Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем при набиране

Препоръчан отговор

Здравейте. Имаме следния проблем. Оказва се, че конкретен номер когато ме набира, (има ми номера записан) му казва, че номерът е грешен или непълен. Аз му звъня без проблем, а когато затворим и набере същия номер той не може... Какъв би могъл да бъде проблема. Не съм блокирал номера. Човекът който ме набира е притежател на Xiaomi Mi 9 и набира останалите си абонати без проблем. А аз съм със Alcatel 5v и останалите ме набират без проблем. Благодаря! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Набира ме от същия номер от който сме говорили и не става... :( Към момента нямаме възможност да се обърнем към оператор за това писах тук. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Martin Dinev написа:

Набира ме от същия номер от който сме говорили и не става... 

На баба ти фърчилото те набира! Има телефони, които при натискане на слушалка показват само набрани телефони, а не кой ти е звънял последно! Същите се влиза в меню "списък повиквания" и от там се избира възможност от 3 категории - получени повиквания, пропуснати повиквания, набрани повиквания.

преди 2 часа, Martin Dinev написа:

му казва, че номерът е грешен или непълен. Аз му звъня без проблем, а когато затворим и набере същия номер той не може...

Подобно може и да не му казва нищо такова. Сценарий с размяна на ролите: Ти го набираш, звъни му, отваря ти и хлоп, внезапно прекъсва разговора като "отказ" от негова страна. Той те набира - свързвате се. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ръчно ти избере номера не става ли пак? Това за България ли е? Пробвал ли е с/без кода за държава, ако става въпрос за една и съща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Martin Dinev написа:

Здравейте. Имаме следния проблем. Оказва се, че конкретен номер когато ме набира, (има ми номера записан) му казва, че номерът е грешен или непълен. Аз му звъня без проблем, а когато затворим и набере същия номер той не може... Какъв би могъл да бъде проблема. Не съм блокирал номера. Човекът който ме набира е притежател на Xiaomi Mi 9 и набира останалите си абонати без проблем. А аз съм със Alcatel 5v и останалите ме набират без проблем. Благодаря! 

Ти виждоал ли си го как не става, или това е версията на събеседника? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом връща като отговор, че номерът е грешен или непълен значи е така. Твоя познат да провери какво е въвел в телефона си.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Емил Костов написа:

Щом връща като отговор, че номерът е грешен или непълен значи е така. Твоя познат да провери какво е въвел в телефона си.

преди 7 часа, Martin Dinev написа:

Набира ме от същия номер от който сме говорили

Връща обаждане от входящо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, цър-вул написа:

Връща обаждане от входящо.

Не се знае кой какво набира, но както и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване