Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Golf 3 мигачи

Препоръчан отговор

Здравейте. Взех си първата кола, но са и изгорели мигачите. Нужна ми е помощ, не знам как се слагат. На местата им мога да ги сложа, но гледа има едни кабелчета. Те къде трябва да бъдат свързани? Не разбирам от коли и не знам къде да чета или да гледам, та да се науча. Търсих в Интернет някакви обяснения/примери, но не ми излезе това, което ми трябва.. 

IMG_20210826_112609.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fifi_fifito написа:

Погледнах го, но аз съм ги сложил на местата. Сега остава някак да ги закрепя да се държат, защото в кутията на мигачите има някакви болтове и метални пластинки, които предполагам се слагат и така се закрепят. Но както се вижда на снимката има 2 кабелчета. Те къде трябва да бъдат свързани? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На кабелите на старите мигачи.

Някакви букси няма ли в кутията, предполагам новите са с лед светлини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, fifi_fifito написа:

На кабелите на старите мигачи.

Някакви букси няма ли в кутията, предполагам новите са с лед светлини 

Свързах ги със старите букси. Излизат някакви кабелчета, но то сигурно са за ако нямаш. Всичко си свети, мигачи, аварийни. Сега остава стартера да видя как ще се прави, защото отказа да пали. Миналата седмица в петък си го взех, събота ходих с него до магазина и неделята отказа да запали. Не въртял стартера или било от запалителната уредба. И да си сложа радиото. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, fifi_fifito написа:

Стартера дава ли някви признаци на живот или?

Значи завърта ключа, всичко окей, само не завърта. Иначе издава някакви звуци. Той баща ми каза, че можел да го запали, но се чудя дали да не почна аз да се уча, да не стане нещо докато съм на път и да няма оправия.. Иначе golf 3 1993 1.6 75 к.с., той му прави първият път палене моно инжекцион, иначе не искаше да запали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Bryca03 написа:

Значи завърта ключа, всичко окей, само не завърта. Иначе издава някакви звуци. Той баща ми каза, че можел да го запали, но се чудя дали да не почна аз да се уча, да не стане нещо докато съм на път и да няма оправия.. Иначе golf 3 1993 1.6 75 к.с., 

И какви са тия някакви звуци? Като изрониш бендикса или венеца на маховика, ще се бръкнеш като за още една такава кола

преди 39 минути, Bryca03 написа:

той му прави първият път палене моно инжекцион, иначе не искаше да запали

Тази глупост как я съчини :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, NewRedDragon написа:

И какви са тия някакви звуци? Като изрониш бендикса или венеца на маховика, ще се бръкнеш като за още една такава кола

Тази глупост как я съчини :) 

Значи пак казвам не разбирам особено. Казвам това, което съм чул. Бензин директно при двигателя. Мисля, че така му казаха. Не знам какви са звуците и от къде идват, но ги има. 🤷

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, JKirilov написа:

Имаш ли мултицет? Измери акумулатора, после пак в момента на завъртане на ключа.

Имам мултицет. Обаче акумулатора е нов, гаранционен. Аз го карах, но нещо стана, не знам какво.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване