Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 4 минути, M.Николов написа:

Герб са партия-държава бре, същите като БКП!

За това и хората не ги искат.

А Слави например, какво искаше ? Абсолютна ънлимитет пауър...  С какво се различава от "статуквото " ?? Този авторитаризъм и едноипартийно управление ли му е разбирането за "демокрация" ??

Че то е тотално противоположно.

Иска да управлява, ама не като премиер, а от "диванчето" . С какво е по различен от "модела сарай-Доган" ??

А ти беше любимец , нали ?

напомпал си се като всяко комуне с лъжи и пропаганда, и си вЕрваш ... :getout:

Ама ти разбира се, нямаш нищо общо с БСП/БКП ... то е очевидно ... :) :)   :giggle1:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудият Учен написа:

Какъв преврат,бе хахо ??? Ти знаеш ли,че изборите са най-висшата форма на демокрация...И сега ще проплачеш,че служебното правителство провеждало изборите...Да,ама 2/3 от българите са на мнение,че последните избори са били най-честни от много години насам...

Не му ли научи вече репертоара?

Той едни и същи глупости си ги повтаря постоянно във всяка една тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ninov написа:

това се опитах да го кажа и аз на симпатизантите на ДБ и ИТН но те решиха да продължат да се нападат един друг дано теб те чуят

Дай България не знам, какъв човек ще си, за да гласуваш за тях. Просто отвратителна и токсична партия. По-зле и от ГЕРБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, M.Николов написа:

Чакам репортажите!

Кой го пробута на Радев в нарушение на конституцията ?

Нямаше кой друг да турят ли ?

Каква е разликата тогава с Петър Илиев ?

И той беше незаменим до дупка, а и плагиатството, след като са изтекли 5 години, не е престъпление вече, щото е минала давност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Дай България не знам, какъв човек ще си, за да гласуваш за тях. Просто отвратителна и токсична партия. По-зле и от ГЕРБ.

Ясна е работа.Плюеш по всичко което шава.

Ами след два месеца като ИТН тръгнат да правят правителство с ДБ и партията на К.Петков тогава какво ще обясняваш?

Пак ти казвам спри, огледай се малко, помисли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Лудият Учен написа:

Какъв преврат,бе хахо ??? Ти знаеш ли,че изборите са най-висшата форма на демокрация...И сега ще проплачеш,че служебното правителство провеждало изборите...Да,ама 2/3 от българите са на мнение,че последните избори са били най-честни от много години насам...

Затова ли забраниха друг вид гласуване, а само машинно ? 

Заова ли забраниха единствения начин за контрол на честността на изборите чрез броенето  на разписките ?

На ниво сме  Венецуела  , Бутан и какви още бяха онези страни където са такива правилата... 

Ама щом 2/3 от "суверена" е доволен.... :)  радвайте се...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

напомпал си се като всяко комуне с лъжи и пропаганда, и си вЕрваш ... :getout:

Ама ти разбира се, нямаш нищо общо с БСП/БКП ... то е очевидно ... :) :)   :giggle1:

Кое е лъжа и пропаганда бе, смехурко?

Като това не го казвам само аз, казаха го и в европейски медии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

Дето има една фраза от песента на "U2 "-"One"... "We are not the same"...Та така и ние-не сме едни и същи...А именно-различни сме и не мислим по един и същи начин...Или казано иначе-трябва да правим компромиси,няма как...

П.П. С ГЕРБ не можем да правим компромиси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, M.Николов написа:

Ясна е работа.Плюеш по всичко което шава.

Ами след два месеца като ИТН тръгнат да правят правителство с ДБ и партията на К.Петков тогава какво ще обясняваш?

Нито ще се чуе думата на Петков, нито на Слави. Тъй че и двамата са губещи. Ти виж Петков да не се обедини с ГЕРБ. Защото като гледам, как му шават очичките. Готов е на всичко, за да е на власт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, M.Николов написа:

това го кажи и на пчеличката че и двамата нямат спирачки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, miro20 написа:

Затова ли забраниха друг вид гласуване, а само машинно ? 

Заова ли забраниха единствения начин за контрол на честността на изборите чрез броенето  на разписките ?

На ниво сме  Венецуела  , Бутан и какви още бяха онези страни където са такива правилата... 

Ама щом 2/3 от "суверена" е доволен.... :)  радвайте се...

Вие вък вместо да наведете глави, стърчите повече и от незабит пирон в стената.

Толкова се о…срахте. Толкова сте в л…айната, че няма накъде. Само феодалния строй ви спасява още.

Хората ги е страх да не останат без работа. Защото идват и чукат на вратите да искат обеснение, защо не са гласували за Борисов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

Отново лъжеш!

Ето го доказателството!

https://www.monitor.bg/bg/a/view/cik-shte-broi-kontrolno-razpiskite-v-1-382-sekcii-273238

:hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Вие вък вместо да наведете глави, стърчите повече и от незабит пирон в стената.

Толкова се о…срахте. Толкова сте в л…айната, че няма накъде. Само феодалния строй ви спасява още.

Хората ги е страх да не останат без работа.

То се вижда кой е в л'йната.  И това не е ГЕРБ :)

преди 4 минути, M.Николов написа:

Отново лъжеш!

Ето го доказателството!

https://www.monitor.bg/bg/a/view/cik-shte-broi-kontrolno-razpiskite-v-1-382-sekcii-273238

:hit:

секциите са над 9400. Те броели само в около 1343.

:hush:

При желание и след като ЦИК е а пРезилдента, спокойно може да се "уточни" на случаен принцип кои секции да са "изрядни" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На ясно ли си какво означава думата "контролно"?

ЦИК не е на президента, ако не се лъжа Герб имат 4-ма членове в ЦИК, така че няма как да мине нещо, което не е по-правилата.:hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Хората ги е страх да не останат без работа. Защото идват и чукат на вратите да искат обеснение, защо не са гласували за Борисов.

Чука ти нещо в главата, та редиш глупост след глупост. Рашков почти въведе военно положение, та куп народ се отказа да ходи до урните, ама ти си знаеш една песен и все нея извиваш. Всеки човек, с грам здрав разум, е наясно, че щом му отнемат право, което е било неотменно до този момент, има нещо гнило.  А, в нашата мила Родина отнеха наведнъж 2 права- да се гласува с бюлетина и да се преброят отрязъците. Е, при това положение, що не обясниш как герберите разбират, че някой не е гласувал за тях и хукват да му тропат на вратата? 665759664_download(3).gif.35f6fa1ebfceeff39f2c9548d30a09e2.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един лъжец!

преди 1 минута, absurt написа:

А, в нашата мила Родина отнеха наведнъж 2 права- да се гласува с бюлетина и да се преброят отрязъците.

Севде, да беше следила поне дискусията до сега!

преди 2 минути, absurt написа:

Е, при това положение, що не обясниш как герберите разбират, че някой не е гласувал за тях и хукват да му тропат на вратата? 

Много просто- като не им излязат гласовете, които е трябвало да получат, а не са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

А, в нашата мила Родина отнеха наведнъж 2 права

ДА само че никога не са се броили разписките. А за бюлетините от ГЕРБ ви боли че няма селфита с бюлетините и писане с симпатично мастило

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ninov написа:

това го кажи и на пчеличката че и двамата нямат спирачки

А коя е тази пчеличка, че не съм в час?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

А, защо си мислиш, че да пишеш "к", вместо "х" е проява на висока обща култура? За много хора, това е просто пореден напън на хора без самочувствие, искащи да демонстрират как владеят английски. Нещо като на Славчо изхвърляниците- стойностни били само тези, които са завършили Харвард и знаят езици.

донякъде си прав

а тези с харварда  ги хващам в тъпизми

и са далеч от бита на обикновения човек

някак като гледани в саксия 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ninov написа:

@N1K17Y аватара му е пчела

А-ха, добре.

Но той по мои виждания се сдържа.

Не съм го видял да обижда, спори с Аспекта, но с аргументи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, jhoro написа:

Това ... как ще бъде? Пак ли „дистанционно“?
Щото самите поделения - вече ги няма!

Иначе - младите и сега играят CS:GO

CS:GO: Most Competitive game in the World - Gameophobic

Пп. Аз съм съгласен! Сега да кажат - утре съм в „Поделение *****“

Само да се врекат, да ми върнат Калашника - за БМП-то няма да питам.

и аз играя цс но е така да видя  дали ще ме изненат с някакъв акъл и евентуално за печалба на пари 

в реална ситуция ако ни нападне друга държава ще дезертирам защото няма какво да зищитавам

само пенсиии пенсии  все едно млади хора няма 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ninov написа:

@N1K17Y аватара му е пчела

Аз па мислих, че говориш за Мая :lol6:

Ще трябва да ми дефинираш какво значи пчеличка тогава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, M.Николов написа:

ЦИК не е на президента, ако не се лъжа Герб имат 4-ма членове в ЦИК, така че няма как да мине нещо, което не е по-правилата.:hit:

тези 4 - 100% ли са

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване