Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Трудно ли се минава ГТП, промени, екостикери, запознати

Препоръчан отговор

Преди половин година си направих регистрация,за да задам въпрос относно новата си покупка,а именно автомобил - Нисал алмера 2003-та година,дизелче.Не е много,но си е мое. Обаче към края на годината ми предстои ГТП и не знам какво да очаквам. Та като един невеж и неопитен млад мъж искам да попитам трудно ли се минава,горе-долу прочетох какво представлява. Също така искам да попитам ако има някой,който е минал ГТП след 12-ти юли тази година и да даде адекватно мнение и позиция относно тази промяна,защото освен мен мисля,че има и немалко хора,които ги вълнува,но не пускат теми тук.

Бележка:видях,че е поставена тема по-долу с клипче на BG cars united. Тази тема я създавам с цел да получа някакво субективно мнение на други,по-запознати потребители

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Kalin Karaboychev промени заглавието на Трудно ли се минава ГТП, промени, екостикери, запознати

Противно на очакваното, старото ти дизелче ще мине много по-безпроблемно на тестера за изгорели газове, отколкото бензинови мотори с изтърбушени катализатори и некадърно монтирани газови уредби. Само трябва преди прегледа да смениш въздушния филтър и да "продухаш" двигателя на безопасно място на по-ниска предавка...

Относно спирачна система, окачване и кормилна система, не би трябвало ти самия да правиш компромиси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, бях едни от първите точно като влезе в сила така.

ГТП- Вече е 50лв дизел 55лв Бензин/газ/метан. Става въпрос за гр.Перник.

Също така имат някаква камера с която снимат ВИН номер километри и всичко.( При мен без малко да не мина, защото на моята кола Пежо 407 не светеще цетнралното дисплейче хубаво и едвам снимка километрите.

Имах една изгуряла крушка смених я пак започна да се бъзика искаха да ме върнат.

Другото си е като преди. Слагат анализатора подадоха при мен три четри пъти газ до 2000+ оборота.

Изкара Категория 3 лепнаха ми го под третото огледало.

Колата е Пежо 407 2.0HDI 136 без ФАП филтър но с катализатор и ЕГР.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kristian Denkov написа:

Здравей, бях едни от първите точно като влезе в сила така.

ГТП- Вече е 50лв дизел 55лв Бензин/газ/метан. Става въпрос за гр.Перник.

Също така имат някаква камера с която снимат ВИН номер километри и всичко.( При мен без малко да не мина, защото на моята кола Пежо 407 не светеще цетнралното дисплейче хубаво и едвам снимка километрите.

Имах една изгуряла крушка смених я пак започна да се бъзика искаха да ме върнат.

Другото си е като преди. Слагат анализатора подадоха при мен три четри пъти газ до 2000+ оборота.

Изкара Категория 3 лепнаха ми го под третото огледало.

Колата е Пежо 407 2.0HDI 136 без ФАП филтър но с катализатор и ЕГР.

А коя година е колата ти?Бензин или дизел?То при мен индивидуално може да се наложи да оправя някои работи като например едната ми крушка за къси светлини,моторчето на задната чистачка е скапано,а ако имам късмета да се налага да сменям катализатор,не ми се мисли. Обаче това си е мой проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи мойка. Трябва да си подържаш основните неща в добро състояние. Осветление, гуми, спирачки, окачване. Това гледат основно. Както и за ръжда. Не се шашкай. Хубаво е и да имаш твой човек там. Аз имам мой човек като брат ми е и въобще не го мисля ГТП.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бял Кон написа:

Хубаво е и да имаш твой човек там. Аз имам мой човек като брат ми е и въобще не го мисля ГТП.

Е не мога да се сдържа вече да не пусна:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване