Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Върви ли светът към въвеждане на задължителна ваксинация, и бихте ли приели това?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Не се мъчете сър! Няма да го разберат тези, които не искат. Даже не можем да си представим какво ниво на контрол ни чака само след 10-на години.

в нета пише че е държавен и че тя е монополис

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Емил Костов написа:

Не се мъчете сър! Няма да го разберат тези, които не искат. Даже не можем да си представим какво ниво на контрол ни чака само след 10-на години.

За жалост аз го мога и даже съм вдигал врява какво става в Китай и Израел ама никой не ме чува

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

За жалост аз го мога и даже съм вдигал врява какво става в Китай и Израел ама никой не ме чува

в Китай си е диктатура, всеки знае

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _nib_ написа:

при първия локдаун ходих да ми изпраскат един тетанус....имах неблагоразумието кракът ми да попадне на пътя между едно куче и храната му.... последва перфорация естествено.... обаче процедурата за противобясната се оказа сложна---,,отиваш при личната....от там с рецептата ми я дават....от там пак при личната или спешния"....

Това ... е „друга бира“!
Едно - че тези ваксини ги има от много време и „Фаза 4 - постмаркетингово наблюдение“ от клиничните изпитвания е минал отдавна.
Друго - бяс може и да няма (домашно куче), ама за тетанус ... Знаеш ли, дали си е мило зъбите преди това?

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

факт е че 2020 година имаме най много умрели

преди 32 минути, Без умствен капацитет написа:

и хората не умират от грип, спин, рак - а от усложненията които водят след себе си

http://stefibozhilova.com/wp-content/uploads/2014/06/Dont-take-life-so-seriously.jpg
„Не приемай живота толкова на сериозно! Не е като някой да е излязъл жив от него!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

в Китай си е диктатура, всеки знае

То си е диктатура ама я виж ква система измислиха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, petie1 написа:

То си е диктатура ама я виж ква система измислиха

заварят входната врата, ако си болен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа и от КОВИД-а и от ваксините има починали(Вечна им памет), обаче има и такива които са успешно ваксинирани и нямат проблеми, както има и такива които са изкарали вируса и дори и не са разбрали.
Според мен всичко е до организъм, както при прекарването на вируса, така и с ваксините.
Ако имаш някакви здравословни проблеми или просто организма ти е слаб е много по-вероятно да прекараш тежко вируса или дори да не го пребориш, както и ваксините като всяко друго лекарство имат неблагоприятно действие върху някои пациенти, но това не значи че действат така на 100% от ваксинираните. Много е важен и момента че повечето хора не си правят антигенен тест преди да се ваксинират а поне аз си мисля че е редно, защото зако си прекарал вируса и не си разбрал и имаш вече анти-тела, като те боднат тия анти-тела и въобще вирусни клетки или каквото там от вируса се инжектира като нищо могат да ти дойдат в повече и да ритнеш камбаната.

Медиите обаче не се спряха да врякат денонощно колко болни и умрели имало и да измислят ежеднвено последици от прекарването на вируса, та увреждало трайно белите дробове, па атакувало черния дроб, па сърцето, па краката, някъде даже четох че и зъби падали...
Абе тотални кукувци са общо взето тия журналя и за с'тинки само се чудят каква дивотия да измислят.

Вече задължителното ваксиниране обаче минава границата на нормалното и просто не трябва да се допуска.
Ако смяташ че си здрав и искаш да се боднеш, лошо няма, ама ако не искаш или пък здравето ти не го позволява, не е редно да те карат насила.

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го изкарах преди около шест месеца. Не съм си правил никакви тестове по няколко причини. Имах симптоми(лека кашлица и загуба на вкус и обоняние за около седмица). Изкарах го на крак и не ми пукаше особено. Дори най-безотговорно си ходих навсякъде(включително в големи магазини пълни с хора). Да ги заразя и да измрът....хихихи колко съм бил гаден само ако знаеха....

Сега сериозно. Понеже не съм си правил фалшив папая тест, не съм бил под карантина и не мога да докажа нищо писмено. Ваксина все още няма. Засега има само биопродукт, който може би ще стане ваксина след около две години. Но дори и да имаше истинска сигурна ваксина, не бих си я сложил. Вирусът не е гаден и не е нещо от което да се страхува човек. От естествени антитела няма странични ефекти, но от тези недоказани биопродукти има и то доста, вече доказани.

Хайде сега шараните на опашката да ги бодът. Ама да не забравите подписа, че нали знаете.... онези дето ги произвеждат не носят отговорност за последствията....защо ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ice_lion__01 написа:

От естествени антитела няма странични ефекти, но от тези недоказани биопродукти има и то доста, вече доказани.

Айде бе ? А колко починаха, дори у нас, от т.нар. "цитокинова буря" ?? Когато реакцията на организма е толкова голяма, че собствения ти имунитет почне да убива самия теб.

Отделно че вече има доста примери на повторно заразени, т.е. естествения имунитет нито е траен, нито толкова силен колкото ефекта от ваксинирането.

преди 4 часа, ice_lion__01 написа:

Хайде сега шараните на опашката да ги бодът

И евреите ли са "шарани" ??  с най висок процент ваксинирани на населението, и дето купуваха на 5 пъти по високи цени ваксини, за да са по бързи ??

Колкото и хейтъри има по тази тема, дори и те осъзнават че ИЗраел са всичко друго но не и "шарани" :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Емил Костов написа:

оптимистично....

твърде оптимистично.....по-скоро ще е

снощи утрепах един комар.....

огромен.....

викам си-или е русенски,командирован в Бургас.....

или е мутирал след като е смукал кръв от ваксиниран......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много приказки, но ще цитирам само част.

преди 10 часа, Bubbles написа:
Много е важен и момента че повечето хора не си правят антигенен тест преди да се ваксинират а поне аз си мисля че е редно, защото зако си прекарал вируса и не си разбрал и имаш вече анти-тела, като те боднат тия анти-тела и въобще вирусни клетки или каквото там от вируса се инжектира като нищо могат да ти дойдат в повече и да ритнеш камбаната.

Никой обаче не знае - докога ще ги има тези анти-тела?

И стигаме до - „По страшно от заболяването е само ... лечението!“

преди 2 часа, _nib_ написа:
снощи утрепах един комар ... огромен ... викам си-или е русенски,командирован в Бургас ... или е мутирал след като е смукал кръв от ваксиниран ...

Идиот!!! Как можа - да съсипеш дрон - за една камара пари???
Сега - искам обезщетение!

Пп. Пиша това, пускам си радиото и ... който там определя нещата, реагира. Вселената има странно чувство за хумор!
Започва песента ... 

И си мисля - този „непознат“ ... дали има ваксина и/или валиден PCR тест?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Филипов написа:

Почнаха да ме плакнат че трябвало да се бода по няколко пъти на година. Уж различни щамове. Тия не спряха да пръскат мутации. Естествено че изкуствено създадени.

Мон шер, така е и с обикновения грип.

Всяка година се появяват един-два нови (то ест с нещо различни) щама от Азия, но тъй като имунната система на хората от години е запозната с тях и тяхната изменчивост, вече си ги лющи като семки и си имаме всеки по един грип прекаран на година – с температура, гърло, кашлица, болки в мускулите и кокалите, в по-редки случаи загуба на вкус/обоняние (да-да, същото) и... май нищо повече. И винаги при разболяване от грип е имало много малка част със слабо здраве, която го прекарва тежко, с усложнения и с трайни последици. Просто си спомни нещата и виж, че от много години са същите като при новия грип, но при него медиите раздухаха нещата милиони пъти.

Да, и знаете колко е ефективна ваксинацията срещу обикновения грип... Е, толкова, а че и по-малко, е ефективна ваксинацията срещу новия грип. Щото е сурово изделие. Ваксината за ебола, истинска тежка опасна болест (а не медийно грипче) излезе готова сравнително неотдавна – 5 години след епидемията с ебола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, jhoro написа:

Идиот!!! 

И си мисля - този „непознат“ ... дали има ваксина и/или валиден PCR тест?

ас....

ми де да знам че е габровски киборг....аааа...тъкоуту-дрон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, _nib_ написа:

ас....

ми де да знам че е габровски киборг....аааа...тъкоуту-дрон

Това ми припомни един разговор ...

Цитат

- Сега вече знаете - каза Слартибартфаст, като направи още един вял и символичен опит да оправи част от страхотния хаос в кабинета си. Вдигна някакъв лист от върха на купчините книжа, но като не можа да му измисли по-подходящо място, го върна обратно върху същата купчина и тя веднага се срути. - Дълбока мисъл проектира Земята, ние я построихме, а вие живяхте на нея.
- А вогоните дойдоха и я разрушиха пет минути преди да е приключила програмата - добави Артър с известна горчивина.
- Даа - отвърна старецът и се поспря, като огледа стаята с отчаяние. - Десет милиона години на планиране и труд на вятъра. Десет милиона години, землянино… можеш ли да ги побереш в съзнанието си? Една галактическа цивилизация може да възникне за пет пъти по-кратко време. И накрая ... нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, jhoro написа:

Това ми припомни един разговор ...

Аха, сетих се още от името. :)

Там, като се спускаха на повърхността на планетата, три изстреляни към тях от автоматите ракети се превърнаха в две петунии и един много изненадан кашалот :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Марчо Пирчов написа:

Аха, сетих се още от името. :)

Там, като се спускаха на повърхността на планетата, три изстреляни към тях от автоматите ракети се превърнаха в две петунии и един много изненадан кашалот :D :D

Цитат

Вярно е, разбира се, че науката е постигнала някои забележителни неща, но лично аз бих предпочел да съм щастлив, отколкото да съм прав. Винаги.
- А щастлив ли сте?
- Не. И тъкмо в това е трагедията.
- Жалко - каза Артър съчувствено. - Иначе звучеше доста добре като предписание как да живееш.

А по темата - да не забравяме, че ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, miro20 написа:

Айде бе ? А колко починаха, дори у нас, от т.нар. "цитокинова буря" ?? Когато реакцията на организма е толкова голяма, че собствения ти имунитет почне да убива самия теб.

Отделно че вече има доста примери на повторно заразени, т.е. естествения имунитет нито е траен, нито толкова силен колкото ефекта от ваксинирането.

Че нали точно това цели ваксината. Да стимулира естествения имунитет да създаде антитела! Само, че това което ти вкарват в кръвта не знаеш какво и дали не съдържа чуждо ДНК. От там не знаеш как ще реагира организма и какво ще стане.

Има повторно заразени със какво? Никой не знае с тези тестове какво се доказва. НЕ са създадени конкретно за този вирус. Те дават положителен резултат на един куп неща. Те всичко за коронавирус имат нашите измамници. Писах аз ама изхвърлихте ли зомбивиорите през терасите или продължавате да слушате помията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, miro20 написа:

Ваксината трае само 180 дни. После к'во правим? Пак ли ваксина?

PS: Аз го изкарах миналата година, леко. За чий *** да се ваксинирам? :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, S197 написа:

Ваксината трае само 180 дни. После к'во правим? Пак ли ваксина?

Естествено! Не е ли ясно, че всичко е за пари? Как така например, САЩ догодина ще направят внимание с цифрата Два милиарда  ваксини, и ще ги раздаде на бедните страни. Защо? Защото изследвания показват, че човек един път свикнал с ваксина, трудно се справя без такава! Това са пари, много пари в бъдеще. Защо се проговори,че ЕС подготвя план за ваксинация през 2023 година! Сещаш ли се на къде вървим? Миналата година по това време, измислиха английския щам и веднага "предвидиха" трета вълна!  И тя дойде. За проблема в Индия се говореше още в началото на годината, но го обясняваха главно с голямата популация в Индия, и с техните хигиенни условия и навици,които наистина са много ниски. Сега преди две седмици някъде, се заговори за индийски щам който бил много опасен защото заразявал много по бързо, иначе болестта пак се карала по същия начин ??????? Само се изменя скоростта на заразата...? И веднага се заговори, за четвърта вълна на есен, ако дойде тука. Е дойде

2122330682_1.jpg.313bfb7d83accf84b36a12e8b090cb10.jpg

Много вълни бе? Какъв е тоя грип дето не свършва. Защото до сега никой не е отрекъл че не е грип. Но забележи, ще се развихри на есен, не сега...Сезона започна, някой трябва да печели от почивките на хората, а на есен почваме отново да вием и да искаме ваксини - някой де. И това са ПАРИ много пари.

А пък в Словения обявиха край на пандемията...Тия са от друга планета май.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Hristo52 написа:

Много вълни бе? Какъв е тоя грип дето не свършва. Защото до сега никой не е отрекъл че не е грип. Но забележи, ще се развихри на есен, не сега.

ице - лятото има слънце и е топло, което подтиска всички вируси разпространявани по въздушно капков път

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Joss Bomon написа:

Нещо много се отплеснаха отговорите, а темата е за задължителната ваксинация.

Ами дай да пуснем по една отделна тема а? Ваксини, ваксинация, пари , трета вълна, индийски щам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Hristo52 написа:

Ами дай да пуснем по една отделна тема а? Ваксини, ваксинация, пари , трета вълна, индийски щам?

то си има вече обща тема по въпроса, но вие си пускате още подобни и после казвате че ги тролят - а трола ли пусна темата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Без умствен капацитет написа:

то си има вече обща тема по въпроса, но вие си пускате още подобни и после казвате че ги тролят - а трола ли пусна темата

Благодаря. А един въпрос....малко...носите ли сутиен? Че пише жена под профила...а постовете са ви в мъжки род...изобщо последно ...какъв пол сте извинете? :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване