Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За бутона, намиращ се най долу вдясно.

Препоръчан отговор

• Администратор

@Kolev71 И ти си вече в Легенди. Забравил съм тоя ти профил да го направя. Ако има човек, който да заслужава да е в тая група, то си определено този човек. Въпреки чепатия ти характер си помогнал на толкова много хора тук. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Noblesse oblige!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kalin Karaboychev написа:

@Kolev71 И ти си вече в Легенди. Забравил съм тоя ти профил да го направя. Ако има човек, който да заслужава да е в тая група, то си определено този човек. Въпреки чепатия ти характер си помогнал на толкова много хора тук. 

Благодаря Калине! Оценявам го. Още по вече, че именно Администратора на форума е оценил малкият ми принос.

Само да поясня за тези, които не са разбрали.

Аз не съм лош човек и ако някого съм обидил, мога да му се извиня дори и в тази тема, независимо че се отнася за съвсем друг въпрос. Мен живота ме е научил на някои неща.Чепат съм със чепатите във форума. А като погледнеш по страниците се забелязва че със всеки бих могъл да се разбера с 2 приказки. Проблема не е основно във мен, а във разликата в годините.Тук имам доста приятели и не е силна дума като ги наричам такива. С тях до ден днешен продължаваме да се уважаваме - и от страна на дамите и от мъжка страна. Аз обикновено отвръщам на "удара" със удар., което не е много правилно, но както казват хората"Всяка жаба да си знае гьола".Напускал съм форума и наново съм се връщал. То вече при мен след почти 18 години е станало навик.

Независимо от всичко държа на форума и в негов интерес винаги бих го защитил, колкото на някои да е смешно. Дали реален или виртуален живот, мен не ме притеснява толкова в края на живота ми. Важното за мен, че през тези 18 години съм имал голяма полза от посещенията тук, за да мога още по добре да се справям със всички технически въпроси, които са се разисквали и в които и аз съм участвал.

Благодаря на целия екип, благодаря и на всички участници в Калдата за това, че са ме търпели, колкото и неприятен да съм им бил.

Успехи и здраве на целият форум желая - без изключения!

С уважение - Стефан - Велико Търново

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Kolev71 написа:

Аз не съм лош човек и ако някого съм обидил, мога да му се извиня дори и в тази тема,

Бреей... Толкова си хвален, че чак ми иде да се чувствам засегнат, че ме пренебрегваш и още не си ме обидил. :(

Извини се за пренебрежението, моля!

преди 2 часа, Kolev71 написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Мих. Люз. написа:

Бреей... Толкова си хвален, че чак ми иде да се чувствам засегнат, че ме пренебрегваш и още не си ме обидил. :(

Извини се за пренебрежението, моля!

Извинявам се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Kolev71 написа:

Извинявам се!

И да вземеш да ме нагрубиш, в края на краищата, че да спя спокойно. :D  :D

Майтапя се, не знам дали ми се разбира. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване