Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 1 час, absurt написа:

Питай чичко Гугъл- все ще ти отговори каква е връзката. 

Ама, ти си наистина като селска клюкарка- за втори път навираш жена му на Петков, само и само да изклюкариш и да злорадстваш. Какво те бърка тя и къде се е явила? Ми, яви се и ти, не стой само при кенефите. Нали това си завършил? Покажи какво можеш и спечели, ако си кадърен.

ПП. "Мастършеф" е международен формат и държавата няма нищо общо. Който има дарба и кураж, се явява. Който няма- олайва.

Но ви интересува Пламен Николов къде се е явил? Какво е продавал? Какво продава?

ПП.  "Има такъв народ" не е кастинг.  Това е просто участие да покаже другото лице на България, не това което сме свиканли повече от 31 години и се явяват хора с дарба, образования. Ми, защо не се яви и ти? Стои си там с малкия бизнес. Но явно бизнесът ти е малък и не такъв успешен като този на Николов и за това олайваш? Или не си кадърна?

преди 1 час, N1K17Y написа:

Излъгах... Много по-зле си от Мирчо. Той колкото и да лъжеше, поне не обсъждаше жълтите клюки от ПИК.

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Но ви интересува Пламен Николов къде се е явил? Какво е продавал? Какво продава?

ПП.  "Има такъв народ не е кастинг."  Но явно бизнесът ти е малък и не такъв успешен като този на Николов и за това олайваш?

Голям цирк се играе в Бг.

Изборът с продавач на шнорхели е най правилният избор на ИТН.

Когато се давиш,ти трябват шнорхели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да обясни "ще сме опозиция до дупка" какво трябва да означава за разсъждаващ човек? Опозиция на какво точно? Те спечелиха изборите - на среща си само те могат да имат опозиция. Не виждам никакви шансове за  управляващо малцинство...
https://bg.wikipedia.org/wiki/Опозиция_(политика)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitosandov написа:

Някой може ли да обясни "ще сме опозиция до дупка" какво трябва да означава за разсъждаващ човек?

ако станат управляващи  шоуто свършва и няма да има материали за радков ще трябва да си правят скечове за себе си 

телавизия 7-8  приключва 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ncl написа:

На опозицията. На всички докато не стане на тяхното.

няма как да стане тяхното щото са популисти 

популистите не могат да си изпълнят обещанията 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Banesc написа:

няма как да стане тяхното щото са популисти 

популистите не могат да си изпълнят обещанията 

Даже и не знаете, какво значи думата, но като сол я ръсите, белким стане манджурията ви по-вкусна.

преди 1 час, hristo58 написа:

Голям цирк се играе в Бг.

Изборът с продавач на шнорхели е най правилният избор на ИТН.

Когато се давиш,ти трябват шнорхели.

Не, джипката е по-добър избор за България.

преди 1 час, mitosandov написа:

Някой може ли да обясни "ще сме опозиция до дупка" какво трябва да означава за разсъждаващ човек? Опозиция на какво точно? Те спечелиха изборите - на среща си само те могат да имат опозиция. Не виждам никакви шансове за  управляващо малцинство...
https://bg.wikipedia.org/wiki/Опозиция_(политика)

Тези, които няма да управляват. Освен БСП, ДПС и ГЕРБ, партиите, които уж бяха протести и за народа се оказа предатели и като 3те грации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, АСПЕКТ написа:

Даже и не знаете, какво значи думата, но като сол я ръсите, белким стане манджурията ви по-вкусна.

НЕ съм ти слафчо да не знам значението на думите 

слафчо си е  популист

канеше мангъров да му вдига процентите

но сега ако вземе властта и махне мерките и някой умре

веднага ще му  спретнат медийно тричане  защо свали мерките и гошо от село горно вуйчино умря от ковит 

тъй че мерките за ковит няма да се махнат докато  света не каже !

ТОВА ГО ЗАПОМНЕТЕ

защото никой няма да поеме отговорността на своя глава 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, mitosandov написа:

Някой може ли да обясни "ще сме опозиция до дупка" какво трябва да означава за разсъждаващ човек?

ще плюем срещу всичко и всеки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Banesc написа:

НЕ съм ти слафчо да не знам значението на думите 

слафчо си е  популист

канеше мангъров да му вдига процентите

но сега ако вземе властта и махне мерките и някой умре

веднага ще му  спретнат медийно тричане  защо свали мерките и гошо от село горно вуйчино умря от ковит 

тъй че мерките за ковит няма да се махнат докато  света не каже !

ТОВА ГО ЗАПОМНЕТЕ

защото никой няма да поеме отговорността на своя глава 

Канеше Мангъров, защото ефира беше затрупан от сутрин до вечер с Мутафчийски и неговият щаб. После дойде ботокса Ангелов в ефир. 
Дали е канил Мангъров, за да си вдигне процентите това само можем да гадаем, защото и това не събуди българите да гласуват … примерно за ИТН. Заради това, примерно.

Явно и това не е причината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

Канеше Мангъров, защото ефира беше затрупан от сутрин до вечер с Мутафчийски и неговият щаб. После дойде ботокса Ангелов в ефир.

Депутат от ИТН е проф. Чорбанов, също виден опозиционер на ковидната шашмалогия. Този, който води разработката на ваксина в България, имунолог и вирусолог от БАН.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, АСПЕКТ написа:

Дали е канил Мангъров, за да си вдигне процентите това само можем да гадаем, защото и това не събуди българите да гласуват … примерно за ИТН. Заради това, примерно.

Явно и това не е причината.

да ама нищо не правят

преди 35 минути, Аралампи написа:

Депутат от ИТН е проф. Чорбанов, също виден опозиционер на ковидната шашмалогия. Този, който води разработката на ваксина в България, имунолог и вирусолог от БАН.

да ама нищо не правят

нямат топки едно гласуване за ковит тема да пуснат

а имат да си гласуват заплатите

и фъфлещата мадама упорито си защитава заплатката

били им вързани заплатите с  по нишите  служители и щели да взимат  малко

много са се загрижили

да ги развържат заплатите и да си намалят своите

ама не

трябва нови токчета гримьорка лакове нокти коса прическа панталон сако

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Banesc написа:

да ама нищо не правят

да ама нищо не правят

нямат топки едно гласуване за ковит тема да пуснат

Струва ми се, че на евентуален референдум за мерките и задължителната ваксинация за ковид, 40% ще са За, 40% без мнение и останалите 20% ще сме Против мерките и задължителната ваксинация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ncl написа:

Провеждан ли е подобен референдум в някоя страна от ЕС?!

То от такива подхвърляния се започва... алфа, бета, гама, делта,... референдум... и всичкото кеч под ножа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Аралампи написа:

Струва ми се, че на евентуален референдум за мерките и задължителната ваксинация за ковид, 40% ще са За, 40% без мнение и останалите 20% ще сме Против мерките и задължителната ваксинация.

има ли ваксини има

мерките трябва да отпаднат ВЕДНАГА!

да се  даде 2 седмици гратис на ковит страхливците или просто наплашените хора да си боднат иглата и  да отпаднат мерките 

преди 2 часа, ncl написа:

Провеждан ли е подобен референдум в някоя страна от ЕС?!

с тоя акъл сме на това дереже все трябва да чакаме някоя страна от европа

ако бях във властта я депутат  я нещо дурго веднага щях да предложа един референдум

преди 2 часа, Аралампи написа:

ако всички гласуват повечето ще са да отпаднат мерките  в  градския транспорт така или иначе от 20 човека 4-5 човека носят маски и то под носа

но ако гласуват лелките и бабките от герп мерките ще си останат и тия по префарцунените  еврогейци

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, M.Николов написа:

Поправи ме, ако греша, но един бивш премиер да се явявал в парламента, а и за последно в коя медия е давал интервю.

А, да стил Тошко Йорданов, но там нямаше плюене след като Дилов му взе интервю, защото е Борисов. Той може да се включва и от зайчарника, и от диванчето на Ердоган, и от някакви селца,,,..

И от ЖИПКАТА...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Поправи ме, ако греша, но един бивш премиер да се явявал в парламента, а и за последно в коя медия е давал интервю.

а Орешарски къде е давал интервю - нали и той бе премиер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Banesc написа:

ако бях във властта я депутат  я нещо дурго веднага щях да предложа един референдум

Ама по радиото ли щеше да го предложиш,  или по някоя телевизия? Щото сам депутат референдум не може да инициира,  поне 20% трябват.

Иначе ако желаеш и гражданин можеш, само трябва да събереш необходимите подписи.  

Дали ще го насрочат или не, е друг въпрос.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

А, да стил Тошко Йорданов, но там нямаше плюене след като Дилов му взе интервю, защото е Борисов. Той може да се включва и от зайчарника, и от диванчето на Ердоган, и от някакви селца,,,..

И от ЖИПКАТА...

Точно Николов, който цитираш не е плюл по Баце и зайчарника :yanim:

Иначе, замени "Борисов" с "комунистите" и коментарът го е писал Мирчо. Най-великият аргумент на фанатиците в защита на Вожда им. "АМА ДА НЕ СЪМ САМО АЗ, Я ВИЖТЕ, ЧЕ И ПРЕДИШНИТЕ БЯХА КАТО МЕН"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

И от ЖИПКАТА...

И защо трябва да бъде като ББ?

Нали точно срещу това се борехме, точно това не искахме(уж и те, ама като се видяха с власт и забравиха за какво отидоха там!)

И напротив имаше много плюване по Бойко, има три теми за ББ, ако си забравил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, M.Николов написа:

Само първото изречение прочиташ и затваряш.  

Не съм фен на Слави,  нито пък съм гласувал за него,  но как успяха да предотвратят управлението на партии с общо около 40% на изборите? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, N1K17Y написа:

Точно Николов, който цитираш не е плюл по Баце и зайчарника :yanim:

Даже и аз се зачудих в един форум ли пишем или в различни.

преди 5 минути, Michigan111 написа:

Не съм фен на Слави,  нито пък съм гласувал за него,  но как успяха да предотвратят управлението на партии с общо около 40% на изборите? 

Не ти разбрах въпроса, би ли го формулирал по-ясно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване