Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Може ли да стартирате Windows 11?

WhyNotWin11 ви уведомява дали вашата машина е съвместима с Windows 11 чрез стартиране на малък скрипт.

WhyNotWin11 не изисква инсталиране.

Програмата може да изтеглите оттук.

Windows 11: как да се активира TPM от BIOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от aivanov1
      Здравейте. Имам няколко въпроса, на които моля да ми отговорите конкретно, ако сте запознати.
      1. Windows 11 поддържа ли български език към този момент? Ако да, до каква степен? Ако не е напълно, то с актуализации ли ще се допълват преводите? Или ще трябва да преинсталираме наново евентуално, за да получим допълнителни преводи на ОС.
      2. За моя лаптоп все още няма драйвери за Windows 11. Това означава ли, че мога безпроблемно да ползвам драйверите, които ползвах за Windows 10, или пък че мога безпроблемно да разчитам, че ще получа коректните драйвери от Windows Update? Или да не се надявам много...
      Инсталирах си програмата WindowsPCHealthCheck, с която тествах системата ми и съответно получих отговор, че лаптопът може да работи с Windows 11 и няма никакъв проблем.
      Много искам да го изпробвам този Windows 11, гледам разни видеа, то направо красота.
      Лаптопът ми е Acer Aspire A515-52G
    • от karadzha
      Проверка на компютъра за съвместимост с Windows 11
      Windows 11 Compatibility Checker е преносимо безплатно приложение, което може да провери дали компютърът ви е готов за Windows 11 и да предложи възможности за отстраняване на неизправности.
      Програмата може да изтеглите оттук.
      Windows 11: как да се активира TPM от BIOS.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване