Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Връщане на преписка от окръжна в районна прокуратура

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Kolev71 написа:

Приличат си, но тук сжета е малко по друг.. Ще го гледаме. Аз си направих пуканки и ще чета! Да не забравяме, че днес е петък и може да има по 2 серии.

А аз съм взел кашонче кола та който иска да взема една и сядаме да четем :)

Бай Калин да помисли дали да основе Калдата Пикчърс, сценарии  има на килограм само трябва да ги филмира

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на Стивън Кинг...

"Странни случки и зловещи индивиди се струпват около главната героиня, сама и беззащитна в студения човешки кошер.

Дали нейният дух ги привлича или злата Вселена си прави лоша шега? Потопете се в романа, за да разберете..."

Валка, батювото, защо така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Марчо Пирчов написа:

Прилича на Стивън Кинг...

"Странни случки и зловещи индивиди се струпват около главната героиня, сама и беззащитна в съвременния човешки кашер.

Дали нейният дух ги привлича или злата Вселена си прави лоши шеги? Потопете се в романа, за да разберете..."

Валка, батювото, защо така?

Виж какво, батювото, аз с физическа саморазправа не се занимавам, но за сметка на това, 4 преписки срещу тези са в ход, както и полицейските служби на най - високо ниво! Така, че по - добре лягай да спиш, че нещо даваш на задна! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, valka79 написа:

Виж какво, батювото, аз с физическа саморазправа не се занимавам, но за сметка на това, 4 преписки срещу тези са в ход, както и полицейските служби на най - високо ниво! Така, че по - добре лягай да спиш, че нещо даваш на задна! 

Попитах те сериозно - не смяташ ли за странно, че на другите такива случки не се случват постоянно, а само на теб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, valka79 написа:

Ако това са ти аргументите - повярвай ми "хода" на преписките са в посока "кръглата папка"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Марчо Пирчов написа:

Попитах те сериозно - не смяташ ли за странно, че на другите такива случки не се случват постоянно?

Ами постоянно е, защото сме врата до врата! Няма къде да избягаш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, valka79 написа:

даваш на задна! 

Даваш на задна прашка ли? Ми така кажи бре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз не можах да схвана защо го правят, отмъщават ли ти за нещо

може да кажеш че са с психически проблем и да настояваш за медицински мерки (това че са наркомани, ако е така е в твоя полза), незнам какво иска закона за принудителни мед. мерки, няма да е зле да прочетеш законите - щом нестава по този начин, смени насоката на сигналите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

незнам какво иска закона за принудителни мед. мерки,

Трябва да докажеш (чрез медицинска експ) че лицето е опсано за околните и себе себе си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

почерпи го с едно шише ракия, като половината е антифриз

преди 4 минути, NewRedDragon написа:

Трябва да докажеш (чрез медицинска експ) че лицето е опсано за околните и себе себе си

ако е наркоман - вероятно има е други оплаквания, и от други лица

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

почерпи го с едно шише ракия, като половината е антифриз

ако е наркоман - вероятно има е други оплаквания, и от други лица

Това променя нещата - в такъв случай - отиваш (със съответната благодарност) директно при кварталния ..... той може да свърши много работа, ако поиска

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

аз не можах да схвана защо го правят, отмъщават ли ти за нещо

може да кажеш че са с психически проблем и да настояваш за медицински мерки (това че са наркомани, ако е така е в твоя полза), незнам какво иска закона за принудителни мед. мерки, няма да е зле да прочетеш законите - щом нестава по този начин, смени насоката на сигналите

Да, отмъщават, затова, че пускам преписки срещу тях. Всичко започна от срязване на кабелите на камерата ми. На Коледа. И от тогава ходят по полицейските управления. 

А иначе, преди това се биеха по между си в продължение на три години, преди да намеся полицията, понеже не се издържа, все едно е в къщи. Има и много други неща, които съм описала пред органите. 

преди 8 минути, NewRedDragon написа:

Ами опасно е, забравя си детето в полунощ пред вратата ми, докато тя обикаля. Обаче от входа хората не смеят да се месят в тези трудни времена. И така, няма свидетели, което е най - трудното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, valka79 написа:

Да, отмъщават, затова, че пускам преписки срещу тях. Всичко започна от срязване на кабелите на камерата ми. На Коледа. И от тогава ходят по полицейските управления. 

Ето, значи всичко е ясно - губиш си времето! Ако дори и част от техния имот се е виждал на твоята камера......гориш. Естствено, това не е така, ако имаш писмено, нотариално заверено съгласие от тяхна страна. 

преди 4 минути, valka79 написа:

Ами опасно е, забравя си детето в полунощ пред вратата ми, докато тя обикаля. Обаче от входа хората не смеят да се месят в тези трудни времена. И така, няма свидетели, което е най - трудното.

Сори и Успех! По закон, явно ти си в позицията на "булката"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NewRedDragon написа:

Това променя нещата - в такъв случай - отиваш (със съответната благодарност) директно при кварталния ..... той може да свърши много работа, ако поиска

Мисля, че е бивш наркоман ( поне това пише публично в нета), аз не съм го изследвала и незнам нищо. Чета какво пише, но поведението им го издава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, valka79 написа:

Мисля, че е бивш наркоман ( поне това пише публично в нета), аз не съм го изследвала и незнам нищо. Чета какво пише, но поведението им го издава. 

Това са глупости. По добре спри да се заяждаш с хората, защото ако решат, щете вкарат в доста страшен филм. Няма мисля, не мисля, няма публично в нета..... Има документи! Съда работи с документи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NewRedDragon написа:

Ето, значи всичко е ясно - губиш си времето! Ако дори и част от техния имот се е виждал на твоята камера......гориш. Естствено, това не е така, ако имаш писмено, нотариално заверено съгласие от тяхна страна. 

Сори и Успех! По закон, явно ти си в позицията на "булката"

Ами аз имам щети - нарязаха ми вратата от горе до долу! А тогава нямах камера.

Иначе за три години не е имало възражение от тяхна страна, така, че... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, valka79 написа:

Ами аз имам щети - нарязаха ми вратата от горе до долу! А тогава нямах камера.

Иначе за три години не е имало възражение от тяхна страна, така, че... 

Хайде де, кажете, след като ми правят бели, как да се защитя? Единствено се сещам за видеонаблюдение, физическата саморазправа е забранена? Е тогава какво да правя? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съветът по-горе за юридическия форум lex.bg ти дава най-доброто място, където да питаш.

Отговарят или професионалисти, или поне препатили.

Или продължаваме романа? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, valka79 написа:

Хайде де, кажете, след като ми правят бели, как да се защитя? Единствено се сещам за видеонаблюдение, физическата саморазправа е забранена? Е тогава какво да правя? 

Много е лесно да кажеш - няма право да снимаш, а да стоиш в паника и страх нормално ли е??? Толкова години, преди тези да дойдат, даже не знаех какво е наблюдение. 

преди 6 минути, Филипов написа:

Бе ти адвокат нямаш ли си? Аре у лево! Като искаш съвет поне да беше публикувал някой документ! 

Документ за какво???

преди 20 минути, Bubbles написа:

Ако ше питате във форум за тия неща, най добре опитайтe в lex.bg

Добре, но аз исках бърз отговор. Затова писах тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Филипов написа:

Бе ти адвокат нямаш ли си? Аре у лево! Като искаш съвет поне да беше публикувал някой документ! 

Не мога да разбера защо пиете, като не можете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи - потвърждава обжалваното постановление? Писах в lex, отговор няма...

преди 4 минути, valka79 написа:

Какво значи - потвърждава обжалваното постановление? Писах в lex, отговор няма...

Screenshot_20210814-142013.png

преди 9 минути, valka79 написа:

Screenshot_20210814-142013.png

А това какво е - уж телевизор, а слушалки? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване