Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Върви ли светът към въвеждане на задължителна ваксинация, и бихте ли приели това?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, jhoro написа:

И на френската, и на другите ...
Революциите са лошо нещо, за разлика от революционните идеи!

Нали помните - „Количествените натрупвания ... качествените изменения ...“.

Че кое му е „лошото“?

Ще видим господа! Времето ще покаже! Живи и здрави да сте! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

Ще видим господа! Времето ще покаже! Живи и здрави да сте! 

Не пожелавам на никого това, което приемам за себе си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, jhoro написа:

Не пожелавам на никого това, което приемам за себе си?

Така е да, но ще видим докъде ще я докараме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Така е да, но ще видим докъде ще я докараме!

Тези, които доживеят ... ще разказваме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Светът нещо започва бавно да кипва...Та да видим кой кум, кой сват, кой на булката брат...Както казват прекалено много се натрупа, а и много години минаха без война, прекалено много...Ха да видим. За съзнателният ми живот, доста съм ваксиниран, и аз и децата ми, ама никога не съм се подписвал, и никога никой не ме е убеждавал с всички средства, че ТРЯБВА ДА СЕ ВАКСИНИРАМ...Беше и птичи грип, и свински, и еболата и какво ли не...Това чудо не е било никога!!!??? Индийски, Английски какви ли не щамове. 1-2-3, сега четвърта вълна!!!??? Е а стига де!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Hristo52 написа:

...никога никой не ме е убеждавал с всички средства, че ТРЯБВА ДА СЕ ВАКСИНИРАМ...

При това за един вид грип,който съществува от столетия!Който сега бил опасен!Само малоумен няма да се сети,че искат да ни набоцкат с нещо,което да ни умори.Тази агитация,която ни навират в лицето всеки час,не е случайна.Вече се видя ,че там където има най-голям брой ваксинирани,с нищо не им помогна,а се случва точно обратното.Чакам да дойде момента,в който ще се разбере че тази ваксинация е била пагубна за набоцкалите се.Как ще казват тогава:,,Ама вие сами искахте да се ваксинирате,ние не сме виновни че измирате".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова казвам - „Светът да върви ... където си иска! Аз оставам тук!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви още! И то кой го публикува? Тоалетната БЛИЦ. Почва да обръща палачинката!

13-г. момче умря в съня си след ваксинация с Pfizer.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13-г. момче умря в съня си след ваксинация с Pfizer.

Няма да коментирам по същество - нито имаме достоверна и проверена информация, нито пък сме медици. Само по принцип ще кажа - най-големите манипулации се получават - навързвайки верни, но нямащи нищо общо, факти!
Куче умря, след като яде на гъби!!! Блъсна го камион!

Спокойно - всички ще умрем. Това е най-сигурното! Въпросът е - а дотогава?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Hristo52 написа:

1-2-3, сега четвърта вълна!!!???

Защо не го погледнеш, че това е психологическа война?! 

Целта е елементарна: Да се противопоставят ваксинираните с тези които не са ваксинирани. Да, тя е виртуална и определено води до дискриминация. 

Остави пазарната ниша по отношение на фармацията. 

Интересно е, сътрудничеството в космоса има, но по отношение на ваксините = няма. Защо предлагащите ваксина не обменят опит и се създаде ваксина без марка?! 

Тотално шарлатанство е това с различните видове ваксина. Не е проблем да се наричат по различен начин, но поне да са с еднакви съставки, а наличието на множество щамове, то все пак основата не е ли една и съща?! 

Света не знам на къде върви, но определени кръгове от власт имащи се опитват да разединят човечеството отново и да има отново зони на влияния. Ни на йота моралността на власт имащите (не на тези които са официално избрани да ръководят държавните апарати) не е помръднала. За тях цялото човечество е експеримент. 

Останалото е в зоната на конспирации. Все повече се вижда, че власт имащите ежедневно се сменят. В тоя случай светът е тръгнал не на където трябва, а на където ще отиде. Само, че на някой им е крив "мерника". ;) Не може да се помогне на инфантилността на определени хора мислейки се за по-знаещи. Самата научност вече е корумпирана. Затова на всеки от нас ни остава само едно; Свободно да правим избора си, пък каквото сабя покаже! 

Живи здрави! Това в случая е по-важно. Свободният човек си знае кога да се противопостави и отстои на задължителното и да пребъде въпреки, че ще го считат за по-нисш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, dioib написа:

Живи здрави! Това в случая е по-важно. Свободния човек си знае кога да се противопостави и отстои на задължителното и да пребъде въпреки, че ще го считат за по-нисш. 

Да! Защото ...
„Свободата е най-вече състояние на духа. Когато искаш да си свободен - никой не може да ти попречи!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване