Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Yu-Gi-Oh! Power of Chaos игрите не запазват спечелените карти

Препоръчан отговор

Здравейте !

Искам да ви попитам някой да знае как се оправя следния проблем:

Реших да разцъкам класическа игра и се сетих за Yu-Gi-Oh! Power of Chaos игрите.Играх около 3-4 дни често и бях събрал около 90 карти.Досега никакъв проблем,нали?

Обаче като влязох и картите ги нямаше!

Казах си-ОК,ще започна наново.

Започнах наново играх отново около 3-4 дни и спечелих отново карти!

След това отидох на почивка за 3 дни и като се върнах картите отново не се бяха запазили!

Цяла нощ седях на компютъра да търся решение,но не намерих!

Ако някой знае как се оправя да остави един коментар!

Ще съм му благодарен! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мисля че трябва да се стартира като администратор  всеки път понеже уиндолса не дава да се записва върху диск  C 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това някога го играех и го помня тоя проблем още на ХР-то, по спомен зависи коя версия на играта си теглил, основно проблема го правеше тая с Джоуи. Играй с Кайба, там проблеми не съм срещал.
А и сега Steam имат нова тематична игра, не съм я пробвал, но чета добри отзиви, пък и може да се играе онлайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Bubbles написа:

А и сега Steam имат нова тематична игра, не съм я пробвал, но чета добри отзиви,

не ми харесва

сложна са я направили

да  разбереш  как се  влиза на дуел 200 IQ

и 2000 неща 

толкова не можаха  да го направят като нормалните игри

и на един екран да ти изпише всички опции

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване