Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 0×0 грешка

Препоръчан отговор

Здравейте! Опитах да запиша на флашка Windows 7 и да преинсталирам 2 лаптопа и компютъра си от 10 - > 7. Обаче нещо не се получава. Отварям инсталатора дори с администраторски права и стига там където да отбележим дали да получаваме актуализации или не. Пробвал съм и със и без, но пак не се получава. Отваря едно прозорче, което казва, че инсталирането е било спряно, да опитаме да затворим инсталиращата програма и да опитаме отново като дава грешка 0×0. По принцип знам, че windows 7 вече няма актуализации и, че вече няма смисъл от този windows, обаче искам него, като не и направо windows xp, защото машините, поне тези 2 лаптопа и моят компютър не са нови модели, а някакви стари динозаври от 2009-2012 някъд. Та ми се иска да ги освободя леко. Направил съм ги всичките на 10тки, но не мисля, че е много подходящ за такива машини.. Инсталаторите са от замунда, не знам дали в другите сайтове ще ги има работещи, не съм пробвал, но в замунда съм пробвал 10+ торента и всичките не се инсталират. Някой идеи? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Bryca03 написа:

Опитах да запиша на флашка Windows 7 и да преинсталирам 2 лаптопа и компютъра си от 10 - > 7.

Доколкото разбирам стартираш Windows 7 setup.exe от флашката в Windows 10 среда, да?
Трябва да рестартираш машината, да забраниш secure boot, да избереш зареждане от флашка и да стартиаш инсталацията.

преди 1 час, Bryca03 написа:

windows 7 вече няма актуализации

Има - последният пакет на UpdatePack7R2 е от 14.07.21

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, цър-вул написа:

Доколкото разбирам стартираш Windows 7 setup.exe от флашката в Windows 10 среда, да?
Трябва да рестартираш машината, да забраниш secure boot, да избереш зареждане от флашка и да стартиаш инсталацията.

Има - последният пакет на UpdatePack7R2 е от 14.07.21

По принцип от стартиран режим го правя, да. Но го правя така, защото и трите машини не искат да заредят през обикновения режим и не мога да разбера защо.. Иначе гледах аз в замунда последната версия от кога е, но въобще не стана и с нея пробвах. Някакъв човек гледах качвал в профила си някакъв торент пак със 7мица, но поправена и без някакъв вид ненужни ъпдейти, та опитах да го сваля, но той се тегли пък със килобайти, което не ми харесва и не мога да разбера защо, а лимит на сваляне не съм слагал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bryca03 написа:

не искат да заредят през обикновения режим

Тук по-подробно, защото няма такъв режим!!!
1. На какъв хардуер искаш да инсталираш Windows 7?
2. Как зареждаш от флашка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Енчо Желязков написа:

изтрий хард диска 

Ай да си запазиш идеите за себе си! Като го изтрие ти ли ще му възстановяваш данните?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

Ай да си запазиш идеите за себе си! Като го изтрие ти ли ще му възстановяваш данните?

еми да си направи копие в гугъл аз винаги така правя и паролите се запазват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, цър-вул написа:

Ами, хайде да бъдеш така добър да спреш да мажеш темата на човека! Не му помагаш!!!

Аз само казах лесния начин оставям ви да го въртите няма проблем то първо на първо няма да му тръгне инсталацията  човека не знае как

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Енчо Желязков написа:

то

То, а тя?

преди 20 минути, Енчо Желязков написа:

първо на първо няма да му тръгне инсталацията

Как да тръгне, като най-вероятно става дума за нов хардуер, а нещата там са една идея по-различни. Помолих те да се спреш, ама не би - лееш бисери на воля. А първо на второ как изгледжат нещата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

Как да тръгне, като най-вероятно става дума за нов хардуер, а нещата там са една идея по-различни. 

Я пак прочети?...

преди 2 часа, Bryca03 написа:

машините, поне тези 2 лаптопа и моят компютър не са нови модели, а някакви стари динозаври от 2009-2012 някъд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Bryca03 написа:

Здравейте! Опитах да запиша на флашка Windows 7 и да преинсталирам 2 лаптопа и компютъра си от 10 - > 7. Обаче нещо не се получава. Отварям инсталатора дори с администраторски права и стига там където да отбележим дали да получаваме актуализации или не. Пробвал съм и със и без, но пак не се получава. Отваря едно прозорче, което казва, че инсталирането е било спряно, да опитаме да затворим инсталиращата програма и да опитаме отново като дава грешка 0×0. По принцип знам, че windows 7 вече няма актуализации и, че вече няма смисъл от този windows, обаче искам него, като не и направо windows xp, защото машините, поне тези 2 лаптопа и моят компютър не са нови модели, а някакви стари динозаври от 2009-2012 някъд. Та ми се иска да ги освободя леко. Направил съм ги всичките на 10тки, но не мисля, че е много подходящ за такива машини.. Инсталаторите са от замунда, не знам дали в другите сайтове ще ги има работещи, не съм пробвал, но в замунда съм пробвал 10+ торента и всичките не се инсталират. Някой идеи? 

Със коя програма записа windows на флашка и дай линк на торента да го видим в замунда има много 7 мици които не всички са читави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, vlado1985 написа:

Със коя програма записа windows на флашка и дай линк на торента да го видим в замунда има много 7 мици които не всички са читави

По принцип без програма. Просто изтегля торент и то излиза като iso файл в повечето случаи и просто премествам този iso файл върху влашката и докато са стартирани машините отварям iso файла и започвам. То има инсталатор в самия iso файл. Освен да не би нещо друго да трябва, да се прави? До колкото знам записването си става на диск, но за запис на флашка не знам дали има разлика 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Bryca03 написа:

По принцип без програма. Просто изтегля торент и то излиза като iso файл в повечето случаи и просто премествам този iso файл върху влашката и докато са стартирани машините отварям iso файла и започвам. То има инсталатор в самия iso файл. Освен да не би нещо друго да трябва, да се прави? До колкото знам записването си става на диск, но за запис на флашка не знам дали има разлика 

То всеки исо образ си има инсталационен файл но направата на образа нее да го преместиш или копираш на флашка а да го запишеш затова има много програми за запис на образ на флашка или на диск

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bryca03 написа:

С диск е най добре тръгва веднага с флашка на мен ми се налагаше да бутвам от биоса но като има десятка дава грешка и не почва инсталацията  аз махнах десятката и тогава ми тръгна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи образа на флашката с това тулче и тогава инсталирай: За толкова години , никога не ме е подвеждало до сега. А си е и Микросовско - тяхно производство

Windows7-USB-DVD-Download-Tool-Installer-en-US.exe

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Енчо Желязков написа:

С диск е най добре тръгва веднага с флашка на мен ми се налагаше да бутвам от биоса но като има десятка дава грешка и не почва инсталацията  аз махнах десятката и тогава ми тръгна

Дали ще е от флашка или диск все тая и пак трябва да се влезне в биос и да се зададе кое да бъде първо бутващо устройство

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, vlado1985 написа:

Дали ще е от флашка или диск все тая и пак трябва да се влезне в биос и да се зададе кое да бъде първо бутващо устройство

на мен от диск не ми се налага явно автоматично е зададено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Енчо Желязков написа:

на мен от диск не ми се налага явно автоматично е зададено

Ако си с фабрична машина , особено HP - е направено автоматично, както си написал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Kolev71 написа:

Ако си с фабрична машина , особено HP - е направено автоматично, както си написал.

Дори и да е направено фабрично винаги като преинсталира трябва да се влезне в биос и да се зададе кое да бъде първо бутващо устройство аи като даде дефалт няма да бъде оставено на фабрично и да тръгне веднага диска без да е правил промени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TS3TS0 написа:

Красота от страна на автора на темата - изсипа един куп нищо и изчезна. Класика.

Младо момче е и всичко е възможно. А може би си прави новата флашка с операционната система и пробва нова инсталация.  Дано не се разочарова от това, което е изтеглил от Замунда. Нищо не каза по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване