Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой има по-красиви черти на лицето?

Кой има по-красиви черти на лицето?  

4 гласували потребители

1. 1. Кой е с по-хубаво лице?

• Ариана Гранде
    • Ким Техьонг

Препоръчан отговор

От тези двамата Ариана Гранде. Другият има много женски черти.

88bc7b399aec3edadf7bf2a1bb513c7c.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Bubbles написа:

А туй второтУ кфо е? Да не е от третия пол?

Искам да внеса едно разяснение(за тези, които не знаят).

В Южна Корея и особено в музикалната им индустрия има едни наложени стандарти(в последните години 10-15г.). Тези стандарти(от наша балканска гледна точка) особено за мъжете в индустрията са много изкривени и грешни. Жените в женските групи са много красиви и добре изглеждащи. Лошото е, че мъжете от мъжките и момчешките групи до един приличат на жени. Това им се налага от продуцентските компании с които имат договори. Налагат им да си правят пластични операции на части от лицето, гримират ги като жени(понякога дори и повече), обличат ги странно и др неща. Само ще поясня, че и аз слушам K-POP (само женски групи основно) и имам наблюдения през годините.

Особено тези от BTS на всички снимки изглеждат като .....третия пол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ice_lion__01 написа:

Искам да внеса едно разяснение(за тези, които не знаят).

Особено тези от BTS на всички снимки изглеждат като .....третия пол.

Ако обичаш, не си измисляй!

Има групи, в които момчетата са много по-женствени. И какъв е този трети пол!? Такъв няма. Води се по акъла и по думите, които използват някои мъже в този форум. Ако толкова ти е акъла.😯

Как се обличат е избор на самите членове. Те са най-известната група в света в момента и са милионери. Едва ли някой може да им налага как да изглеждат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Mediterranean написа:

Те са най-известната група в света в момента и са милионери.

милионерството не е критерий и аз съм милионер

преди 8 минути, Mediterranean написа:

И какъв е този трети пол!?

джендър  искат  да го вкарат в паспортите

джендър- мъж джендър-жена и джендър-джендър

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Mediterranean написа:

Ако обичаш, не си измисляй!

Има групи, в които момчетата са много по-женствени. И какъв е този трети пол!? Такъв няма.

Твоя любимец например ако помня добре?

https://www.google.com/search?q=BTS+jimin&tbm=isch&ved=2ahUKEwiQ-p6TsNfyAhVPwoUKHZlwA24Q2-cCegQIABAA&oq=BTS+jimin&gs_lcp=CgNpbWcQAzIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgUIABCABDIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjoECAAQQ1CRxwFY6dUBYO_YAWgAcAB4AIABb4gBwASSAQM0LjKYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ8ABAQ&sclient=img&ei=BxcsYdDaJM-ElwSZ4Y3wBg&bih=756&biw=1600&client=firefox-b-d#imgrc=kN9spQlb-W0NTM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и какво от това? Аз имам няколко любимци.

И ти казваш, че всички от BTS на всички снимки приличали на някакъв си трети пол. А ми даваш една снимка?

Логика? Не виждам.

преди 20 минути, ice_lion__01 написа:

Твоя любимец например ако помня добре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да млъкнеш, че вече и ти ме дразниш.

Защо си гласувал за него, а не за онази която не казваш на какво ти прилича, явно я харесваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, АСПЕКТ написа:

88bc7b399aec3edadf7bf2a1bb513c7c.jpg

@Banesc малко не ти ли прилича на циганче, на което родителите са подарили хиалуронови джуки за 12-ия рожден ден?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mediterranean написа:

@Banesc малко не ти ли прилича на циганче, на което родителите са подарили хиалуронови джуки за 12-ия рожден ден?

New-Bitmap-Image-8.png

New-Bitmap-Image-8.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Mediterranean написа:

Не. Сред ромите има хубавици. Какво значи ромка? Нали пак е жена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Mediterranean написа:

Да и какво от това? Аз имам няколко любимци.

И ти казваш, че всички от BTS на всички снимки приличали на някакъв си трети пол. А ми даваш една снимка?

Логика? Не виждам.

Недопустимо е ако някой толкова известен държи на името и пола си, да допусне на всяка втора снимка в мрежата да прилича на жена с размазан грим и по-големи обеци от повечето жени.

И за да не бъда голословен давам линк към снимки на актъори мъже едни от най-известните в Южна Корея https://bg.atomiyme.com/корейски-актьори-най-красивата/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@АСПЕКТ  Аз не съм казала, че е грозна, а че прилича на 12-годишно циганче. Детските лица за мен не са еталон за красота.

И какво като един мъж има женски черти, нали пак е мъж. Защо го изтъкваш това като аргумент за не-красота?

преди 12 часа, ice_lion__01 написа:

Недопустимо е ако някой толкова известен държи на името и пола си, да допусне на всяка втора снимка в мрежата да прилича на жена с размазан грим и по-големи обеци от повечето жени.

Кой каза, че е недопустимо!? Това да не ти е Северна Корея. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Mediterranean написа:

@АСПЕКТ  Аз не съм казала, че е грозна, а че прилича на 12-годишно циганче. Детските лица за мен не са еталон за красота.

И какво като един мъж има женски черти, нали пак е мъж. Защо го изтъкваш това като аргумент за не-красота?

Кой каза, че е недопустимо!? Това да не ти е Северна Корея. 

Не знам, но ми някак странно красив мъж. Привлекателен, чаровен, симпатичен по някак ми звучи добре, но красив мисля, че се ползва за жена. Английския език също се разграничава по това.

U r beautiful някак ми е странно да го казват на мъж. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване