Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какъв точно USB кабел ми трябва за удължител към порт за флашка на смарт телевизор ?

Препоръчан отговор

Здравейте , 
Имам смарт телевизр 
Има място за флашка 
Записвам си филми и снимки и гледам през нея 
Но USB мястото на телевизора е много неудобно и всеки път проблем със завъртането му 
Искам да си включа USB кабел удължител мъжко към женско , около метър ( може и по-малко ) 
Та какъв трябва да е кабела , може ли да е съвсем обикновен USB M/F или задължително трябва да е OTG ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Детелин Василев Кирчев написа:

съвсем обикновен USB M/F

Добре е да не е твърде дълъг и да е качествен, при възможност екраниран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Детелин Василев Кирчев написа:

Здравейте ,

Правилно се ти казали

преди 13 часа, Детелин Василев Кирчев написа:

съвсем обикновен USB M/F

с уговорката, че ще го вземеш готов - няма даси го правиш сам.

Яз ползвам "удължителя" от TP-Link TL-WN722NC    149854143.tp-link-tl-wn722nc.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, jhoro написа:

Правилно се ти казали

с уговорката, че ще го вземеш готов - няма даси го правиш сам.

Яз ползвам "удължителя" от TP-Link TL-WN722NC    149854143.tp-link-tl-wn722nc.jpg

Жорка!

Конзолката за адаптера отделно ли си я купувал и от къде, ако помниш? Трябват ми 2 такива или подобни на D-Link

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kolev71 написа:

Жорка!

Конзолката за адаптера отделно ли си я купувал и от къде, ако помниш? Трябват ми 2 такива или подобни на D-Link

Не - беше в комплекта. Купен е преди 9-10 години в Англия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към Детелин Кирчев

Най добре е да потърсиш конзоли за WI-Fi адаптери. Те са с около 1 метър кабел и можеш много удобно да я поставиш на място, на което ще ти е безпроблемно включването на флашката. Ето какво представляват, но има различни модели и такива, които е посочил Жоро!

IMG_20210823_152324.jpg

IMG_20210823_152344.jpg

IMG_20210823_152424.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако, ще взимаш USB 3.0 кабел, погледни дължината да не повече от 25 см.

Защото, съм тествал USB 3.0  удължител 50 cm на HAMA (около 15 лв), не разпознава флашката. Само на USB 2.0 порт на ТВ работи. Кабела работи на компютър без проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, JKirilov написа:

На тази ширпотребна фирма просто нищо не трябва да се купува, ако ще да е 1.5 см...

Не се обвързвай с нищо, от което да не можеш да се отървеш за 30 секунди, ако усетиш жегата зад ъгъла!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Kolev71 написа:

Към Детелин Кирчев

Най добре е да потърсиш конзоли за WI-Fi адаптери. Те са с около 1 метър кабел и можеш много удобно да я поставиш на място, на което ще ти е безпроблемно включването на флашката. Ето какво представляват, но има различни модели и такива, които е посочил Жоро!

IMG_20210823_152324.jpg IMG_20210823_152344.jpg IMG_20210823_152424.jpg

Mного им здраве на чайнезите, но си ги правя сам. Планки-донори от стари компове и цокъл от износена енергоспестяваща в основата. Кабели дал бог от одъртели телефони.

spacer.png

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mного им здраве на чайнезите, но си ги правя сам. Планки-донори от стари компове и цокъл от износена енергоспестяваща в основата. Кабели дал бог от одъртели телефони.

Принципно - Браво на теб.
Но аз … клуб „Млад техник” го напуснах преди 40+ години.

Пп. Вчера ми обясняваха, как да си направя пейка - от палет, от дъските. Казах - „Да - интересно, но ще си купя готова.”
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, JKirilov написа:

А ковчег как? ;)

Искаш да го пробваш предварително ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване