Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 1 час, Joss Bomon написа:

Тоест, това което и повечето хора приказвахме, включително тия които подкрепяха ИТН, докато не представиха втория кабинет. Ама тогава бяхме предатели и платени медии, сега като идва от Филип Дънките, вече приемаме същите думи за истина. Ей това е да си принципен ;)

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

С кои тях? Партиите на протеста ли? 
С ГЕРБ, с ДПС няма да се коалират. С БСП, ако искат и виждат, че има някакви прилики. Да дойдат и те. 
Но се разчита гласовете на така наречените протестни партии. Въпреки предателството.

Нали с никой нямаше да се коалират. Сами ще си носят отговорността, ала-бала. Сега ще имат по-нисък резултат след 6 месеца циркове и изведнъж са готови на коалиция. С "предателите" Що тъй ? Защо не направиха правителство юли месец ?Какво постигнаха с още едни избори ? Освен да покажат, че "абе при Бойко не беше толкова зле" Ама те знам, че не ти харесва да си задаваш въпроси. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

просто ИТН неиска да са мнозинство, защото народа ще търси от тях сметка - кой ще носи отговорност е въпроса

дотук видяхме че ИТН неиска да е 1-ва или втора - сега според проучванията е 4-та и тя вече е съгласна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тоз що не вземе да си признае - а продължава само да се гъчи

Кирил Петков иска и международни експерти по делото за ...

Вижте списъка на водачите на листи:
1.Благоевград - Виктория Василева
2.Бургас - Ивайло Вълчев
3.Варна - Филип Станев
4.Велико Търново - Андрей Чорбанов
5.Видин - Иво Атанасов
6.Враца - Георги Георгиев
7.Габрово - Деляна Пешева
8.Добрич - Филип Станев
9.Кърджали - Александър Вълчев
10.Кюстендил - Виктрия Василева
11.Ловеч - Любомир Каримански
12.Монтана - Пламен Абровски
13.Пазарджик - Станислав Балабанов
14.Перник - Станислав Балабанов
15.Плевен - Радостин Василев
16.Пловдив град - Тошко Йорданов
17.Пловдив област - Тошко Йорданов
18.Разград - Ива Митева
19.Русе- Светлин Митев
20.Силистра - Петър Димитров
21.Сливен - Ивайло Вълчев
22.Смолян - Мика Зайкова
23.София 23 МИР- Николай Радулов
24.София 24 МИР - Ива Митева
25.София 25 МИР - Андрей Михайлов
26.София област - Андрей Чорбанов
27.Стара Загора- Тихомир Тенев
28.Търговище- Радослав Бойчев
29.Хасково- Силви Кирилов
30.Шумен - Пламен Николов
31.Ямбол - Златомира Мострова

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, N1K17Y написа:

Тоест, това което и повечето хора приказвахме, включително тия които подкрепяха ИТН, докато не представиха втория кабинет. Ама тогава бяхме предатели и платени медии, сега като идва от Филип Дънките, вече приемаме същите думи за истина. Ей това е да си принципен ;)

Нали с никой нямаше да се коалират. Сами ще си носят отговорността, ала-бала. Сега ще имат по-нисък резултат след 6 месеца циркове и изведнъж са готови на коалиция. С "предателите" Що тъй ? Защо не направиха правителство юли месец ?Какво постигнаха с още едни избори ? Освен да покажат, че "абе при Бойко не беше толкова зле" Ама те знам, че не ти харесва да си задаваш въпроси. 

Аз виждам, че ИТН са се регистрирали отново сами за изборите. Каква коалиция виждаш, не знам.

Сигурно, пак бъркаш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Аз виждам, че ИТН са се регистрирали отново сами за изборите. Каква коалиция виждаш, не знам.

Сигурно пак бъркаш. 

то всички се регистрират сами - просто ни подготвят с кой ще се коалират вътре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

то всички се регистрират сами - просто ни подготвят с кой ще се коалират вътре

ГЕРБ не се регистрира на изборите със СДС?

https://bntnews.bg/news/gerb-sds-se-registrira-v-cik-za-izborite-na-14-noemvri-1169933news.html

Коалицията ГЕРБ-СДС се регистрира в Централната избирателна комисия за изборите на 14 ноември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Сигурно, пак бъркаш. 

Нали от ИТН за трети път сигурно повтарят, че "на всяка цена ще има правителство" Явно не си загрял, какъв е единствения начин да са убедени, че ще се състави правителство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Нали от ИТН за трети път сигурно повтарят, че "на всяка цена ще има правителство" Явно не си загрял, какъв е единствения начин да са убедени, че ще се състави правителство. 

И това се нарича коалиция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

ГЕРБ не се регистрира на изборите със СДС?

https://bntnews.bg/news/gerb-sds-se-registrira-v-cik-za-izborite-na-14-noemvri-1169933news.html

Коалицията ГЕРБ-СДС се регистрира в Централната избирателна комисия за изборите на 14 ноември.

навремето БСП като се коалира с ДПС и станишката се целува на бузлоджа - да не би да са се явили на изборите заедно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

навремето БСП като се коалира с ДПС и станишката се целува на бузлоджа - да не би да са се явили на изборите заедно

ГЕРБ и Атака също бяха в тази коалиция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

ГЕРБ и Атака също бяха в тази коалиция.

но и те се явиха самостоятелно - виждаш ли колко мн примери в миналото ни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

но и те се явиха самостоятелно - виждаш ли колко мн примери в миналото ни

Не знам, колко са примерите, но няма друга нова партия след НДСВ, които да внесат нови лица в политиката, освен ИТН.

Това е положението. Всички други са били в играта.

Мая, Христо, Татяна, Кирчо, Кокорчо, Корнелия всичките са едно и също нещо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, АСПЕКТ написа:

И това се нарича коалиция?

А какво си мислиш, че ще е :) 

Стана ясно, че ИТН няма как да управляват еднолично. Като почнат да ти говорят за компромиси и, че на всяка цена ще има правителство, ти какво разбираш ? Без подкрепата на ИТН, няма как да има правителство. Сега директно те ти заявяват, че такова ще има. Верно бавно загряваш... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

22 партии и 7 коалиции ще са участващи във вота на 14ти ноември. Ако се загледа човек не всички лица в партиите и коалициите са били участници до сега "в играта" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, mitosandov написа:

22 партии и 7 коалиции ще са участващи във вота на 14ти ноември. Ако се загледа човек не всички лица в партиите и коалициите са били участници до сега "в играта" ;)

Нищо ново под слънцето . Какво точно те изненада ? Хората са алчни . Алчни за власт , алчни за имоти , алчни за финикийски знаци , алчни за популярност , обществено внимание , материални придобивки . Един мечтае за нова яхта , друг за нов мезонет в центъра но Софето ,трети за луксозна къща на френската Ривиера или Дубай .   :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.10.2021 г. в 21:18, N1K17Y написа:

И аз съм убеден, че на всяка цена ще се състави правителство - ако не редовно, то служебно 🙄

на 10.10.2021 г. в 21:55, mitosandov написа:

И сред толкова хора има и стойностни такива.  Но медиите с толкова пропаганда и дезинформациа заливат народа,  че читавите,  повечето от тях, ще останат в трета глуха. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Michigan111 написа:

И аз съм убеден, че на всяка цена ще се състави правителство - ако не редовно, то служебно 🙄

И сред толкова хора има и стойностни такива.  Но медиите с толкова пропаганда и дезинформациа заливат народа,  че читавите,  повечето от тях, ще останат в трета глуха. 

Айде сега, не си разбрал че се говори за редовно правителство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, N1K17Y написа:

Айде сега, не си разбрал че се говори за редовно правителство. 

Айде сега аз не съм разбрал 😁 За какво е логично да се говори и за какво всъщност се говори са две съвсем различни неща.  В поста, който цитирах се говореше само за правителство,  без уточнение дали редовно или служебно,  за това го и казах,  защото понякога едно изказване не е задължително да се тълкува по най логичния начин, а е редно да се разгледат и алтелнативите.  Това, между другото, е класическа черта на българина,  тълкува думи както му е угодно, и после се чувства излъган.  

А иначе какво точно са казали от ИТН- нямам никаква идея 🙄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди малко митева каза по нова тв че е най- добре да се седи в периферията

дамек да  не управляват  и да се снишат и да не се набиват на очи и да си взимат депутатските заплатки 

тъй го  дешифрирам аз 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Banesc написа:

дамек да  не управляват  и да се снишат и да не се набиват на очи и да си взимат депутатските заплатки 

тъй го  дешифрирам аз 

За Ива Митева шансът за съставяне на четворна коалиция е 80-90%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защо 80-90

а не 71.54

от къде ги вади тия проценти 

на какво основание

още няма резултати от изборите

може въобще да не влязат някои партии и да влязат други 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Banesc написа:

тъй го  дешифрирам аз 

преди и аз казах нещо подобно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване