Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Мойра написа:
преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Какъв трябва да е един политик? Дай пример?

Компетентен, добре възпитан, умеещ да води преговори, умеещ да отстъпва, когато това е в полза на държавата и народа.

Политика не се прави с ултиматуми и заплахи.

Ти си била фенка на Бойко Борисов ??? :giggle1:

преди 3 часа, lsmurf написа:

има голяма вероятност ГЕРБ да ги подкрепят защото са във война с Радев . По този начин ГЕРБ отново ще го играят спасители на нацията от едноличната диктатура която ни се готви.

хехе :)  А фона как се излагат чалгаджиите все повече и повече, има резон.

Това "избутване" ще е като изнасилен мандат.  :) :)

И да, Корнела е права дето спомена че "някой мълчи от известно време".  Май само тя се усеща че всичкия този цирк играе в полза на гЕРБ. 

В което няма нищо лошо . ГЕРБ ги усетиха много отдавна. затова ги оставиха /чалгарите/ да си разиграват коня.

А за останалите червени метастази ББ отдавна бе казал " аз на тия съм им сърбал попарата" , и сега също им гледа сеира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

По малкото зло е най голямото зло

Философски погледнато, да. Но в случая е много пресилено да кажем, че Славчо изобщо е зло. Щото злото преди да се случи, не знаеш дали е зло. Също и доброто- глобализма е една добра идея, но виждаш как се изроди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, absurt написа:

По- скоро, някой много натиска Славчо този комплексиран пуяк да бъде назначен. Въпросът е, КОЙ?

Същите които го натиснаха за Никито Василев. Задкулисието.

преди 40 минути, hristo58 написа:
преди 11 часа, miro20 написа:

Прекрасен линк си дал.Евала.Някой се страхува от това назначение.

Обмислям да си го сложа в подписа. Мога само да те съжалявам ако такива изперкали като Илиев  им симпатизираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

Същите които го натиснаха за Никито Василев. Задкулисието.

Маджо ли бе? Еййй усещах аз че така ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички политици, които плюят по Илиев имат много по-големи прегрешения от него, но искат част от баницата и за това са се впрегнали да му намират кусури. Мислите ли, че ако с някаква вълшебна гумичка изтрием ИТН от историята, на следващите кандидати за народни водачи, единственото им прегрешение (и то недоказано), ще се базира на думите на някаква женица, търсеща своите пет минутки слава, който си трае дълги години, но сега когато вижда възможност да стане известна, изведнъж се сетила, че има нейно изречение в дисертацията на Илиев. 

Самият факт, че гладните (както и другите преяли, но изплашени за кокала) хиени няма за какво друго да се хванат, за мен говори достатъчно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Радул написа:

но виждаш как се изроди.

славчо, се промени много, откакто спечели избори - и незнам добре или зле е това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, absurt написа:

По- скоро, някой много натиска Славчо този комплексиран пуяк да бъде назначен. Въпросът е, КОЙ?

Правдата го натиска,истината по- точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, hristo58 написа:

Правдата го натиска,истината по- точно.

ИТН са шоумени - те трябва да правят шум и го правят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето един неразумен политик ... = очакване много, а отговорност малко. = Модно било да си като Слави ... 

То бива "черепи", но под тях нищо ... :) 

Може спокойно да хулите Борисов, но поне е отговорен и защо все още не е подведен?! О, не могат да съзират прокуратурата ... :) 

И какво излиза ... следващия път какви да избира българския народ?! От пожарникар та на ликвидатор на българския народ, за сметка на някакъв народ който го нямало по първоначалния план и изведнъж ... ръцете горе и моя си, моя и ще те боли се "ражда" някакъв народ, който по-му харесва да си живее някъде си, а тук да сеееееееереееееееееее фвкалните си мисли ... и да се прави на нов "чичко тревичко". = Аман от казарменото клише: На мен коса ще ми поникне, но на българският народ не ще му дойде акъла. 

Това само показва, че не му пука за България!!! = А, иначи, си взима заплатата ... мда ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Без умствен капацитет написа:

казвам че още нищо не сме видели, че да ги съдим - а и министри се сменят, боко как ги сменяше, всяка седмица

Когато някой от министрите сгреши,или бъде уличен в некомпетентност,целият кабинет трябва да подаде оставка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, hristo58 написа:

Когато някой от министрите сгреши,или бъде уличен в некомпетентност,целият кабинет трябва да подаде оставка.

че хасан краде, пенчо ли е виновен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, hristo58 написа:

Не мисля така!!!

Нещо бъркаш индивидуалната отговорност с груповата, та ако министър-председателят сгреши, да, но няма незаменими хора. 

п.п. Не се справя, сваля се от министър-преседателят и се назначава нов. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Радул написа:

Но в случая е много пресилено да кажем, че Славчо изобщо е зло.

Тогава да го смени, като е обществено неприемлив. Аз гледах сутринта интервюто, изглежда луд. Една идея по образован Гешев. 

преди 13 минути, ivottoshev написа:

Всички политици, които плюят по Илиев

Ми те всички го плюят. И кандидат съюзниците го плюят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Тогава да го смени, като е обществено неприемлив. Аз гледах сутринта интервюто, изглежда луд. Една идея по образован Гешев. 

не е важно какво мисли обществото, това че баба пена казва нещо не е критерий - къде е сгафил в управлението на страната

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

къде е сгафил в управлението на страната

Както върви хавата, няма да му се удаде възможност да сгафи в управлението на страната

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

изглежда луд.

и това доказва ли нещо - това че ти мислиш така, за фактор ли се мислиш, на бас че е по образован и успял от теб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Както върви хавата

Както върви хавата, то явно "новите" политици са трети пол ... = ялово нещо ... та верно Слави ще се окаже прав в едно, че няма такъв народ. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

и това доказва ли нещо - това че ти мислиш така, за фактор ли се мислиш, на бас че е по образован и успял от теб

Ся на страната на Чалгаря ли те туриха ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това Слави трябва да разбере: ТНТ, т.е. такъв народ трябва. :) Този, който да се обедини за България, а не за някакъв народ извън пределите на територията ни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, hristo58 написа:

Да не би да се е обявил против истанбулската конвенция? Ако не ме лъже паметта, каза само че няма да му е приоритет в началото на управлението...Може и аз криво да помня? 

П.П правилният коментар за който ми е отговора не знам що цитатът излезе от друг коментар:

"славчо, се промени много, откакто спечели избори - и незнам добре или зле е това"

Редактирано от Sliderum2
Грешен цитат (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, dioib написа:

Ето един неразумен политик ... = очакване много, а отговорност малко. = Модно било да си като Слави ... 

То бива "черепи", но под тях нищо ... :) 

Може спокойно да хулите Борисов, но поне е отговорен и защо все още не е подведен?! О, не могат да съзират прокуратурата ... :) 

И какво излиза ... следващия път какви да избира българския народ?! От пожарникар та на ликвидатор на българския народ, за сметка на някакъв народ който го нямало по първоначалния план и изведнъж ... ръцете горе и моя си, моя и ще те боли се "ражда" някакъв народ, който по-му харесва да си живее някъде си, а тук да сеееееееереееееееееее фвкалните си мисли ... и да се прави на нов "чичко тревичко". = Аман от казарменото клише: На мен коса ще ми поникне, но на българският народ не ще му дойде акъла. 

Това само показва, че не му пука за България!!! = А, иначи, си взима заплатата ... мда ... 

Герберчетата ги помним как поемаха вината- с мезета. А Бойко най- малкото е отговорен за живота на онези хорица, дето се самозапалиха заради него. Още тогава трябваше да се скрие и никога повече да не се показва. Ако имаше поне грам нещо човешко в него. Виждате ли с какъв сатрап сравнявате Слави, който всъщност не ви е направил нищо. И не познавате никой, на когото да е направил нещо. Грях ви на душиците, късопаметни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Радул написа:

А Бойко най- малкото е отговорен за живота на онези хорица, дето се самозапалиха заради него.

едва ли е заради боко, вероятно е за друго, но медиите го преписват на който си искат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, ivottoshev написа:

Всички политици, които плюят по Илиев имат много по-големи прегрешения от него, но искат част от баницата и за това са се впрегнали да му намират кусури. Мислите ли, че ако с някаква вълшебна гумичка изтрием ИТН от историята, на следващите кандидати за народни водачи, единственото им прегрешение (и то недоказано), ще се базира на думите на някаква женица, търсеща своите пет минутки слава, който си трае дълги години, но сега когато вижда възможност да стане известна, изведнъж се сетила, че има нейно изречение в дисертацията на Илиев. 

Самият факт, че гладните (както и другите преяли, но изплашени за кокала) хиени няма за какво друго да се хванат, за мен говори достатъчно. 

Колко избори минаха, но такава простотия не съм виждал. То не бяха дипломи за средно, начално образовани, то не бе издирване на професия. Какви ли не простотии. 
Блиц и пик завладяха ефира.

Защо не питахте Борисов дали е промяната или подмяната след като е от НДСВ? Той не стига, че няма дипломи, не стига че е от предишното управление, но и много … про..ст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

едва ли е заради боко, вероятно е за друго, но медиите го преписват на който си искат

Те си го казаха. Не медиите... късопаметни.

преди 18 минути, Sliderum2 написа:

Да не би да се е обявил против истанбулската конвенция? Ако не ме лъже паметта, каза само че няма да му е приоритет в началото на управлението...Може и аз криво да помня? 

П.П правилният коментар за който ми е отговора не знам що цитатът излезе от друг коментар:

"славчо, се промени много, откакто спечели избори - и незнам добре или зле е това"

Много се забави тоя боб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

За хора, които не им пука кой ги управлява, с какво образование, как изведнъж това желание за търсене на дипломи?

Злоба?

О, свещена простота! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване