Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Електрическа косачка

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам нужда от съвет/ препоръка за покупка 
на ел.косачка от ниския ценови клас за площ 250-300 кв.м.

Мислех си за тази:
https://www.home-max.bg/elektricheska-kosachka-raider-rd-lm30/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При подобен продукт за закупуване се обръща по-сериозно внимание на гаранцията и подробностите, примерно за акумулатора. После този акумулатор чат-пат стандартен ли е, ако се наложи смяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мнение на препатил. По-добре събери някой лев и вземи по-висок клас! Бях купил бензинова от същата марка. След един час работа се повреди, от гаранционния сервиз казаха, че повредата не се покрива от гаранцията, поискаха ми за ремонт сума равна на половината косачка, затова я оставих да гние в мазето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак аз, реших и купих Бош - Електрическа косачка Bosch Arm 3200 / 1200 W - PRAKTIS

Днес е пристигнала, аз не съм на вилата, баща ми е там, сглобил я и не тръгва въобще
Някой да има идеи какво може да и има, аз си мисля че проблема е накъде в ел. системата
лошо свързване.. и въобще ако я отворим да я оправяме ще отпадне ли гаранцията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво й е електрическото?

Ако е с акумулатор - той трябва да се зареди. Може и да се купува отделно.

Ако е на 230V - щепселът в контакта и бастър копчето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване