Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнение за този компютър DELL

Виж решението Разрешен от Kolev71,

Препоръчан отговор

1889 и без видеокарта според теб, дали струва и този процесор според мен, ще ти излезе по евтино да го вземеш на части, от колкото готова конфигурация.

Това по си струва https://ardes.bg/product/asus-tuf-gaming-f15-fx506lu-hn107-90nr0421-m05020-198860

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Bubbles написа:

За тия пари ще си сглобиш къде по-добър от тоя кошник.

Ти цъкни на удължаване на гаранция и застраховка да видиш какво ще стане с цената. Господата от Ardes, а и не само те ,вече не познават парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Решение

Павка здравей!

1. Пламен ти е задал точният въпрос и ако искаш с няколко думи можеш да споделиш за какви цели ще го ползваш.  но и, не е задължително, ако е "секретно"

2. Аз не бих ти препоръчвал лаптоп в никакъв случай. 

3. Това е фабрична конфигурация с липси по биоса, колкото и последният да е нов. 

4 Кутията е SFF модел, което ще те ограничи за много неща и трябва да се съобразяваш какво има вече инсталирано във нея. Такъв тип компютри предпочитам и аз, но моите претенции не са прекалено големи. Иначе работят отлично 24 часа 7 дни в седмицата, без да усетиш че има включен компютър.

5 Цената е надута за мен поне с 300 лева, иначе процесора му е добър.

6. Оперативната памет на тези модели е с 16 гигабайта рам, като в този половината липсва. Кой каквото иска да ти говори по въпроса. 

Иначе, за всичко което пожелаеш ще ти върши чудесна работа. - само да беше до към 1400 лева.  Това е реновирана машина, от мен да знаеш!

Мнението е лично мое и се отнася лично до теб. Иначе, не бих вземал отношение по темата ти!

На всички в къщи, приятна вечер и спорна седмица!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, rumen1969 написа:

image.png.91b8d4c6cb703c3aefd47fdf9465b1eb.png

Ай.... къде му е Блурей / DVD устройството - отгоре ли го мушкаш? Или отзад му е порта? :giggle1: Да не се окаже капак, че с този заспал кадър само гола щайга с USB-тата се вижда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Бонбон с катран! написа:

Ай.... къде му е Блурей / DVD устройството - отгоре ли го мушкаш? Или отзад му е порта? :giggle1: Да не се окаже капак, че с този заспал кадър само гола щайга с USB-тата се вижда!

И къде видя да пише оптично устройство?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Bubbles написа:

И къде видя да пише оптично устройство?

И как очакваш да работи потребител без оптично устройство? Медията да не идва само от торентите?! Трябва да си супер лумпен за да не можеш да консумираш оригинални дискове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Бонбон с катран! написа:

И как очакваш да работи потребител без оптично устройство?

А може би е необходимо да има и флопидисково устройство, както и порт за телефонна линия а ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бонбон с катран! написа:

И как очакваш да работи потребител без оптично устройство? Медията да не идва само от торентите?! Трябва да си супер лумпен за да не можеш да консумираш оригинални дискове!

По принцип и аз държа на това компютъра ми да има оптично устройство, но много вече нямат, предполагам следва да се махнат и физическите твърди дискове и всичко да се зарежда от облак(Това естствено са са свободни разсъждения, но кой знае).

преди 7 минути, [email protected] написа:

А може би е необходимо да има и флопидисково устройство, както и порт за телефонна линия а ?

Мдаа и карта Bitex за безплатни импулси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Kolev71 написа:

ко искаш с няколко думи можеш да споделиш за какви цели ще го ползваш

Много благодаря на всички добри момчета, дето се отзовахте. След тези мнения няма и да помисля за купуване-нали за това реших да питам.Този комп ме е привличал винаги с комбинация от добри качества , поне аз така си мислих. А купуване се очертаваше, при положение, че се скапе дъното на компа, за който писах в "Избор на дъно". Оказа се, че за неговия процесор Intel G 4560 вече не се продава нито едно поддържано дъно  (от типа Н110 ). Това означава, че освен нов модел дъно трябва да се купува и процесор и да се рискува да се дадат сума пари и на края да не работи. За това се насочих към готов комп, но за сега тази идея остава висяща . Ще разгледам внимателно предложенията и тогава ще реша. Пък и въпросното дъно за сега работи нормално.

преди 15 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

1889 и без видеокарта според теб, дали струва и този процесор според мен, ще ти излезе по евтино да го вземеш на части, от колкото готова конфигурация.

Това по си струва https://ardes.bg/product/asus-tuf-gaming-f15-fx506lu-hn107-90nr0421-m05020-198860

Тук изобщо не става дума за лаптоп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване