Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 10 минути, absurt написа:

които са завършили Харвард и знаят езици.

Другичко си е да управлява пожарникар от Симеоново...И като го питат на английски "Искате ли кафе",той отговаря " Не,благодаря,имам си торта "Сахер"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 3 минути, Лудият Учен написа:

Другичко си е да управлява пожарникар от Симеоново...И като го питат на английски "Искате ли кафе",той отговаря " Не,благодаря,имам си торта "Сахер"...

Аха, забравил си как ни управляваха и "оправиха" царят, дето знае 5 езика и юпитата, завършили "повънка", също с добър английски, та и още с по няколко езика. Тая къса памет ни върти в кръг вече 30 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Е, вие като я строите 7 години тая партия, защо още не сте в Парламента?

Явно, не времето е фактора, който е от значение.

Същият въпрос и за Кирчо, досега що не влезе в политиката? Чакаше някой да го побутне, за да тръгне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Същият въпрос и за Кирчо, досега що не влезе в политиката? Чакаше някой да го побутне, за да тръгне.

Кирчо, за разлика от Слави го има сниман на протестите.Слави какво чакаше според теб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, АСПЕКТ написа:

Слави 20 години щo не влезе в политиката ? Новите му образовани в чужбина министри, що не са били в политиката, ами баш сега се сетиха. Толкова си зле, че не осъзнаваш, как спориш със себе си. Абе... Миро-2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Може да бъде изображение с 8 души, изправени хора и на закрито

https://www.facebook.com/vdimchev/posts/10226887201747982

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Лудият Учен написа:

е ако кажеш и къде е нарушението на закона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

Кирчо, за разлика от Слави го има сниман на протестите.Слави какво чакаше според теб?

Има такъв народ също са били там, е и? 

преди 3 минути, miro20 написа:

Знам го. 10 години БТВ го обслужваше, създаваше му образ. На предприемач, мислител, …

Медиен образ му изградиха.  Даже и жена му взеха в Мастършеф.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Знам го. 10 години БТВ го обслужваше, създаваше му образ. 

като на ,,,,,, какъв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Слави 20 години щo не влезе в политиката ? Новите му образовани в чужбина министри, що не са били в политиката, ами баш сега се сетиха. Толкова си зле, че не осъзнаваш, как спориш със себе си. Абе... Миро-2.

Ако повториш още веднъж своята налудничева теза, може и да стане истина. 
На всяка втора дума Миро 2.

Ти си Миро 3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Ако повториш още веднъж своята налудничева теза, може и да стане истина. 
На всяка втора дума Миро 2.

Ти си Миро 3.

Само за това се хвана. Айде отговри, защо министрите на Слави не са влезли в политика досега, щом това ти е критиката срещу Петков. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

като на ,,,,,, какъв

Гледай БТВ и ще разбереш. Аз такива образи, които медиите ги обслужват и ваят прекрасни лица въобще не ги обичам.

Както казва Аристотел

<<^^Който е приятел на всички, не е приятел на никого^^>>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Само за това се хвана. Айде отговри, защо министрите на Слави не са влезли в политика досега, щом това ти е критиката срещу Петков. 

Защото не е било нужно. Слави никога не е искал да се занимава с политика. 
И сега не иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Знам го. 10 години БТВ го обслужваше, създаваше му образ. Медиен образ. Даже и жена му взеха в Мастършеф.

Човек, не се излагай!

Толкова ли не можеш да разбереш, че К.Петков и А.Василев не са ви врагове, Герб са врагът.

Или вие вече ще играете с тях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

Човек, не се излагай!

Толкова ли не можеш да разбереш, че К.Петков и А.Василев не са ви врагове, Герб са врагът.

Петков е аватар на Прокопиев. По действията му съдя, че САЩ( Херо Мустафа) стои зад него. Все едно слушам Херо Мустафа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Защото не е било нужно. Слави никога не е искал да се занимава с политика. 
И сега не иска.

Аха, не иска да се занимава с политика, само иска да има 100% от властта, че да могат да си поемат отговорността :lol6: Ти чуваш ли се ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Слави никога не е искал да се занимава с политика. 

Разбира се, че е искал. Защо иначе е направил този проект? Или е само подставено лице?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Гледай БТВ и ще разбереш. Аз такива образи, които медиите ги обслужват и ваят прекрасни лица въобще не ги обичам.

Както казва Аристотел

<<^^Който е приятел на всички, не е приятел на никого^^>>

Хубаво, хайде сега да си потвърдиш думите и с доказателства!

Покажи ни репортажи от БТВ в които обслужват и ваят образ на К.Петков преди 2020г.!

Чакам, нали му ваели образ от десет години, според теб!

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Петков е аватар на Прокопиев. По действията му съдя, че САЩ( Херо Мустафа) стои зад него. Все едно слушам Херо Мустафа.

А Тошко на кой е аватар?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Човек, не се излагай!

За толкова години не разбрахте ли че червеното мутрозадкулисие и олигархията която се създаде с любезното им съдействие, е основния враг ?

Тези които направиха сега пРезилдентския преврат, които са му в стратегическия съвет, които рушат и държава и институции и съдебна власт.

Тези фейкометни бабикянски проекти на мутрите  Маями галевици, Дончеви 500к и т.н. са врага.

Това ти е врага , николофффф...  Да перефразирам казаното към мен - толкова ли си "умен" че за толкова години не осъзнаваш  това ?

Пък после пак ела ми разправяй че не си комуне :) 

За сегашните юпита не знам защо си затваряш очите за хилядите нередности и далавери около тях.

Изброени са доста и в тази тема, но грам не реагираш . За подобни назначения, далавери и т.н. ако бяха от ГЕРБ щяхте да оревете света.

Сега обаче си странно глух и сляп.

Даже са ти твоя "нов избор" ... пфффф  гнус... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ncl написа:

Разбира се, че е искал. Защо иначе е направил този проект? Или е само подставено лице?!

Продължение на отвхърления от богоизбраните в парламента и от великия БОГ плевню - референдум.

Заради това.

преди 8 минути, M.Николов написа:

Хубаво, хайде сега да си потвърдиш думите и с доказателства!

Покажи ни репортажи от БТВ в които обслужват и ваят образ на К.Петков преди 2020г.!

Чакам, нали му ваели образ от десет години, според теб!

А Тошко на кой е аватар?

На Слави, сигурно. Откъде да знам. След като не е управлявал? Или да е извършил нещо? 
Аз по снимка не мога да съдя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, M.Николов написа:

Човек, не се излагай!

това се опитах да го кажа и аз на симпатизантите на ДБ и ИТН но те решиха да продължат да се нападат един друг дано теб те чуят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

Тези които направиха сега пРезилдентския преврат

Какъв преврат,бе хахо ??? Ти знаеш ли,че изборите са най-висшата форма на демокрация...И сега ще проплачеш,че служебното правителство провеждало изборите...Да,ама 2/3 от българите са на мнение,че последните избори са били най-честни от много години насам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване