Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да си направя компютъра да се изключва като не се използва?

Препоръчан отговор

Здравейте!Преди 2 дни реших да си пусна филм,за да заспя по-лесно!Изтеглих си, пуснах си и го оставих да работи (компютъра ми),с идеята че сам ще се изключи.Уви не беше така и е работел цяла нощ.

На следващият ден се пробвах да му променя плана за захранване кога да се изключва и кога-не.Направих го, всичко точно.Обаче реших отново да си пусна филм през ноща,с идеята че компютъра ще се изключи!Отново не стана, цяла нощ е работил,нито вентилатора му се изключва,само заспива но не се изключва.Даже само като помръдна мишката и се включва направо там където е бил последно без да ми иска да си влизам в профила.Ако някой знае как се прави да се изключва когато не се работи на него примерно 10 15 мин да каже.Ще съм му много благодарен!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, tarlyo написа:

Някои плеъри имат това, което търсиш. Погледни в настройките на този, който ползваш

image.png.6d2b8dc46184a056c8e289a76f01d41b.png

Би ли могъл да ми кажеш кой е този плеър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Milkanski7 написа:

Би ли могъл да ми кажеш кой е този плеър?

Ми чети в контекст менюто бе. С лъжицата в устата да ви се налива!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

видях че е KmMPlayer,но къде точно влизаш дали може да ми обясниш,защото аз търся и търся тази настройка, но не я намирам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ползвам Airytec Switch Off

Може да е спряна от поддръжка през 2015-та, ни си работи коректно, има доста режими на работа и ми харесва, че иконата в трея и е в стила на Windows 7/8/10 системните икони (все едно е част от самия Windows).

Когато не е активен:

1.png

Опциите могат да се задават за по-бързо и от контекстното меню (освен през самата програма):

2.png

Когато е активен профила има зелена стрелка:

3.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване