Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

От къде да си закупя лицензиран ключ за WINDOWS 10 PRO

KnoX
 Сподели

Препоръчан отговор

Купих си нова машина преди дни. Само че на другата ми машина е с WINDOWS 10 HOME. Има ли от къдете където мога да си поръчам ключ. Проблема е само че ако може да бъде някъде от БГ , тъй като картата с която пазарувах онлайн и т.н. в момента си е подменям и няма как да поръчам от интернет. Предложете ми сайт който може по куриер да ми бъде изпратен или нещо подобно.

И въпроса ми е ако не го активирам в близките месец ще възникне ли някакъв проблем или ще имам сегашните си ограничения само за работни плот и т.н. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, hjhj написа:

От сайта на бозата:

От емаг:

Или от някой специализиран магазин за компютри.

Всичко е ясно. Ама бихте ли ми дали директно линк към кой продукт да закупя, защото не съм много запознат с тези неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има много по-евтини варианти, няма смисъл да даваш толкова, но ще ти трябва карта, PayPal или друг метод за електронно разплащане. По принцип Windows-а може да го оставиш не активиран докато си готов да купиш. От eBay може да го купиш за 5-10 лв., просто няма смисъл да даваш по 300-400лв. или там колкото е. Ако останеш доволен от резултата приемам почерпки :)

Относно колко е легален въпросният ключ:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай го без да го активираш, после като ти е налична картата си го купи ключа и си активирай windows-a, в раздела за ит новини имаше някакви промоции за 10 про по $8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос:
- Откъде да си купя инжектопляктор за перифондация на хипокрокотигроабрагадабра и дълбоководни мегадуди?
Отговор:
- Естествено - от магазина за инжектопляктори за перифондация на хипокрокотигроабрагадабра и дълбоководни мегадуди!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лиценз и активация са различни неща
кодове за активация..."под път и над път"
за лиценз се слага холограмен стикер на машината

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, jhoro написа:

Въпрос:
- Откъде да си купя инжектопляктор за перифондация на хипокрокотигроабрагадабра и дълбоководни мегадуди?
Отговор:
- Естествено - от магазина за инжектопляктори за перифондация на хипокрокотигроабрагадабра и дълбоководни мегадуди!

Гледаш пак да оплексаш поредната тема .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лиценз и активация са различни неща
кодове за активация..."под път и над път"
за лиценз се слага холограмен стикер на машината

Това не е винаги!
Имам няколко лиценза, за различни версии на Уиндоус, но холограмните стикери са на документите - не на машината.
Говоря за индувидуален, не за Volume License.
Гледаш пак да оплексаш поредната тема .
Нищо не разбра - както винаги!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, jhoro написа:

Въпрос:
Отговор:

инжектопляктор
Наподобява гилизаилер и е измислен от парабадабалите

Инжектопляктора се намира в кутия за инжектопляктори, на която пише „Внимание, инжектопляктори!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, jhoro написа:

Имам няколко лиценза, за различни версии на Уиндоус, но холограмните стикери са на документите - не на машината.

ама ги имаш стикерите
с активацията машината работи, а със стикерите доказваш пред властите, че ней краднат...нъл тъй
не че някой е тръгнал да проверява на съгънту ут нашту маалъ дали имат лицензи
те го те, активиран, ама нема лиценз
869242365_.JPG.58b5e78a337156b9e4462d59ac8f32db.JPG

2080923817_1.JPG.8e498c0e9bd42f402fa601c3226cb822.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наподобява гилизаилер и е измислен от парабадабалите …

… граничи с бълбукатора, обаче е по-низш.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, дръндю написа:

ама ги имаш стикерите
с активацията машината работи, а със стикерите доказваш пред властите, че ней краднат...нъл тъй
не че някой е тръгнал да проверява на съгънту ут нашту маалъ дали имат лицензи

И това не е 100%, щото ...

Ку рекът да ти правят „Halloween“* - освен, че искат стикер - сверяват и номерата!
Ваш'те сигански номера са ясни - един стикер за сичкуту сиган у ма'алата!

*„Halloween“ в България - идват маскирани и те правят .. да мязаш в главата на печена тиква!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-голяма простотия … не можа ли да измислиш?
Защо да ги давам „на приятел” - а не, да си купя сам?
А видя ли, какво пише вътре?
Windows 10 Pro (32-64bit OEM)
Някой би ли ми обяснил, как се купува OEM лиценз? Само лиценза.
Или дават устройството … бонус???
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Редактирано от algor (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключително много съм ви благодарен на тези който ми помогнаха и на тези който ми направиха темата на зад*ник ! 

Сега ако може някой който разбира от тези неща да ми обесни при не активация на самия WINDOWS само ограничение ще имам в работния плот да не мога да сменям тапети и т.н. Всичко друго ще си работи нормално ? Тоест актуализации и т.н. Мерси !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, KnoX написа:

и на тези който ми направиха темата на зад*ник !

аве ти не разбра ли, че активация и лиценз са различни неща
пращам ти *.cmd файл,
стартирай го като администратор и си готов
пп
ако искаш го разгледай с някаква програма за редактиране на текст

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, дръндю написа:

аве ти не разбра ли, че активация и лиценз са различни неща
пращам ти *.cmd файл,
стартирай го като администратор и си готов
пп
ако искаш го разгледай с някаква програма за редактиране на текст

След като питам тука значи не разбирам нещата. Ако помислиш с това дето имаш на раменете си ще разбереш, че ако го разбирах нямаше да пиша тука. С нелегалните ти неща, мога да го направя от всякъде. Толкова ли трудно обесних, че да ми се пенкате десет дена и да ми осирате темата ! Писах го като човек, който не е наясно с нещата и вместо да му се помогни, по горе темата е направихте на курвенски гъз и никой не ми помогна с изключение на някой и друг потребител ! Ясно и точно съм казал какво искам да направя. Ако искаш помогни, ако не искаш недей ми писа въобще в темата да ми са правите на интересни и на професори. Точно шест - седем поста написа в темата и нито един не ми помогна. И си тръгнал да ми са дръвчиш, че били две различни неща. Ако ги разбирах дали щях да питам ? Като са две различни неща, кажи това което питах. Недей ми са обеснявай като манекенка че са две различни неща. Или ми помогни и ми дай директно линк от където да си го купя или по добре подмини темата ми. То бива наглост ама понякога имам чувството че сте отбор малоумници събрани тука ! Егати олигофрените сте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, KnoX написа:

След като питам тука значи не разбирам нещата

ами за това ти пращам готов файл с ключ за активация ве
като не вярваш, разгледай текста с notepad

пп

https://www.virustotal.com/gui/file/f438d0bc975a31c6643fa7c03148ec99e8a52a1e6f88d8cb0178b9a7c02a7b30/detection

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, KnoX написа:

След като питам тука значи не разбирам нещата.

След като не разбираш ... не бива да си толкова арогантен!

преди 19 минути, KnoX написа:

Или ми помогни и ми дай директно линк от където да си го купя или по добре подмини темата ми.
То бива наглост ама понякога имам чувството че сте отбор малоумници събрани тука ! Егати олигофрените сте.

Питаш конкретно - ето, на български!
Купете Windows

Цитат

Windows 10 Home - 279,99 лв.
Windows 10 Pro - 509,99 лв.
Windows 10 Pro for Workstations - 860,00 лв.

Само не реви, че било скъпо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

баси,еднъ камара кибапчета утидоха за "лицензиран джам"
:lol6:

преди 7 минути, jhoro написа:

След като не разбираш ... не бива да си толкова арогантен!

имам чувството, че не иска да му се помогне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

баси,еднъ камара кибапчета утидоха за "лицензиран джам"
6:

Ти зарежи кебапчетата, ама с тия „нелицензирани джамове” - да не разправяш „Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА …”
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване