеляват въпреки това.Сега са тръгнали да играят на по сигурно,чрез боцкане на цялото население,което при нормални условия би предизвикало световен бунт.

преди 55 минути, Без умствен капацитет написа:

факт е че 2020 година имаме най много умрели

Ако въобще е вярно това,то не се дължи на измислените числа за умрели от короната.Причината е отказ за лечение от други болести ,както и факта че хората се наплашиха да търсят лекарска помощ,заради фалшивата пандемия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Димитър 59 написа:

Ако въобще е вярно това,то не се дължи на измислените числа за умрели от короната.Причината е отказ за лечение от други болести ,както и факта че хората се наплашиха да търсят лекарска помощ,заради фалшивата пандемия.

то и хората не умират от грип, спин, рак - а от усложненията които водят след себе си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пакистан блокира телефони на не ваксинирани!

Аз като ви разправям...ще направят да се избием...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е новия световен ред...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, petie1 написа:

Ами това е новия световен ред...

Не се мъчете сър! Няма да го разберат тези, които не искат. Даже не можем да си представим какво ниво на контрол ни чака само след 10-на години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване