Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с китайска мултимедия

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с Андроид. Мултимедията (някаква китайска) в колата на жената се прецака. Напекло я е слънцето и сега звук има ,картина не. Свалил съм я преди два дена и седи в нас на хладно, но продължава да няма картина, само звук .

Някакви идеи и насоки ?

Някаква такава е 9243a4f99b1199ebc4c52f9d46703594.jpg

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хвърляй я в кофата и сложи нещо нормално, оригиналното радио или някакво sony, jvc, kenwood. 

Какво пък ви харесват тия китайски боклуци, та всеки втори си е е накичил такова на бракмата си? Хем са грозни, хем забиват, че и звук никакъв не вадят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DaGa написа:

Здравейте имам проблем с Андроид. Мултимедията (някаква китайска) в колата на жената се прецака. Напекло я е слънцето и сега звук има ,картина не. Свалил съм я преди два дена и седи в нас на хладно, но продължава да няма картина, само звук .

Някакви идеи и насоки ?

Някаква такава е 9243a4f99b1199ebc4c52f9d46703594.jpg

Здравей!

Някъде по "бракмата" трябва да има стикер с точното название на изделието. Погледни и ако има го напиши дословно, а аз ще ти потърся каквото има из интернет за него. Така, само от гледане нищо не може да ти се препоръча. Поздрави от мен и най вече за дъщеричката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, стикер няма, иначе аз щях сам да потърся. По снимка с google lens търсих и единствено излиза като модел 9210s,но има под различни марки. Аи нищо конкретно не излиза при търсене

Благодаря за помощта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DaGa написа:

Здравей, стикер няма, иначе аз щях сам да потърся. По снимка с google lens търсих и единствено излиза като модел 9210s,но има под различни марки. Аи нищо конкретно не излиза при търсене

Благодаря за помощта

И аз го направих това, но както си казал, сам виждаш какви джунжории излизат. Няма ли някакво упътване за работа по време на закупуването му, щото знаеш че китайците правят всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има за работа, но то си е инструкция за употреба. Няма troubleshooting....

Пробвах с ресета , нищо.... Поне видимо.

Търся сега из нета някой руснак ако е разглобявал такова , да му видя схемите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kolev71 написа:

И аз го направих това, но както си казал, сам виждаш какви джунжории излизат. Няма ли някакво упътване за работа по време на закупуването му, щото знаеш че китайците правят всичко.

Да не е това случайно?    9210SE автомобил стерео андроид 10.1 GPS WiFi FM радио W / Алкохол тестер забавно – BAGOOCLUB

Но и за него няма никаква документация. 

Другият вариант е: Отваряш го и правиш прегледни снимки в едър план и ги пускаш тук да се "мъчим". Обърни внимание най напред по захранването, независимо, че има само звук!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ще правя по-късно. Първо ще разкача и закача наново всички лентови кабели които видя. Ако не тръгнe, ща кача снимки на платката

Иначе май е същата , само тази дето е 10' , а нашата е 7'

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако муктимедията е прегрявана поради някаква причина може някой елемент да е изгорял или да се е разпоил. Обаче трябва да се отвори и да се огледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа. Рестарт не помогна. Лентовите кабели три на брой ги откачих и закачих - без резултат. Сензорните бутони и подсветката им работят. Тъча също работи. Като се пусне тръгва на режим радио. С налучкваме по дисплея успях да намеря къде са падат бутоните за смяна на станциите и ги сменям. Така разбрах,че тъча си работи. Има купулнг с usb - като му се вкара флашка с музика - свири.

Ето една снимка на цялата платка и на някои неща които не ми харесват по нея.
Има и снимка с модела на платката мисля

Жената май е давала мултимедията на някой да пробва да я прави без да ми каже

IMG-20210713-235137.jpg
Screenshot-2021-07-13-23-35-18-533-com-miui-gallery.jpg
Screenshot-2021-07-13-23-35-03-389-com-miui-gallery.jpg

IMG-20210713-212316.jpg
IMG-20210713-210828.jpg
IMG-20210713-210721.jpg
IMG-20210713-210702.jpg

IMG-20210713-210848.jpg
IMG-20210713-210617.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В оффроад форума ти отговориха..

В КОФАТА тая китайска дрисня.

Няма известен форум в който да не си пуснал поредната тема

"ПОМОЩ прецака ми се незнам си какво."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майкоо толко ли е зле Ганьо……. Авторе ела до в къщи да ти подаря един хубав касетофон бе човек, ама ми я дай тая мултимедия да я хвърля в Янтра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В оффроад форума ти отговориха..

В КОФАТА тая китайска дрисня.

Няма известен форум в който да не си пуснал поредната тема
"ПОМОЩ прецака ми се незнам си какво."
Ти защо във всеки форум си с различни никове, а ? Питам и не искам да ми отговаряш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DaGa написа:

Ти защо във всеки форум си с различни никове, а ? Питам и не искам да ми отговаряш

Абе я пътувай у к///ц.

Ставаш жалък всеки месец да ревеш по всички възможни форуми, че нещо се прецакало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.07.2021 г. в 16:07, Граф Монте Кристо написа:

Майкоо толко ли е зле Ганьо……. Авторе ела до в къщи да ти подаря един хубав касетофон бе човек, ама ми я дай тая мултимедия да я хвърля в Янтра.

Не трови водата! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване