Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 7 минути, ninov написа:

Чеверме ти да не си станал трол на ИТН  че смени палачинката

Когато една врата се заваря, друга се отваря 😄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 10 часа, miro20 написа:

Добре че Илиев "проговори" да му чуем гласчето.

Арогантен креслив самохвален мухльо. Тоя сам се зарови .

Видеото :

https://nova.bg/news/view/2021/08/09/336140/петър-илиев-знам-пътя-си-и-продължавам-напред/?fbclid=IwAR249MexRCFIZadVpw8elCFI4nic917PcnSayDsxwlXyHUcXzRAkPAJrG2I

Прекрасен линк си дал.Евала.Някой се страхува от това назначение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, появиха се няколко човека /включително оплювания Илиев/, които не мънкат на наглите журналисти и не дават да ги водят за носа с тъпи и преднамерени въпроси и голям рев се надигна. На всички, дори на незавършилите висше образование е ясно как се пишат/преписват дипломни работи и докторантури... нищо ново под слънцето, а точно в този случай се оказа голям проблем, защо ли ? Ами защото голям страх ги тресе някои, точно Илиев да не се заеме с тази длъжност, затова. Други пък, които хал хабер си нямат що за човек е и на какво е способен, набързо поеха и подкараха мантрата, че не ставал... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Това не го разбирам- да си готов на черното да кажеш бяло и да платиш всяка цена, само да махнеш някого, когото не понасяш. Без да те интересува, че пак същата система ще защитиш. С други, още по- големи боклуци. Колко живота имаш, та си готов да живееш все в една и съща кочина?

Кой премиер е нямал никаква диплома и кой му я е напечатал? И ти като Тошко и Петърчо- хулиш, ама без имена, щото хората се били сещали. Що ли така? 

Живков е нямал диплома.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Joss Bomon написа:

Ей, появиха се няколко човека /включително оплювания Илиев/, които не мънкат на наглите журналисти и не дават да ги водят за носа с тъпи и преднамерени въпроси и голям рев се надигна. На всички, дори на незавършилите висше образование е ясно как се пишат/преписват дипломни работи и докторантури... нищо ново под слънцето, а точно в този случай се оказа голям проблем, защо ли ? Ами защото голям страх ги тресе някои, точно Илиев да не се заеме с тази длъжност, затова. Други пък, които хал хабер си нямат що за човек е и на какво е способен, набързо поеха и подкараха мантрата, че не ставал... 

Само Барбадос го признават, а Велика България -не.

Що така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ninov написа:

и между кои ще бъде единствено БСП„ГЕРБ и ДПС могат да се коалират

Президентът преценява на кои да даде третия мандат и вместо на БСП може да го връчи на ДБ.  Така ще възникнат още варианти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Живков е нямал диплома.

И дори да е било така? Що за изсмукани от пръстите доводи? И какво общо имат двата строя и начина на избор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Изведнъж всички станахте много културни, образовани и бързате всякак като разсейка, тумор от тялото да изхвърляте всяка една простотия в България. Това е похвално. Няма лошо. Нека да е така.

Дано. Само така.

Но през годините, даже през вековете наблюдаваме обратното.

Нима учениците не играят кючеци по време на час, не бият учителите? Или как повечето младежи или българи прекарват свободното си време? В чалготеките.

Какво гледаме от телевизионния екран. БигБрадър, Ергенът, и подобни интелектуални предавания. Впрочем колко са подобни предавания и колко е гледаемостта?

Еми сори, че някои искаме управляващите държавата да са над нивото на "Кючеци и Биг Брадър"

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Мултигруп, адвокатката им Дончева и  защитничката на Ванко 1, Станишев и най-вече Орешарски са единни със соросоидната мрежа, въобще не ме учудва. Ясни бяха още, когато скачаха по площадите, уж подкрепа за народа.

1622472678-01_Maya-Manolova_202865727260

Когато адвокатката на Мултигруп, звучи по-смислено от теб, значи някъде сериозно си сбъркал и е време да си прегледаш кочината.

преди 49 минути, АСПЕКТ написа:

Почнахме на Антон Тодоров сайтовете да цитираме :lol6: Кога да чакаме да пуснеш линк към ПИК ? 

Готов си да наследиш Миро.

преди 3 минути, Joss Bomon написа:

Защото на хората им писна да ги управляват лъжци, преписвачи на дипломни работи и крадци :clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

По- скоро, някой много натиска Славчо този комплексиран пуяк да бъде назначен. Въпросът е, КОЙ?

Москов от КОД.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Радул написа:

Ти си бил голяма врачка. Борисов 13 години го гледаме и още не сме разбрали, че на каквато и цена да се разкара все сме на кяр. Та към новите извадихме чак претенции за плагиатство. При все че сме наясно, какви министри имаше ГЕРБ. Премиера нямаше никаква диплома, преди да му напечатат. Министъра на финансите- студент по икономика. И той без диплома. Министърката на туризма със сертификат от интернет.

Аз не съм виновен какво не си разбрал и колко бавно мислиш....Или по-скоро се чудя, дали не е имало причини в миналото да си бил на друго мнение. Пък това за "на каквато и да е цена"... Изглежда все едно цената няма значение, защото ти лично няма да я плащаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

По- скоро, някой много натиска Славчо този комплексиран пуяк да бъде назначен. Въпросът е, КОЙ?

Не е по- скоро. Ако някой не се страхуваше, нямаше да има такъв вой и името на "комплексирания пуяк", щеше да го научиш чак когато (ако) кабинета мине.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

И дори да е било така? Що за изсмукани от пръстите доводи? И какво общо имат двата строя и начина на избор?

За хора, които не им пука кой ги управлява, с какво образование, как изведнъж това желание за търсене на дипломи?

Злоба?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sliderum2 написа:

Аз не съм виновен какво не сте разбрали. Пък това за "на каквато и да е цена"... Изглежда все едно цената няма значение, защото ти лично няма да я плащаш?

И защо така ти "изглежда"? Хайде напъни се поне веднъж да отговориш нещо конкретно, а не с алабализми- изглежда, вероятно, сигурно, може би... Давай да видим. Защо ти изглежда, че лично аз няма да я плащам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

По-скоро е това което съм казал - голям страх имат мнозина, а не един, за да скочат в един глас. 

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Защото на хората им писна да ги управляват лъжци, преписвачи на дипломни работи и крадци 

Това за дипломните работи е нова мантра, която до сега не беше определяща...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Banesc написа:

мисля да гласувам на следващите избори за  ИТН, ако  не гласуват кабинет заради Илиев единствения нормално говорещ , а ако от партията  го махнат за да мине кабинета значи съм бил прав и слафчо кляка

Хайде да се направя и аз на врачка. Илиев ще го махнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Радул написа:

И защо така ти "изглежда"? Хайде напъни се поне веднъж да отговориш нещо конкретно, а не с алабализми- изглежда, вероятно, сигурно, може би... Давай да видим. Защо ти изглежда, че лично аз няма да я плащам?

Врачката свърши боба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, absurt написа:

Това не го разбирам- да си готов на черното да кажеш бяло и да платиш всяка цена, само да махнеш някого, когото не понасяш. Без да те интересува, че пак същата система ще защитиш. С други, още по- големи боклуци. Колко живота имаш, та си готов да живееш все в една и съща кочина?

Кой премиер е нямал никаква диплома и кой му я е напечатал? И ти като Тошко и Петърчо- хулиш, ама без имена, щото хората се били сещали. Що ли така? 

На кое черно съм казал бяло? Каква диплома има Борисов? Горанов по какво е студент?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, ninov написа:

Чеверме ти да не си станал трол на ИТН  че смени палачинката

казвам че още нищо не сме видели, че да ги съдим - а и министри се сменят, боко как ги сменяше, всяка седмица

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Sliderum2 написа:

Врачката свърши боба.

Нищо. Ще ти отправя въпроса пак, веднага щом видя че е дошла новата партида. А имам едно такова необяснимо усещане, че нова партида ще има до половин час някъде.  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, absurt написа:

Това не го разбирам- да си готов на черното да кажеш бяло и да платиш всяка цена, само да махнеш някого, когото не понасяш. Без да те интересува, че пак същата система ще защитиш. С други, още по- големи боклуци. 

ИТН нямат и секунда в управлението, ти как ги разбра, че са същите, след като никога не са били в политиката? Кой ти каза, че са "още по-големи боклуци"?  Шефът ти от тролската централа ли?

преди 14 минути, absurt написа:

Нали уж работеше само с доказателства? Тук имаш ли някакви, или просто си плещиш глупости, защото така ти изнася?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

България е в дъното пък не иска да рискува и да даде зелен път на едни нови лица, нов начин на политика, защото да не стане какво? От това по-зле, какво може да стане? Хора България е блато. Затънала до шия. От това по-зле какво? Даже сега отива още по-зле. Заради едни мутри, мислещи се за промяна. 3 избори. Защото искали свои хора.

Занимават се само дребни, жълто-кафяви неща. Кой с кого е бил, каква диплома е имал, къде бил ял и с кого.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

България е в дъното пък не иска да рискува и да даде зелен път на едни нови лица,защото да не стане какво? От това по-зле, какво може да стане?

Питай, питай и аз чакам някоя врачка с боб. От минал опит знам, че съм грешиш именно когато съм се доверявал, с оправданието че по-лошо не може. Огледай се наоколо, политиците и корпорациите целия свят са запалили да гори в стрес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Радул написа:

Ти си бил голяма врачка. Борисов 13 години го гледаме и още не сме разбрали, че на каквато и цена да се разкара все сме на кяр. Та към новите извадихме чак претенции за плагиатство. При все че сме наясно, какви министри имаше ГЕРБ. Премиера нямаше никаква диплома, преди да му напечатат. Министъра на финансите- студент по икономика. И той без диплома. Министърката на туризма със сертификат от интернет.

По малкото зло е най голямото зло

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

България е в дъното пък не иска да рискува, защото да не стане какво? От това по-зле, какво може да стане?

Няма как да е иначе, когато от 30 години насам, ние българите правим едно, единствено нещо- оцеляваме! И всеки се спасява поединично. Спасител, след спасителя и сега пак се спасяваме от поредния спасител. Никой на никого не вярва, защото знае, че и на самия него не може да се вярва. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване